גילוי עתידות: חישוב מדויק, מתי כדאי לעשות שינויים בחיים

קשה לי בעבודה. נמאס לי! להתפטר? מתי להתחיל ללמוד? מתי תהיה לי זוגיות? רבים מאתנו מוצאים את עצמנו מתלבטים כיצד לנהוג בכל תחומי החיים, ומתי הזמן הטוב ביותר לפעול. גילוי עתידות עפ"י נומרולוגיה, מסייע לנו להגיע להחלטות ולפעול בתזמון הנכון.

saloona 1000000

קשה לי בעבודה. נמאס לי! להתפטר? מתי להתחיל ללמוד? מתי תהיה לי זוגיות? רבים מאתנו מוצאים את עצמנו מתלבטים כיצד לנהוג בכל תחומי החיים, ומתי הזמן הטוב ביותר לפעול. גילוי עתידות עפ"י נומרולוגיה, מסייע לנו להגיע להחלטות ולפעול בתזמון הנכון.

 

איך מחשבים עתידות – שנה אישית עפ"י נומרולוגיה?

מחברים מספר יום הלידה + חודש הלידה +שנה שוטפת

לדוגמה תאריך לידה- 25.5.1970

מחשבים קוד אישי:

מספר יום לידה+ חודש לידה. 25+5=2+5+5=3

שנה שוטפת 2016 = 6+1+2=9 ( למי שנולד בחודשים 7-12, יש להוסיף 1 לשנה האישית)

קוד אישי +שנה שוטפת= שנה אישית.

ז"א- קוד אישי 3+ שנה שוטפת מס 9 (2016)

שנה אישית= 3+9=12=2+1=3

התוצאה הסופית = שנה אישית 3 .

ז"א שנה אישית 3 החלה מחודש לידה- 5.2016 עד 5.2017

 

שנה אישית נחשבת החל מחודש הלידה של השנה השוטפת עד אותו חודש שנה לאחר מכן. חישבתם? בואו נצא לדרך הפרשנות.

עתידות – שנה אישית ראשונה

שנה של הזדמנויות להתחלה חדשה, פריצת דרך, חשיפה וביטוי אישי. שנה שהביטחון העצמי גובר

ובא לידי ביטוי חיובי. זמן טוב לסלול דרך חדשה שתקדם אותך לעבר 9 שנים קדימה להגשים את הייעוד שלך בחיים.

עתידות -שנה אישית שנייה

שנה טובה להתחבר לרגשות ולנסות לעכל את הפריצה של שנה ראשונה. שנה של התלבטויות ושקילת מצבים כאשר המוטו: להחליט לא להחליט. שנה מעולה ליצירת קשרים ושותפויות, וגם יצירת קשרים זוגיים.

 עתידות -שנה אישית שלישית

שנה של זרימה אישית שמביאה עימה אנרגיות חיוביות , שפע וביטוי רגשי. בשנה זו חשוב למצוא את האיזון בין הבית לעבודה, ולקחת דברים בפרופורציה נכונה. שנה של הצלחה, תעוזה ויצירת קשרים חברתיים.

עתידות -שנה אישית רביעית

שנה טובה של הנחת יסודות, יציבות ואחריות. שנה של משוב הבודקת אם כל מה שעשית שנים קודמות נכון לך. במידה ולא – עשויות להגיע הפתעות של ניתוקים פתאומיים. שנה של בנייה, מסירות והתייעלות מקסימלית.

 עתידות -שנה אישית חמישית

שנה טובה לתקשורת, הכריות חדשות, נסיעות ורצון לגוון ולחדש. שנה של התפתחות בתחום העסקי, האישי ושינוי גישה לחיים. זו שנה של חופש, שינוי מגורים וחיי חברה תוססים ( וגם סטוצים). חשוב להיות ממוקדים ולהסתגל למצבים משתנים.

עתידות -שנה אישית שישית

שנה של מבחן לזוגיות. במידה ויש אהבה- היא תתעצם והקשר הזוגי יתחזק. במידה והזוגיות במשבר-עלולה להיות פרידה. זו שנה של מציאת אהבה, ביסוס ומיסוד קשר. זה הזמן להקדיש למשפחה, לרכישת דירה, שפוצים וגם מעבר דירה.

 עתידות -שנה אישית שביעית

שנה של חשבון נפש ולהבין "למה זה קורה לי". שנה של חיבור לתובנות, צמיחה והתבוננות פנימה. שנה של לקיחת אחריות על החיים. חשוב להיזהר לא להיכנס למנהרות חשוכות ולהתנתק. בעסקים – מומלץ לא להשקיע כי עלולים להיות הפסדים.

עתידות -שנה אישית שמינית

שנה של התפתחות בקריירה ועמידה במבחן המקצועיות. ההצלחה או הכישלון – תלויים בך! שנה של התחזקות, המאפשרת הוצאה לפועל תוכניות שלך. שנה של בדיקת האסרטיביות, הנחישות ועמידה על העקרונות שלך.

 עתידות -שנה אישית תשיעית

שנה של סוף תהליך, שחרור והתנתקות ממצבים מעיקים. זו שנה טובה להיפטר מדפוסי התנהגות שלא משרתים אותך ולשחרר אנשים שלא מועילים לך. בשנה זו חשים שלא יכולים יותר, וחייבים לעשות שינוי מקצה לקצה בחיים.

חשוב לציין שהשנה הראשונה היא בין השנים המכריעות ביותר בחיינו. צמודה לה היא שנה תשיעית, שמהווה חלק בלתי נפרד מההתכוונות שלנו לקראת שנה ראשונה.

 

חברות וחברים יקרים !

נומרולוגיה עתידות – נצלו את הכלים הנומרולוגיים לטובתכם, כדי לפעול בתזמון הנכון.

ע"י חישוב פשוט, תקבלו תשובות לדילמות בנושאים:

מעבר דירה, מציאת זוגיות, עבודה וקריירה.

רוצים לדעת יותר? צלצלו אלי… 052-8231669

 

 

ציונה אבירם-נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב