גם הילדים שלכם מעצבים אתכם את חדרם החדש!

בחורה עם מחשב נייד

בעוד אתם מפנקים את הילדים שלכם חדשות לבקרים בפריט לבוש חדש, בספר מעניין או בצעצוע חינוכי, אתם מפנקים אותם גם אחת לכמה שנים בחדר ילדים חדש! אתם עומדים רגע לפני שדרוג חדרם ותוהים האם לעצב את החדר לבדכם או יחד אתם? ההמלצה היא חד משמעית: חדרי ילדים לא במקרה נקראים כך – הם חדרים של ילדים. המשמעות? תנו להם לקחת חלק בבחירות השונות שאתם עושים עם חדרם החדש.

 

לא תאמינו אפילו כמה ידע יש להם

עוד לפני שחשוב לתת להם להשמיע את קולם, לא תאמינו בעצמכם כמה ידע יש להם וכמה הם יכולים לסייע לכם בתהליך עיצוב החדר החדש. הילדים שלכם מבקרים אצל חבריהם הטובים ורואים טרנדים חדשים של עיצוב, מבינים כמה כייף שישנה פינת עבודה ועד כמה נחמד זה שיש פתרון אחסון מתחת למיטה בדמות ארגז מצעים. חדרי ילדים שהם רואים אצל ילדים אחרים יכולים לעורר בהם השראה ולתת על הדרך גם לכם רעיונות.

 

ומה יקרה אם הם לא יאהבו את התוצאה?

החלטתם לעצב את חדר הילדים לבדכם? מצד אחד מצפה לילדים הפתעה גדולה ומרגשת, אך מצד שני חייבים לקחת בחשבון גם מקרה אחר ובו הם יהיו מאוכזבים מהתוצאה. ההמלצה היא תמיד להתחשב בילדים ובבחירות שלהם: החל מנראות המיטה ועד הצבעים המובילים את החדר. כידוע, מגיע הגיל בו הילדים הופכים דעתניים וחשוב להם מאד להשמיע את קולם. תנו להם את התחושה כי דעתם נחשבת!

 

אתם, הם ומומחי העיצוב לחדרי הילדים

בחנויות הרהיטים המובילות יחכו לכם מומחים לעיצוב חדרי נוער וחדרי ילדים. ההמלצה היא לעצב את החדר על בסיס החלטות משותפות הנעשות על ידי 3 גורמים: אתם, הילדים שלכם ומומחי העיצוב. הילדים שלכם יתרמו בכל הקשור לנראות החדר, אתם תתרמו בכל הקשור לפונקציונאליות החדר ואילו מומחה העיצוב יפקח על הבחירות שלכם ויוכל להמליץ לכם על השילובים ההרמונים והמומלצים ביותר. זיכרו כי חשוב מאד בעיצוב החדר לחשוב על הטווח הארוך שכן לא מעצבים מחדש את חדר הילדים בכל יום.