ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג ג'ל להקלה על כאבים בזמן בקיעת שיניים בתינוקות וילדים

ג'ל להקלה על כאבים בזמן בקיעת שיניים בתינוקות וילדים עכשיו בנוסחה משופרת. מאושר לשימוש על ידי האיחוד האירופי ומשרד הבריאות בישראל.

בשורה משמחת להורים הצעירים!!!
בקיעת שיניים, היא תקופה לא קלה לתינוק וגם להורים המטפלים. אין יותר מצער מהכאבים ואי-השקט שחווים תינוקות וילדים בעת בקיעת השיניים מותירים רבים מההורים חסרי אונים וגם חסרי שינה בלילות.

מעכשיו תוכלו  למצוא על המדפים את ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג ג'ל להקלה על כאבים בזמן בקיעת שיניים בתינוקות וילדים עכשיו בנוסחה משופרת.

ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג ג'ל להקלה על כאבים בזמן בקיעת שיניים בתינוקות וילדים עכשיו בנוסחה משופרת
צילום: נדיה היבא

 

בקיעת שן ראשונה מביאה איתה שמחה והתרגשות מצד אחד, אך גם מתח ודאגה ובעיקר מחסור בשעות שינה מצד שני.

אחת לכמה זמן מופיעות אצל התינוק תקופות של אי שקט, כאבים ואודם, חלק מהתינוקות יעברו את התקופה הזאת די בקלות ויש כאלו שלא.

הנוסחה חדשה של ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג (Gengigel Baby Teething), ג'ל להקלה על כאבי בקיעת שיניים בתינוקות, ולהורדת הנפיחות, מכילה את החומר הפעיל -חומצה היאלורוניתף חומר טבעי הקיים בגופינו ולו תכונות אנטי דלקתיות – בריכוז גבוה במיוחד (0.54%). הריכוז הגבוה מקל ביעילות על כאבי בקיעת שיניים, מסייע להפחתת הנפיחות האופיינית בחניכיים ומאיץ את החלמתן.

ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג ג'ל להקלה על כאבים בזמן בקיעת שיניים בתינוקות וילדים עכשיו בנוסחה משופרת
צילום: נדיה היבא

 

הג'ל מאושר לשימוש על ידי האיחוד האירופי ומשרד הבריאות בישראל. ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג משווק ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובבתי המרקחת של מכבי שירותי בריאות ומאוחדת.

מחיר מומלץ לצרכן 79.50 ₪.
משווק על ידי חברת פרמשלום.

חומצה היאלורונית נמצאת בריכוז גבוה בחניכיים באופן טבעי. אבל ריכוזה פוחת במצבי דלקת ופצעים בחניכיים. הנוסחה המשופרת של ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג מאפשרת לג'ל "להידבק" לחניכיים, ולפעול ביעילות לאורך זמן, כשאינו "נשטף" עם הרוק, שייצורו גובר מאוד בעת בקיעת שיניים. הג'ל מרגיע מיד לזמן ממושך את הכאבים והנפיחות ושומר על בריאותן של רקמות החניכיים.

ג'נג'יג'ל בייבי טיסינג לא מכיל חומרים מאלחשים, צבעי מאכל, חומרים משמרים[פאראבנים], אלכוהולוסוכר.
השימוש בג'ל מתאים גם לטיפול באפטות ופצעים בפיהם של תינוקות וילדים עד גיל 6.
הג'ל מתאים לטיפול גם בתינוקות ובילדים סוכרתיים.

מוצרים נוספים בסדרת ג'נגיג'ל:

  • ג'נגיג'ל ג'וניור לילדים ובני נוער לטיפול באפטות ופצעים בחלל הפה ולשימוש בעת טיפולים אורתודנטיים.
  • סדרת ג'נג'יג'ל למבוגרים לטיפול באפטות, דלקות בחניכיים, פצעים ובעת טיפולי השתלות.

 

ומה שנשאר עכשיו לעשות: לשטוף היטב ידיים, לשים ג'ל על אצבע נקייה בכמות קטנה, כמו גרגר של אפונה, ולהתחיל לעסות את החניכיים של התינוק..

ערכה: וצילמה: נדיה היבא
הכתבה גם צילומים באישור שימוש היחצ