גם בחורף… המדריך לעיסוי תינוקות מבית ג'ונסונס®

שלישי שמייח

 

שוב אנו עם ג'ונסונס®, קרם הגוף האהוב עליי בכל הזמנים, למרות שהוא מיועד לתינוקות וכו'. אני ויעלי מטורפות אחריו וכשאני בחו"ל זו המתנה הכי הכי.

הריח שלו משגע, הוא נספג כל כך טוב וכעת גם בא בטוב עם עיסוי חורפי לתינוקות. הכי כיף , הכי נעים וריחני.

לא נדמה לי והמוצר הזה קיים עימנו כבר עשרות שנים, יש לומר שאמי הייתה מביאה אותו מאנגליה אי שם בשלהי שנות ה- 70. אין ספק שמוצר טוב נשאר for ever ועל כך שאפו וכבוד גדול.

אם יש מי מביניכן שאינה מכירה עדיין ,רוצו לקנות גם לתינוקות, גם לעצמכן.

שיהיה שבוע בריא וחורף ריחני.

 

 

גם בחורף…

המדריך לעיסוי תינוקות מבית ג'ונסונס®  

 

שגרת עיסוי היא דרך נפלאה לחזק את הקשר בין האם לתינוק ופסיכולוגים ומחקרים רבים מראים שקשר חיובי בין אם לילד, מסייע ביצירת בסיס לקשרים עתידיים, ולכן קשר קרוב הוא כה חיוני להתפתחות של ילדכם. בנוסף, שגרת עיסוי יכולה לסייע גם בהרגעת התינוק, לסייע בתהליך העיכול ולהרגיע כאבי בטן הנגרמים כתוצאה מגזים ומעצירות, להגדיל את העלייה במשקל היומית שלו, לשפר את ההסתגלות לשנת לילה ולסייע לו לישון שינה עמוקה יותר, להקל על גודש באף ועל כאבי שיניים צומחות, לסייע בהתפתחות תקינה של קואורדינציה, גמישות וטונוס השרירים, לשפר את המודעות לגוף, להמריץ את מערכת החיסון ועוד

בשל היתרונות הרבים בשגרת עיסוי, מותג מוצרי התינוקות ג'ונסונס® ממליץ לא לוותר על שגרה זו גם בחורף – מחממים היטב את החדר ומתחילים…

בשבועות הראשונים עסו את התינוק בתנועות איטיות וחיוביות, מבלי להתמקד זמן ממושך באזור אחד. חלק מהילודים יעדיפו ליטופים עדינים בגב מעל לבגדים.

הנחת הידיים אם תינוקכם מסכים לעיסוי, התחילו בהנחת היד על גופו, ללא תנועה. שיטה זו משמשת לפני עיסוי של כל חלק בגוף. זוהי דרך מצוינת להעניק לתינוקכם תחושת ביטחון והנאה ממגע.

עיסוי רגליים הקפידו לשים כמות תחליב מספיקה על ידיכם לפני שאתם מתחילים בעיסוי. בילודים כדאי להתחיל עיסוי ברגליים, כי זהו אזור בגוף שהמגע בו מתקבל על ידם בקלות יחסית. ליטופים בכיוון מטה מרגיעים יותר.

רגליים – תנועות חליבה ביד אחת איחזו בעדינות בקרסולו של תינוקכם. הניחו את ידכם השנייה בחלק העליון של ירכו תוך שאתם עוטפים את הירך בידכם, ואז החליקו אותה לכיוון הקרסול. חזרו על תנועה זו באופן נחוש וקצבי, כשאתם מחליפים את הידיים – בכל פעם יד אחרת בקרסול והשנייה יורדת מטה.

עיסוי כפות רגליים רוב התינוקות אוהבים עיסוי של כפות רגליהם. שימו לב לתגובות של תינוקכם במקרה שהוא רגיש למגע זה. עיסוי קצר של כפות הרגליים יכול להשפיע לטובה על הגוף כולו. בעדינות לחצו וגלגלו כל אחת מאצבעות הרגליים שלו בין האגודל והאצבע שלכם. לטפו באמצעות האגודל שלכם את גב כף הרגל מהאצבעות לכיוון הקרסול, לסירוגין, בכל פעם באגודל אחר. חזרו על התנועה מספר פעמים.

עיסוי בטן לאחר החלמת חבל הטבור של התינוק, עיסוי עדין של הבטן עשוי להקל על פעולות העיכול שלו ועל בעיות אחרות בבטן. התחילו בהנחת ידכם על בטנו של תינוקכם במגע בטוח ומרגיע. אם תינוקכם שמח למגע, עסו את בטנו בתנועות חתירה עדינות, כשיד אחת עוקבת אחר השנייה.

עיסוי גב מגע עור בעור יכול לחזק את תחושת הקשר בין התינוק, אימו ואביו. עסו את גבו של תינוקכם כשאתם מחזיקים אותו קרוב לחזה שלכם, התחילו בצווארו ורדו למטה בתנועות ליטוף.

תנועות עיסוי אלה מבוססות על הספר "עיסוי תינוקות: מדריך להורים אוהבים" מאת וימאלה מק'קלור, מייסדת IAIM.

ג'ונסונס® מציעים מבחר שמנים ותחליבים המתאימים לשגרת העיסוי ומעניקים לעורו של התינוק את הלחות לה העור זקוק. בין המוצרים:

תחליב לחות ג'ונסונס® בייבי

מזין את עורו של תינוקך למשך 24 שעות. מוצר מס' 1 לפי בחירת בתי החולים בארה"ב. בעל ניחוח קלאסי רענן.  עדינות מוכחת מדעית™ הנוסחה עדינה ומתאימה לעורו העדין של התינוק, היפואלרגני וללא פרבנים.

מחיר מומלץ לצרכן:  24.20 ₪ (300 מ"ל), 33.30 ₪ (500 מ"ל)