גליה מורל | אישיות השבוע שלי

שבעה טיפים באיך להרים את המורל. היא ידעה שיש לה יעוד אחר, למרות שהייתה חברת דירקטוריון ובמשרה בכירה באחת החברות הגדולות, היא עזבה הכל ונסעה ללמוד אצל ד"ר מדאן קטרייה ורוברט קיוסאקי, פיתחה מודל מורל waze פיננסי ליציאה מהלופ לרווחה וחפש כלכלי. איך היא עושה את זה ?

גליה ואני 

ההתרשמות שלי מגליה הייתה עוד ממפתן הדלת לביתה, כאילו הייתה עליה איזו הילה. אמרתי " ואוו, איזו אישה יפה". טוב, מן הסתם הטיפ השיווקי הראשון שהיה לי לתת לה זה "תצטלמי הרבה יותר ועם צלם מקצועי בכל סדנא ובכל הרצאה" זה ישתלם לה ולכם.

היא מקלפת שלב אחרי שלב את סיפור חייה, על היותה חברת דירקטוריון קדנציה שלמה, אמא במשרה מלאה והקושי בעולם גברי נוקשה והתשוקה לפרוץ. כל מילה שיוצאת לה מהפה אני בולעת בשקיקה, אני מתרגשת ותוהה " איך לא נפגשנו עדיין ?! " אני מתחילה לספר לה עליי ורגע לפני שאני יורדת לתוכנית עבודה ראשונית היא אומרת " את כמעט שכנה שלי, איך לא הכרנו עד עכשיו ? " חייכתי. הבנתי שלא נפגשנו סתם ועוד ניפגש לא רק לצורך אימון אלא למען מטרות גדולות וטובות יותר .

 

f

 

שם העסק:

מורל גרופ – לצאת מהלופ, הרצאות וסדנאות להעצמה מורלית והצלחה כלכלית לצעירים, נשים באמצע החיים ולעובדים ומנהלים בארגונים.

מה העסק שלך?

הרצאות וסדנאות להצלחה כלכלית ועסקית במורל גבוה – לצאת מהלופ הכלכלי לרווחה והצלחה לקבוצות פרטיות ובארגונים- קודם מעלים את המורל בקבוצה ואח"כ לומדים ביחד בשיטות לימוד חווייתיות דרך משחקי הכסף מבית "אבא עשיר, אבא עני" – איך לצאת מהמבוך הכלכלי לחיים בשמחה, רווחה וחופש כלכלי. יש קשר ישיר בין רמת המורל ליצירתיות ורמת התפקוד, אישית ומקצועית כי השמחה היא המפתח להצלחה!

איך הגעת לזה?

דרך סיפור ההצלחה שלי – במסגרת תפקידי כמנהלת מחלקה לתכנון וניהול פיננסי בארגון גדול ניהלתי פרויקטים רבים עם צוותי עבודה בכירים במורל גבוה בדרך לפסגת ההצלחה והשגת היעדים העסקיים. עם הזמן העבודה הפכה להיות יותר ויותר אינטנסיבית ותובענית כך שלא היה לי חיים וזה גרם לי ללחץ נפשי, כאוס, אובדן עצמי ושמחת חיים.

חיפשתי את הדרך לצאת מ"מרוץ העכברים" לחופש כלכלי – חופש בחירה לחיות את סגנון החיים שאני רוצה באיזון ובאושר בכל תחומי החיים ע"י הגשמה עצמית בהקמת עסק להרצאות וסדנאות למורל גבוה וחינוך פיננסי בחיוך.

ההשראה שלי הינה משני מורי דרך מדהימים ברמה בינלאומית שתרמו למהפך הגדול בחיי לשינוי סגנון חיים שפוי, מאוזן ומהנה מתוך בחירה :

האחד ד"ר מדאן קטרייה ממציא היוגה- צחוק הבינלאומי, שממנו למדתי להיות הכי אני – גליה האמיתית והאופטימית , מחייכת, צוחקת, רוקדת, נהנית מהחיים, שמחה ומלאת אנרגיה!

והשני – רוברט קיוסאקי – מחבר הספר "אבא עשיר, אבא עני" שממנו למדתי איך לצאת מ"מרוץ העכברים" לחופש כלכלי, לעבוד בשמחה מתוך הגשמה עצמית ומשפיעה ע"י הפצת החינוך הפיננסי בישראל מתוך רצון לעזור לאנשים לחיות את סגנון החיים שהם רוצים ולהגשים חלומות!

החיבור בין השניים יוצר  – חינוך פיננסי בחיוך 

העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ?

לחלום בגדול ולעשות כל יום צעד קטן לשינוי גדול ! מותר לעשות טעויות, זה חלק מהדרך להצלחה!  רוברט קיוסאקי

איך את מצליחה להעלות את המורל כשרע לך, מה הטיפ שלך לאנשים רציניים ?

פיתחתי מד מורל עם 4 רמות מורל :דל מורל, נמוך, בינוני וגבוה עם דירוג מ-1-10 .

כל יום אני שואלת את עצמי – מה מצב המורל שלך עכשיו מ-1-10?  בכל נקודה שבה אני נמצאת, מאתגרת את עצמי לעלות למדרגה הבאה של המורל ע"י שינוי התנהגותי מאולץ.

שינוי היתנהגותי אומר שיש  "להתנהג כאדם שמח עד שתהיה שמח"  –  Fake it until you make it .

1) מחייכת לעצמי למראה ולכל אדם

2) צוחקת בלי סיבה

3) מקשיבה למוזיקה שמחה ורוקדת

4) לוקחת נשימות עמוקות

5) מתחברת לאנשים אנרגטיים ושמחים

6) להודות על מה שיש.

7) צופה בסרטים מצחיקים .

היא מספרת גם על מודל waze  הפיננסי ליציאה מהישרדות לרווחה וחופש כלכלי בחמישה צעדים פשוטים, על זה בכתבה הבאה בפייסבוק העסקי שלה  .

ההצלחה שלי

הסיפוק הכי גדול שלי לראות את המשתתפים בסדנאות שלי משנים גישה וחושבים מחוץ לקופסא.  "כשהאסימונים יורדים להם אחד אחרי השני" הם מפנימים את התובנות והמסרים לפעולות שמשנות להם את תוצאות החיים, עוזרות להם להשיג את היעדים הפיננסים ולהגשים את החלומות שלהם !

 השאיפה שלי

בניית קהילה תומכת ומעצימה ע"י הקמת קבוצות לצמיחה והצלחה כלכלית ביחד באזורים שונים בארץ.

אני מאמינה שזכותו של כל אדם לחיות בשמחה, רווחה וחופש כלכלי והתשוקה שלי לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלום שלהם ולחיות את סגנון החיים שהם רוצים !

 

 

אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי.על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.