גל גדות בסטיילי

גם וונדר וומן לא יכולה הכל לבד

הי גל, התחברתי ממש לאמירה שלך בטקס הפרסים של MTV, התרגשתי שהעזת לשבור מוסכמות וללבוש חליפת מכנסיים סטייל טוקסידו ספק שמלה של אלכסנדר מקווין. רואים שעלית שלב בסטייל. הבגדים שלך מעברים מסר בלתי מילולי ועכשווי. עם נשים כמוך אני רוצה לעבוד, בא לי לעשות מהפכה בתפיסת העולם בעזרת האופנה. להעביר מסרים גדולים בעזרת כוח הבגדים. אני חושבת שביחד נוכל לתת הרבה כוח לנשים. להסתכל על עצמן, לאהוב את עצמן ולהיות חזקות בזכות עצמן בעזרת הלבוש.

את יודעת, כילדה קטנה הערצתי את וונדר וומן בטלוויזה. בלילות הייתי משחקת בדמיוני בכוחות על, כאילו שגם לי יש את הכוח לעשות מה שאני רוצה ותמיד הייתי מצילה אנשים ועולמות. בגלגול הקודם שלי בעבודתי כשכירה, גם הייתי וונדר וומן. אישה, אמא, בת, עובדת, מבשלת, מנקה, מחתלת, מניקה, מסיעה, מחזירה, מכבסת ומורידה את הזבל כדי שהריח לא ידבק למישהו אחר. יום אחד נשברתי. פיזית ונפשית. גם וונדר וומן לא יכולה הכל לבד. ביום הזה נולדתי מחדש, חזקה יותר ובפרונט. היום אני עובדת בעבודה שהיא כמו בחלום. אני עצמאית, סטייליסטית אישית. אני מלמדת נשים להתלבש כמו האישה שהן רוצות להיות, בינינו הדבר שעוצר בעדנו באמת, כמו בכל תחום בחיים זה הפחד. כולנו אנושיות וכולנו צריכות חום ואהבה ופידבקים חיובים. זהו טבעו של האדם. הוא ניזון מאהבה ונכחד משנאה.

פעם חשבתי שאהבה עצמית, טיפוח וסטייל זה פינוק מיותר. היום אני יודעת שזה מאסט. אפשר לתת ממה שיש ואם אין לך את עצמך אין לך ממה לתת.

צילום: AP
צילום: AP

יש לי עוד הרבה חלומות ונשים להציל, בעזרת בגדים. בגדים כאמצעי להתמודד עם רגשות קשים, כמו דיכאון אחרי לידה או מחלת סרטן, כיסוי ראש לקרחת או למגזר הדתי ועדיין להראות בשיא השיק עם ביטחון ולא להרגיש מקוטלגת בגלל הכיסוי ראש.

מסר נוסף, לא חייבים להוציא מלא כסף כדי להראות מליון דולר. דמייני אותך עולה על המסלול עם בגד וינטג', בואי נראה לעולם שניתן למחזר בגדים, זו אמירה. לבישת פרטי וינטג' יוצר סגנון ייחודי שלא נדבר בעלויות רכישה סבירות גם למי שמסתכלת עליך מעבר למסך ורוצה להתלבש בדיוק כמוך.

הייתי רוצה להביא למודעות הציבור את הצד האפל של תעשית האופנה שמנצלת ילדים לעבדות במפעלים תעשייתים כדי להוריד עלויות ולעשות ייצור המוני לסיפוק אובססית הקניות שכבר כמעט לא בשליטתנו בעידן השפע.

לסיום, מזמינה אותך ביחד איתי להעביר מסרים גדולים דרך כוח הבגדים והסטיילינג, נעזר בבגד ככלי לביטוי עצמי, כלי להגשמת גבולות פנימיים ותעוזה לפרוץ קדימה. בעייני זו אומנות לבטא את עצמך דרך הבגדים, בגדים נותנים ביטחון או חוסר ביטחון ממש כמו לאדם וחווה שגורשו מגן העדן וגילו את ערומם.

איך נוכל לקדם את העניין? פוסט משותף יתן לנו בעזרת כוח המילים שלי והסטייל את הפריצה למודעות, קודם כל שהכל אפשרי ומעבר לזה שהמשיים הם הגבול…
חוץ מזה גל, אני חייבת לגלות לך שדייט שופינג איתי זה צעד לאהבה עצמית, כזה צעד שכל אישה מחוייבת לו פעם בכמה זמן כדי להזכיר לעצמה כמה היא ראויה. גם וונדר וומן.

שולחת את המכתב בבקבוק ואולי היקום, העולם או דלת תיפתח לי וארצנו הקטנטונת עוד תפגיש בינינו. מאמינה בזה.

צלמת: Anat Kazola
צלמת: Anat Kazula

טלי הראל- סטיילי סטייליסטית אישית

054-2042342

taliharel876@gmail.com

logo