גם לאמריקה היה נסיך!

הנשיא גון אף קנדי . הנסיך האולטימטבי של אמריקה. משפחת קנדי, משפחת ה"דם הכחול" הבלתי מעורערת. בביקור בכיכר בו הוא נורה למוות. בנובמבר 1963. חשבתי על המשפחה המקוללת הזאת, כל כך הרבה אסונות במשפחה אחת! אז אל תגידו לי שאין קללות גורל או קרמה מזויעה!

הבנין ממול מקום הרצח~

הככר והבנין ממול~

בכל הביקורים שלי בכל מיני ערים בארה"ב ,אני מוצאת שבכל עיר יש איזו נגיעה למשהו שמעניין אותי. כך קרה גם בדלאס. העיר שדווקא מתחברת לחוויה טלויזיונית (וביננו דיי שטחית) של נעורי. ובכל זאת הסידרה "דאלס" היתה אחת מהסדרות המוצלחות בהיסטוריה של הטלויזיה האמריקאית. אני עדין רוצה לדעת מי הרג את גי אר. מחייכת.

אבל אתם רואים אני קופצת, התחלתי לספר על חוויה מרגשת ועברתי לשטותנקיות. אבל הנה ,אני כבר חוזרת.

הגעתי לככר דאלי שקוראים לה גם ככר JFK, שממוקמת במרכז העיר דאלאס, בשעת בן הערבים בכוונה, ידעתי שהבנין ממנו הוא נורה למוות הוא כתום, ושבאמצע היום, השמש תזיק לצילום, וכפי שאתם רואים, המקסם היה שם.

מרגש לגעת בהיסטוריה של העולם, באובדן של נשיא-נסיך שכמוהו.

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~