ג'ינס לגבר שלי, פסגת האושר

הידעתם שגם לגברים יש ג'ינס סקיני? וג'ינס SLIM? וג'ינס BASIC? גם אנחנו לא. אבל הלכנו לקנות מכנסיים לאיש שלי, ומצאנו את פסגת האושר.

בחורה עם מחשב נייד

אז הלכנו לקנות מכנסי ג'ינס לע. אנחנו יחד קרוב לשלוש שנים, ובכל הזמן הזה, הוא לא קנה אף לא זוג מכנסיים אחד!! בזמן שאני כבר החלפתי חצי ארון.
אתה חייב ג'ינס אני אומרת לו, מנדנדת ומקרצצת.
אבל טוב לי עם הדגמ"ח שלי, הוא מתחנן על נפשו, הנה, תראי, כאן יש כיס שאני שם בו משקפיים, וכאן יש כיס שאני שם בו מפתחות, וזה רחב לי ונוח לי, מה את רוצה ממני?
שתקנה ג'ינס, איך אפשר בלי ג'ינס בארון? הלכנו לקנות ג'ינס.
תראה איזה מכנסיים יפים, אני משדלת אותו, והוא, הקיבוצניק שלי, שם על כתפו שני זוגות, והולך למדוד.
מה זה? הוא שואל, זה ג'ינס, זה צר כמו טייץ, ובאמת, כל המכנסיים שהוא מדד בשלוש חנויות שונות, משהו כמו 20 זוגות, עברו מטמורפוזה והסתבר לנו, שגם לגברים יש סקיני! ויש SLIM, ויש גם BASIC.
אבל יש גם בייסיק שהם קצת סלים, והקצה שלהם הוא קצת סקיני.

גינס לעודדי_449x800
מה עשיתי רע? מלמל ע., אני הכי אוהב לקנות מכנסי עבודה בגן נר.
איך אתה משווה את החנות בגן נר ל CELIO? אני אומרת לו.
והתאים ב CELIO, רחבים, עם דלת הזזה, הוא מודד, אני נכנסת, ואנחנו מתמזמזים בנעימים, ועוד רגע יגידו לנו מההנהלה של הקניון לקחת חדר ולהתנהג בהתאם.
בתא לידינו, מדד גבר כבר חצי חנות, ואשתו לא הסתפקה בעצמה, והביאה יחד איתה את אחותה, את גיסתה, את אחייניתה, וכל אחת עומדת מסביבו ונותנת עצות.

ראיתי אותו ואת ע. מחליפים מבטים של: עזוב, אחי. אל תגיד כלום, ככה זה יעבור יותר מהר.

ואז, ב FOX, אחרי מדידה של עוד 6 זוגות מכנסיים, מצאנו את האחד, שישב עליו בול!
אנחנו לוקחים עוד זוג! אני מאגפת מימין, לא משאירה לו שום ברירה, וכשהמוכרת החמודה מספרת לנו שכדאי לנו מאד לקחת עוד זוג כי אז נקנה ב-400 אבל נשלם רק מאתיים, אני חוטפת מהר עוד זוג אפור מהמדף, כי מי מוותר על מבצע כזה?
יש לי שקט עכשיו לשלוש שנים? הוא שואל אותי כשאנחנו יוצאים מהחנות עם השקיות.

איך אתה לא מתרגש? אני חוקרת אותו, אני רק מהצורה של השקית מתרגשת, מהטיקט על המכנסיים, על החולצה, זה הרי אחד מפסגות האושר, הקניות האלה.
בואי, פסגת האושר שלי, הוא מצמיד אותי אליו, נחזור הביתה, תוכלי להתאים למכנסיים את הסריג החדש שקניתי בעצמי(!!!) בצרפת, ואז באמת אפשר יהיה לדעת שהגענו לפסגה.

יעלי כרמי
מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת הרצאות 'מילים רבות יופי' בנושאי אהבה, טעמים וריחות, בתים וגעגועים.ילידת 1964, אמא למעין ונועה, גרה בקיבוץ הזורע, עם ע., בן זוגי האהוב. הבלוג שלי בסלונה נתן לי במה לכתיבה, להבעה וכך יצרתי לי מקום ומומחיות בעולם. אני מאמינה שכל אשה צריכה בלוג משלה. מקום בו היא תוכל לכתוב, להשפיע, לשתף, להשתייך לקהילה, ולהשמיע את קולה. אני אוהבת שירה וספרות, קולנוע וטלוויזיה, שירים עבריים, לחם עם חמאה, שוקולד בטעם תפוז, וקשה לי לעמוד בפני עוד זוג מגפיים או סנדלים בסוף עונה. אני מזמינה את כולן לסדנאות הכתיבה ומתרגשת עם כל בלוג חדש שפותחת אחת התלמידות שלי. הבלוג שלי שינה את חיי, ואני יודעת, שהוא ישנה גם את חייכן. בואי, וגם לך יהיה בלוג משלך.