"גלובוס מקס" – GLOBUSMAX – קולנוע קייץ

בית קולנוע גג פתוח בקניון עזריאלי ת"א – Azrieli ROOFTOP CINEMA by GlobusMax

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14664631123441

"גלובוס מקס"  –  GLOBUSMAX

"גלובוס מקס" קולנוע פופ-אפ באמפי תיאטרון

הממוקם על גג קניון עזריאלי בת"א

pizap.com14664639070821

לראשונה בישראל כמו בניו יורק, לונדון, אמסטרדם וערים גדולות נוספות בעולם, תפתח רשת "גלובוס מקס" קולנוע פופ-אפ באמפי תיאטרון הממוקם על גג קניון עזריאלי בת"א 

pizap.com14664634694941

Azrieli ROOFTOP CINEMA by GlobusMax

 פעילות ה- Rooftop Cinema הינה שיתוף פעולה של רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס וקניון עזריאלי ת"א אשר יפעל בחודשי יולי- אוגוסט

פעילות קולנוע OUTDOOR הולכת ותופסת תאוצה בערים הגדולות בעולם ומגיעה לראשונה גם לת"א במסגרת שת"פ של רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל "גלובוס מקס" בקניון עזריאלי בת"א.

pizap.com14664634184181

Rooftop Cinema  ממוקם באמפי תיאטרון שעל גג קניון עזריאלי, כולל כ- 400 מקומות ישיבה ויפעל כאמור בחודשים יולי- אוגוסט ויוקרנו בו מידי ערב מיטב להיטי הקולנוע של קיץ 2016 כאשר החברה התקינה באמפי תיאטרון מסך קולנוע גדול ומערכת הגברה מתאימה.

באי המתחם יוכלו ליהנות כל ערב החל מהשעה 18:30 ועד תום ההקרנה האחרונה מבר משקאות משובח, מזנון קולנוע משודרג ועשיר במחירים נוחים עם שפע נשנושים מלוחים ומתוקים, מוסיקה חיה, אווירה ייחודית שאין שנייה לה תחת שמי תל-אביב ומול הנוף האורבני יוצא הדופן.

במתחם יוקרנו הלהיטים המובילים של הקיץ ביניהם ג'ייסון בורן, סוכן וחצי, סרטים לכל המשפחה ועוד הפתעות…

pizap.com14664635033661
מימין- ארנון תורן- מנכ"ל קב' קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי, בנט קפלן- מנכ"ל ובעלים רשת "גלובוס מקס", אפי ליפשיץ- סמנכ"ל שיווק "גלובוס מקס", ואופיר אורן- מנכ"ל קניון עזריאלי ת"א.

 אפי ליפשיץ, סמנכ"ל שיווק, גלובוס מקס: "גלובוס מקס רואה בחוויה הקולנועית קודם כל חוויית בילוי שצריכה לחדש ולהתחדש כל הזמן. אנחנו שמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם קניון עזריאלי תל-אביב, לרענן את הקיץ התל אביבי ולהביא חווית בילוי קולנועית ייחודית על אחד הגגות הנפלאים של העיר"

pizap.com14664635528051
מימין: ארנון תורן – מנכ”ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ”ל ובנט קפלן – מנכ” ובעלים רשת גלובוס מקס

אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב : "קניון עזריאלי תל אביב הינו מרכז הקניות והבילוי של ישראל המציע לקהל לקוחותיו את מיטב החוויות המובילות מהעולם. אנחנו תמיד מקווים להוביל בכל הנוגע לאירועים חדשניים וייחודיים וגם השנה בחרנו להפתיע ולרגש את לקוחותינו בחוויה קולנועית בינלאומית וראשונה מסוגה בארץ, המתאפשרת בזכות שיתוף הפעולה עם חברת "גלובוס מקס" אשר תפעיל קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים".

מחיר כרטיס למתחם יעמוד על 49 ש"ח בלבד ויכלול פרט לסרט גם משקה ראשון (בכפוף לתקנון).

רכישת הכרטיסים תתבצע באתר Rooftop Cinema, אתר גלובוס מקס או באפליקציית גלובוס מקס.

עריכה צילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER 

צילומים יח"צ וילדר יחסי ציבור