גוואטמלה , הונדורס, הרפובליקה הצ'כית עולות לירושלים!!!

בחורה עם מחשב נייד

בעקבות נאומו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, על החלטתו להכרת ירושלים כבירת ישראל החליטו ידידנו בעולם ללכת בעקבותיו ולהצהיר על העברת שגרירויותיהם לירושלים.

הראשון ללכת בעקבות הנשיא טראמפ היה נשיא גואטמלה, ג'ימי מוראלס, שהורה להעביר את שגרירות ארצו בישראל מת"א לירושלים, צ'כיה הודיעה אף היא שמכירה בירושלים המערבית כבירת ישראל. והונדורס הודיעה כי היא מתכוונת העביר את השגרירות לירושלים, מדינות אלה גילו ידידות אמת לאחרונה והצביעו כנגד ההחלטה באו"ם על דחיית הצהרתו של טראמפ.

גוואטמלה , הונדורס, הרפובליקה הצ'כית עולות לירושלים!!! תמונות עם מסגרת

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי שלח בשם הנהלת הלשכה והמגזר העסקי בירושלים ובישראל מכתב לנשיא גואטמלה ג'ימי מוראלס ושגרירי הונדורס, הרפובליקה הצ'כית ובירך אותם על החלטתם וכן, בתמיכתם בעם היהודי ומדינת ישראל באו"ם. נשיא הלשכה קרא לנצל הזדמנות זו להעמקת שיתוף הפעולה להרחבת הסחר והצמיחה הכלכלית בין המדינות.

נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי : " המגזר העסקי בירושלים ובישראל מברך את ידידנו במדינות גוואטמלה , הונדורס, הרפובליקה הצ'כית שהחליטו להעביר את השגרירויות לירושלים, הצהרת ידידנו בעולם מהווה הזדמנות נהדרת להרחבת הסחר והצמיחה הכלכלית לשתי המדינות.
בטוחני כי ההחלטה החשובה, תהווה גשר של הזדמנויות עסקיות וצמיחה כלכלית לשתי המדינות.

הוצאתי מכתב תודה והערכה לידידתנו שגרירת גואטמלה שרה אנג'לינה סוליס קסטנדה , לשגריר הונדורס, Mario Edgardo Castillo Mendoza, שגריר הרפובליקה הצ'כית איוו שוורץ, והזמנתי אותם להתארח כאורחיי כבוד בישיבת הנהלת לשכת המסחר, בבית לשכת המסחר ירושלים.

שמחתי לשמוע כי מכובדיי קיבלו בחיוב את פניתי והודיעו על הגעתם לירושלים במטרה להביא להעמקת הקשרים ושיתופי הפעולה עם לשכת המסחר. בטוחני כי נדע להוביל לעשייה משותפת ויפה להרחבת הסחר והזדמנויות העסקיות בין המדינות."

לשכת המסחר ירושלים מברכת את ידידינו בשגרירויות – גוואטמלה , הונדורס, הרפובליקה הצ'כית שהחליטו לקבל את הזמנת נשיא הלשכה דרור אטרי ולהגיע לבית לשכת המסחר ירושלים .