גו'נה קלאב באירוע התרמה לעמותת לב אוהב

אולם האירועים ג'ונה קלאב נתניה באירוע התרמה וגיוס עבור עמותת לב אוהב

ראש השנה בפתח, מרגישים כבר אווירת החג באוויר. הסופרים והשווקים מלאים באנשים שמתרוצצים ומחפשים את רשימת המצרכים והמתנות לחג, בחלק מהחנויות כבר יש מבצעים והרימון שוב על המדפים. אחד הדברים היפים והמיוחדים שמתרחשים בדרך כלל לפני ראש השנה וגורמים לנו לראות כמה אנחנו עם מיוחד זה אירועי התרמה לעמותות השונות. כולם משוחחים על אירוע התרמה של לתת ופתחון לב. אך יש לא מעט אירועים נוספים בהם אנשים באים כדי להעניק לאחר.

IMG_0616

בחרתי הפעם לכתוב על אירוע כזה. אירוע שכול מטרתו היא עשיית טוב עבור האחר.

אירוע שגורם לך לרגע לעצור את מרוץ החיים להסתכל על מה שהשגת עד כה ולהגיד מה אני עושה בשביל מישהו אחר.

הפעם מי שהקדימה את כולם ולא חיכתה לצלצולי מדיה והחדשות היא כוהנת יחסי הציבור ציפי רומנו שגייסה את לקוחותיה אולם האירועים ג'ונו קלאב בנתניה ואיש העסקים  יניב שושן מחברת LABE M .

IMG_0611

אולם האירועים החדש ג'ונו קלאב ממוקם בקומה ה 17 ומשקיף לחוף הים התיכון במלון ווסט נתניה.  העיצוב והאלגנטיות מריח שיק וסטייל אירופאי קלאסי עם נגיעות של גינה ירוקה ובצבעים של שחור לבן וערסלי נדנדה מיוחדים, ג'ונה קלאב מציב סטנדרט חדש של שיק וקולינאריה.

IMG_0863

האירוע החל עם קוקטיילים קיציים מיוחדים ונעימים לחיך הישראלי ולימות הקיץ ועוד יותר יפים ומהודרים בהגשתם.  מנות קטנות – (פינגר פוד) מתוחכמות, שלנו המין יפה והנחשב כייף להסתובב ולנשנש באלגנטיות, והטעם..? הן היו משובחות – רעבה תמיד יודעת..

הבריזה של קומה 17 נעימה גם לימות הקיץ הלוהטים ואין כמו תוספת יפה לתפאורה כמו שקיעה. זה המקום המושלם לאירוע החגיגי שאת רוצה שכולם יזכרו ידברו עליו אחר כך.

IMG_0608

אולם האירועים ג'ונו קלאב וחברת  M LABEL החליטו להתחיל את השנה עם אירוע התרמה לעמותת לב אוהב, עמותה שתומכת בילדים ונוער בסיכון בישראל. עמותה למען שיפור איכות חייהם של ילדים ונוער ברחבי הארץ במטרה לחזק שכונות מאותגרות.

 מטרת האירוע הייתה גיוס כסף למען התוכניות הרבות של עמותת לב אוהב, ולאחר מסיבת קוקטייל מרשימה ומענגת לחיך הערב המשיך עם תערוכת צילומים ומכירה פומבית

בנושא:  "שניים שהם יותר מאחד". לצילומים נבחרו זוגות מעוררי השראה וכאלה השואבים את כוח מבן הזוג שאיתו בחרו להצטלם, לא בהכרח זוגות נשואין אלא זוגות שעברו כברת דרך יחד,  ויחד הם מרגישים חזקים. טל לירן מנכלית העמותה נשאה דברים וגרמה לכולנו להזיל דמעה, דביר בנדק  הנחה את הערב בחן וברגישות שגרמה לכולם לפתוח את הלב ובעיקר את הארנק.

IMG_0619 (1)

השתתפו בפרויקט : דביר ועירית בנדק- זוג , סופיה מ'צטנר והסוכנת רותם גור- יחסי עבודה, ג'ני 'צרוואני ואמלי-הבת שלה, קים אור אזולאי ואמה, מעין אשכנזי ואביחי אוחנה- זוג, ציפי רומנו ורומיאו-הבן שלה, התאומים רועי ועמרי בן נתן, ג'קי אזולאי וישראל –בעלה, מורן מזור ואירה דולפין- מאמנת ומתאמנת.

 מתחם האירועים ג'ונה קלאב וחברת LABEL M הפיקו אירוע לעילא ועילא ומלא בשיק והצליחו לגייס למעלה מ- 30,000 ₪ עבור עמותת לב אוהב.

אולם האירועים ג'ונו קלאב וחברת LABEL M הוסיפו עוד תרומה משלהם גם במכירה הפומבית, איזה כייף לדעת שזו התנהלותם של חברות בארץ והחשיבה על האחר.

שנדע לשמור את כל הטוב הזה, לא רק בראש השנה – אלא כל השנה.

חג שמח,

ושנה טובה

נטע-לי כץ