גיבורה מקומית.

זה הזמן להוכיח שלא נס ליחו של המשפט בני ישראל ערבים זה לזה. זה הזמן להריע, באומר ובמעש, לאישה חזקה שבחרה לא להיות קורבן, אלא לקדם רעיון יצירתי שתוצאותיו טובות לכולם.

זה סיפור לא שגרתי על מכתב לא שגרתי שקיבלתי מאישה לא שגרתית עם נסיבות חיים לא שגרתיות ויוזמה בלתי שגרתית בעליל. האישה הזו נכנסה לי ללב, פעמיים: פעם אחת כי נסיבות חייה הביאו אותה ואת בן זוגה למצב בלתי אפשרי, ופעם שנייה כי היא בחרה בחשיבה יזמית ויצירתית כמנוף לפתרון מצוקה קשה. קוראים לה הילה דורון. אני מעתיקה לכאן חלקים מהמכתב כמעט כלשונו:

"היי גלית יקרה,

שמי הילה דורון. לבעלי ולי יש מפעל בדרום שקיים כבר 15 שנה ומייצר חומרים לתעשיית הרכב.  אנחנו מייצרים תחת מותג פרטי לכל החברות הגדולות בישראל החל משופרסל, רמי לוי, הום סנטר, אמריקן איגל, קטרפילר  ועד מוסכים פרטיים בדרום תל אביב.

השנים האחרונות היו כמעט בלתי נסבלות : לקוחות פושטים רגל ומשאירים אותך עם צ'קים חוזרים, המלחמות שמשתקות את העבודה, הסיטונאים שמכתיבים מחירים בלי קשר לעלות המוצר, שבמשך השנים הפכנו להיות בני ערובה שלהם – בעיקר מהפחד שלא נייצר מחזור מכירות ולא נוכל לעמוד בכל התחייבויות המפעל שלנו ועוד מיני "אסונות" קטנים שרק בעלי עסקים כמונו יוכלו להבין. מצאנו את עצמנו לוקחים עוד הלוואה ועוד הלוואה ומעמיקים את הבור יותר ויותר. בכל פעם שהצלחנו לייצב טיפה את מצב המפעל קרה משהו שלקח אותנו כמה צעדים אחורה.  מלחמת צוק איתן גדשה את הסאה וסתמה עלינו את הגולל.

גורלנו על פי כל הנתונים צריך להיות של פושטי רגל. המשמעות של המילה קשה מאוד והשלכותיה הן לא רק עלינו ועל הילדים שלנו היא גם על 10 העובדים שלנו והספקים שלנו שאיתם אנחנו עובדים המון שנים ובמשך הזמן הפכו להיות חברים שלנו.  איך אפשר לדמיין בכלל פגיעה בהם ?

אחרי הרבה  שנים של מאבקים ומלחמות החלטנו לסגור את המפעל. אנחנו פשוט לא עומדים יותר בלחצים, חיינו אינם חיים ואנו חיים בחרדה מתמדת. קשה לתאר מה עובר על בעל עסק במצב כזה. החיים חולפים ואנחנו בתחושה שאנחנו לא מצליחים לייצר זיכרונות נעימים לילדים הקטנים שלנו. השנים האחרונות הם חור שחור, ואנחנו כל הזמן במוד של מלחמה.

אבל במקום ללכת בשביל הידוע והנוח, להמשיך את השרשרת, לפשוט רגל ולעשות לספקים שלנו את מה שעשו לנו ה – חלטנו להוכיח לכולם וגם לעצמנו שאפשר גם אחרת, בלי לפגוע ולגרום נזק.

החלטנו לצאת במבצע – מבצע סיום – ולמכור מהדורה מוגבלת של ערכות התרכיזים לרכב שתחסוך לכל בעל רכב אלפי שקלים במצטבר. בין הקונים נגריל מיליון ש״ח פרס! Win Win לכולם . רוכשי הערכה יוכלו לחסוך אלפי שקלים, אנחנו נוכל לגייס את סכום החובות וואת הפרס לזוכה ולשלם לכל הספקים והעובדים שלנו. המבצע מעוגן משפטית ובפיקוח רואה חשבון.

הערכה מכילה תרכיז של נוזל לשמשות עם חומר המספיק ל-80 מילויים – נצח של שקט לחיי רכב, וכן תרכיז לקירור רדיאטור , השווה ערך ל-16 טיפולי רדיאטור במוסך. עלות הערכה מוחזרת כבר בטיפול השני וכל השאר זה חיסכון נטו .  מחיר הערכה 899 ₪ . היא תימכר ל-5000 איש בלבד, כדי להגדיל את הסתברות הזכיה בהגרלת הפרס: מיליון ₪,  שבסיומה מישהו הולך להיות מאוד מאושר ולהגשים הרבה מאוד חלומות .  התקנון והפרטים באתר: http://www.lazer.org.il/

מודה לך על הסבלנות שקראת עד כאן, ואשמח לכל עזרה שתוכלי להציע. הילה דורון".

חברים, זה הזמן להוכיח שלא נס ליחו של המשפט בני ישראל ערבים זה לזה. זה הזמן להריע, באומר ובמעש, לאישה חזקה שבחרה לא להיות קורבן, אלא לקדם רעיון יצירתי שתוצאותיו טובות לכולם. מוזמנים להיכנס ולרכוש ערכה ואולי להגשים לעצמכם חלום. הסיכויים טובים בהרבה מכל הגרלה של מפעל הפיס.

בעלי עסקים, בכירים בענף הרכב או המוסכים, שמוכנים להרים את הכפפה ולתרום, מוזמנים לפנות גם ל: galitd@supersonas.com.

בואו נהיה בני אדם.

[youtube ue5wcs2pZLw nolink]