"גלובוס מקס" פותחת את קומפלקס בתי הקולנוע החדש עם הסאונד המתקדם ביותר בעולם

לראשונה בעולם צוידו כל אולמות הקולנוע ב"גלובוס מקס" חיפה עם מערכות הסאונד DOLBY ATMOS המתקדמות ביותר בעולם המעצימה ומגבירה את חוויית הצפייה.

בואו נדבר קולנוע…
ותשכחו ממה שראיתם והכרתם עד היום!!!

בקומה מינוס 7, בגרנד קניון שבחיפה, 23 אולמות קולנוע חדישים ומאובזרים, עם חוויית סאונד מקיפה ועוצמתית בכל האולמות, המעצימה ומגבירה את חוויית הצפייה, ומכניסה אותכם לתוך הסרט.

באולמות מחכים לכם מושבים נוחים במיוחד: משענות גב גמישות, ידיות מתכווננות לחיבור בין המושבים, ריפוד רך ואיכותי ומרווח רחב בין השורות.

חברת גלובוס מקס, שבבעלות איש העסקים בנט קפלן, פתחה לפני מספר ימים את קומפלקס בתי הקולנוע החדיש ביותר בישראל עם הסאונד המתקדם ביותר בעולם "עופר בגראנד קניון" (קב' "מליסון") בחיפה.

בנט קפלן, בעלים ומנכ"ל גלובוס מקס
בנט קפלן, בעלים ומנכ"ל גלובוס מקס

בנט קפלן, בעלים ומנכ"ל גלובוס מקס מוסר ש "בתי הקולנוע של גלובוס מקס בעופר גרנד קניון חיפה הם הרבה יותר מכמה מסכי קולנוע. הבאנו לתושבי חיפה הגאים פיסה קטנה מהקסם שיעשיר את העיר במשך שנים רבות. בואו לראות מה עשינו".

גלובוס מקס גרנד קניון מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בעיצוב התרבות הקולנועית, משנה את כל תבניות הקולנוע המוכרות באמצעות ארכיטקטורה חדשה, מעוררת מחשבה ומתווה דרך לעיצוב בתי הקולנוע של העתיד.

קולנוע 1

בהיבט הטכנולוגי, יש כאן את מיטב החידושים: ממערכת הסאונד המתקדמת בעולם דולבי אטמוס, דרך מסך לד בגובה 16 מטר שהותאם ללובי הקולנוע ועד למערכת ההקרנה (Boothless ) המאפשרת לבנות בתי קולנוע רציפים לגובה 3 קומות – כך שגלובוס מקס גרנד קניון ממציג חידושים כמעט בכל פרמטר קולנועי מוכר.

קולנוע 2

קומפלקס בתי הקולנוע ב"עופר גרנד קניון" בחיפה יכלול 23 אולמות קולנוע מתוכם 6 אולמות באירוח "GOLD CLASS" V.I.P, שאליהם יוצמד לובי אירוח בו יוגש מבחר אוכל ומשקאות איכותיים והצפייה תתבצע מתוך כורסאות מרווחות במיוחד ומתכווננות אלקטרונית לתנאי צפייה מפנקים במיוחד.
בהקמת קומפלקס בתי הקולנוע החדש השקיעה החברה כ-50 מיליון ₪.

קולנוע 3

במתחם בתי הקולנוע תפתח רשת "קפה לנדוור" קפה- מסעדה כולל דק מרפסת עם נוף מרהיב לתוך הוואדי.

לראשונה צוידו כל אולמות הקולנוע בגרנד קניון, במערכות הסאונד המתקדמות ביותר בעולם עם חווית צליל אולטימטיבית – צלילים תוססים, ברורים וחזקים יותר – מערכת DOLBY ATMOS.
זהו מתחם הקולנוע הראשון בעולם בו כל אולמות הקולנוע מצוידים במערכת DOLBY ATMOS .

קולנוע 4

מתחם בתי הקולנוע החדש עוצב ע"י משרד אדריכלים גדי שמיר ופיני ויינברג. בלובי המרכזי של מתחם בתי הקולנוע ימוקם מסך לד באורך של 6 מ' וברוחב של 14 מ' שיופעל ע"י אטרקציית צילום ייחודית בה יוכלו מבקרי המתחם להצטלם ולהציג את עצמם בתוך פוסטר של סרט שיוקרן על המסך הענק.

קומפלקס בתי הקולנוע עוצב בקונספט עירוני-אורבני כאשר כל אחד מאולמות הקולנוע עוצב בצבע ייחודי.

איציק תורג'מן, מנכ"ל משותף, מציין שבימים אלו נמצאת החברה בהקמה של עוד 6 מתחמי בתי קולנוע בכ"ס, רחובות, מעלה אדומים, כרמיאל, אשקלון וחדרה.

קולנוע 6

לחב' "גלובוס מקס" כיום 10 מתחמי בתי קולנוע בכל רחבי ישראל ותוך שנתיים יהיו ברשת 18 מתחמי בתי קולנוע.

בתי הקולנוע בחיפה יפעלו 7 ימים בשבוע, 6 עד 7 הקרנות ביום בכל אולם, סה"כ במתחם יוקרנו מידי יום בין 102 ל-119 סרטים.

לרשימת הסרטים והזמנות  https://globusmax.co.il/index.aspx

קב' "גלובוס מקס" הוקמה בשנת 2007, נמצאת בבעלות איש העסקים בנט קפלן. מפעילה כיום 10 מתחמי בתי קולנוע כאשר עד סוף 2017 יופעלו 18 מתחמי בתי קולנוע (שנמצאים בהקמה בימים אלו), כמו כן החב' מפיצה סרטים ומייצגת בישראל את חברות וורנר יוניברסל, פאראמונט וסרטים עצמאיים נוספים.

מוכנים לחוויית הקולנוע המושלמת?

ערכה: נדיה היבא