ג'נסיס ליקופן- אנטי אייג'ינג וקומפלקס פעיל

ד"ר פישר ג'נסיס ליקופן, היא סדרה חדשנית לטיפול אפקטיבי בקמטים המשלבת טכנולוגיה מתקדמת ביותר לטיפול ולטשטוש קמטים ולהענקת לחות.

סרום ליקופן החדש מכיל קומפלקס פעיל בשם Dynalift™, עם מגע הקומפלקס בעור נוצר תהליך של "מיקרו-ליפטינג" התורם מיידית למראה עור מוצק ומתוח יותר ולשיפור ניכר במראה הקמטים.

הקומפלקס נבדק והוכח מדעית במעבדות מהמובילות בצרפת, 78% מהנסייניות דיווחו על תחושת מתיחה מיידית בעור לאחר 5 דקות בלבד!

טיפוח הפנים קומפלקס ליקופן

סדרת ג'נסיס ליקופן החדשה מכילה קומפלקס פטנטי שמקורו בעגבנייה. מרכיבי קומפלקס הליקופן פועלים ביעילות סינרגטית לנטרול רדיקלים חופשיים ולמניעת נזקי סביבה ואקלים. בנוסף, מסייעים במניעת נזק לDNA של תאי העור, מעודדים ייצור של סיבי הקולגן והאלסטין ומסייעים בשמירה על עור מוצק ואלסטי לאורך זמן. בנוסף, קרם היום והעיניים מכילים מסנני קרינה להגנה גבוהה ורחבה מקרינת השמש החזקה בישראל (UVB & UVA) ומסייעים בהגנה מקרינת IR והזדקנות מוקדמת של העור.

סרום ליקופן הינו פתרון מושלם למענה מיידי לנשים בכל גיל המעוניינות במראה עור מתוח ומוצק יותר. ניתן למרוח את הסרום מתחת לקרם הפנים ואף לחדש מעל האיפור. הסרום OIL FREE ואינו מכיל פארבנים.

סקירת דר פישר

דבר הבלוגרית

המיוחד במוצרים של ד"ר פישר זה האמינות הגבוהה שלהם. כל מוצר שלהם נבדק מכל כיוון ואני בטוחה שלא יגרם לי גירוי או אלרגיה. השתמשתי בסרום ובקרם היום  ג'נסיס ליקופן, שניהם נעימים על העור ונספגים בקלות. הסרום מכיל גם חומצה היאלורונית הידועה כתורמת למראה עור חלק. כבר במריחה העור נראה זוהר וחלק יותר.

ד"ר פישר משיקה מחדש את סדרת ליקופן האהובה, עם פורמולות חדשות ומתקדמות. ההשקה כוללת גם את סרום ליקופן החדש הפועל למתיחה מיידית של הקמטים, מסייע להפחתת העיגולים הכהים מתחת לעיניים ולטשטוש אופטי של קמטים וסימני הבעה.

בנוסף לסרום ליקופן ניתן למצוא בסדרה:

קרם יום ליקופן SPF30 לעור רגיל-מעורב לטיפול אפקטיבי בקמטים. OIL FREE. הקרם מסייע  למילוי ולטשטוש הקמטים העמוקים ביותר, מעשיר בלחות ל- 24 שעות למראה עור מוצק וקורן. הקרם מעניק הגנה גבוהה (SPF30) ורחבה מקרינת השמש (UVA&UVB) ומסייע בהגנה מקרינת IR והזדקנות מוקדמת של העור.

קרם לילה ליקופן לעור רגיל  מעורב לטיפול אפקטיבי ולטשטוש קמטים. OIL FREE. מעניק לחות ל- 24 שעות ותחושה חלקה וקטיפתית ללא ברק שומני. הקרם פועל בשעות הלילה, שעות  בהן העור נמצא במנוחה ומוכן לקלוט באופן מיטבי את מרכיבי הלחות שאיבד במהלך היום.

קרם עיניים ליקופן SPF30  קרם לכל סוגי העור. ללא בושם. מסייע בהפחתת כהויות מתחת לעיניים ומשלב רכיבים המסייעים בטשטוש הקמטים באזור העיניים ובאזור השפתיים (לחי, סנטר ושפם).מעניק הגנה גבוהה (SPF30) ורחבה מקרינת השמש (UVA&UVB) ומסייע בהגנה מקרינת IRוהזדקנות מוקדמת של העור.

תכשירי הסדרה היפואלרגניים, נבדקו דרמטולוגית, ללא פארבנים ועברו בהצלחה את מבחן סנסיטיב- מתאימים במיוחד לעור רגיש.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".