גיבור ילדות ב BLACK

איך גיבור ילדות הצליח לרגש אותי בהשקת תפריט אוכל בניצוחו

_IK_7017

לכל אחד גיבור ילדות שהשפיע על דרכו, או אהבותיו ומהוויו. שלי, ללא ספק היה צחי בוקששתר. שעות על גבי שעות הייתי יושבת ובוהה במסך, בוחנת ובודקת צעד אחר צעד איך הוא מבשל, הייתי מביטה בתנועות ידיו, חיתוכיו וכבר אז ידעתי שזה החלום שלי. כשאהיה גדולה אהיה צחי בוקששתר (בדמות של אישה כמובן).

אז עברו כך וכך שנים, ובינתיים החלום גדל, התפתח, התעצם וקיבל הרבה תפניות שונות ומשונות. אבל….את הגיבור המיתולוגי לא שוכחים וכשהוזמנתי להשקת תפריט החורף בניצוחו של צחי בוקששתר, לא חשבתי פעמיים.

מסעדת Black בקניון ה- Cinemall, לב המפרץ, מרעננת את התפריט שלה ומתחדשת במספר מנות ייחודיות ועשירות בטעמים. התפריט החדש בניצוחו של השף צחי בוקששתר, מבעלי הרשת, שהפתיע עם מנות חדשות בתפריט כגון: המבורגר בלחמניה שחורה מלאה בברזל ואבץ, קציצות אנטריקוט, שהיה מושלם! מיכל בתי (המבורגריסטית ידועה) שדגמה כל המבורגר ברשת מתחרה הכריזה שזה הטוב שטעמה. המבורגר מקסיקני, נקניקיות מרגז פיקנטיות עם פלפלים, מנה מלאה בטעמים מעושנים, מלאים טעם וריח מופלא, פירה במרקם מושלם עם בשר טחון ברוטב, שנדגם ונטעם לנו כמו פירה בולונז. חייבת לציין את המרק עדשים שאכלנו בפתיחה שהיה לא פחות ממושלם ומדוייק בטעמו. לקינוח המפתיע, קיבלנו כדור שוקולד גדול, כששופכים עליו רוטב שוקולד חם נגלית מתוכו גלידה נפלאה. לזה ציאפנו גם קרמבל תפוחים ו…לא יכולנו יותר לקום מהשולחן.

היה ערב טעים, העיקר מאוד מרגש ומהנה. חווית אוכל ושמה – BLACKֱ

צחי והמבורגר