גנן במודיעין והסביבה

בחורה עם מחשב נייד

גנן במודיעין רוצה להזמין  להתחבר לעולם קסום ירוק ויפה. על ידי האפשרות להכניס את הטבע הביתה, לעטוף את הבית בירוק וליצור אווירה חדשה ע"י צמחיה .  כבר שנים  אני עוסק בהקמה ואחזקת גינות במודיעין והסביבה .תוך מתן דגש על עיצוב, התאמת צבעי פריחה ועלווה לפי עונות השנה, שילוב תאורה, הצללה, מסתור וריהוט גן בהרמוניה שלמה וביצוע עבודה קפדנית לפרטי פרטים, במטרה ליצור עבורכם את עולם החלומות הצבעוני שלכם.
ביצוע והקמת גינות במודיעין
כשאגיע  אליכם לפגישה נדבר על החלומות שלכם, מה אתם רוצים להרגיש כשאתם יוצאים החוצה, איפה ואיך אתם מארחים ומה התחושות שאתם רוצים להרגיש כשאתם מביטים החוצה מהחלון במטבח.
לפי החלום שלכם אנו נתכנן איפה תהיה המדשאה, הפרגולה, השבילים, הבריכה,  מערכת ההשקיה הממוחשבת,המסלעה וכל האלמנטים שנרצה בגן.
נתיחס לתנאי השטח, איכות הקרקע כיווני השמש והחשיפה לרוחות,ואז נגיע לצמחים ונגלה לכם עולם שלם של חוויה,קסומה של הטבע.
במסגרת הטיפול המסור אתיחס לרמת האחזקה של הגינה, רמת אחזקה נמוכה תתאפיין בצמחים שכמעט לא דורשים גיזומים ויראו טוב רוב השנה ללא טיפול מיוחד, שימוש בצמחים "לא מלכלכים" אשר אינם דורשים ניקיון של הגינה על בסיס קבוע.
אתייחס לחסכון במים ע"י בחירת הצמחים והגבלת שטחי המדשאות ושימוש בחיפויי קרקע. אאבחן את תנאי השטח,חשיפה לרוחות היכן יש אזורים מוצלים והיכן יש שמש מלאה.​
בדיקה וחקר של תנאי השטח תיתן לי כמתכנן ומעצב הגינה, כלים לבחירת הצמחיה המתאימה.
אתיחס לסביבה החיצונית של השטח איפה נרצה ליצר הסתרה ע"י צמחיה גבוהה ואיפה נרצה לראות מרחב.עיצוב גינה במודיעין-
אחרי שאספנו את כל הנתונים אפשר להתחיל לתכנן….
בהתחלה אצור את תכנית הפיתוח הכללית הכוללת את מערך השבילים בגן ואת המיקום המדוייק של כל אלמנט, פרגולה אזורים מרוצפים, ערוגות שתילה,מדשאה,בריכה וכו'. גינון במודיעין זה כבר מסורת אצלנו.
לאחר שהגענו לתכנית הסופית אפשר לתכנן את שאר הגן,תכנית צמחיה,מערך השקיה לפי תכנית הצמחיה המתוכננת,תכנית חשמל ופרטי גן מיוחדים.
צרו איתנו קשר ונתאם פגישה לתיאום ציפיות בה נקשיב לכל מה שאתם רוצים בגינה שלכם
ואיך אתם חושבים על עיצוב הגינה שלכם. לפרטים והתרשמות נוספת לחצו כאן.