גדול מהחיים: רוקטמן

המלצה לסרט: דרמה מוזיקילית העוקבת אחרי ההצלחה המסחררת של אלטון ג'ון, מאז היה ילד קטן, דרך הקשיים שבדרך ועד היום

null
הסרט “רוקטמן” בכיכובו של טארון אגרטון, המגלם את דמותו של אלטון ג'ון, מספר את סיפור עלייתו המטאורית מאז היה ילד קטן דרך הלהיטים הגדולים שלו, העליות והמורדות שעבר וסיפור החיים שלו. הסרט מאוד קצבי וססגוני, בעיקר בכמות התלבושות המסחררת ובזוגות המשקפיים, אך גם במוזיקה. למרות שהסוף ידוע מראש, נהניתי מכל רגע על המסך ועל הדרך הכרתי סיפורים שלא שמעתי עליהם קודם. וכמובן – מצאתי את עצמי מזמזמת לא מעט שירים ורוקדת בכסא.
promo_long

העלילה מתרחשת בין העיירה פינר בבריטניה, בה גדל אלטון ג'ון, ובין המעבר שלו ללונדון, העבודה הקשה שעשה עד שזכה להכרה, היציאה שלו אל העולם הגדול וההתמודדות עם ההצלחה. החיבור המיוחד שלו עם הפיזמונאי ברני טופין, שהפך לחברו הטוב ביותר והיה לו כאח, מלווה את כל הסרט יחד עם הכריזמה שלו, הבגדים האקסטווגנדים, המשקפיים הנוצצות והמוזרות והנעליים הצבעוניות.

null

בשיא ההצלחה אלטון ג'ון פוגע בכל מי שלצידו, תוך כדי שהוא הורס מערכות יחסים עם אמא שלו, ברני חברו הטוב ובן הזוג שלו באותה תקופה. השינוי מביא אותו להרס עצמי, לשימוש בכל סוגי הסמים, להתמכרות לאלכוהול ולהתמוטטות, שהרחיקה אותו מכל הסובבים לו ופגעה בו. כשהבין את גודל הטעות הוא התחיל לשקם את עצמו. לאט לאט הוא חוזר אל עצמו והקהל מחזיר לו אהבה גדולה.

rocketman-3

איך נוצרו להיטים ענקיים כמו רוקטמן, I'm still standing, Take me to the pilot, Rock and roll Madonna, I want love , מה עבר על אלטון ג'ון במהלך השנים, איך הפך הילד הקטן והביישן למגה סטאר והגיע להצלחה כל -כך גדולה ואיך נראו חייו? ממליצה ללכת ולראות בבתי הקולנוע.

הצצה לסרט
[youtube 6bEtP8Fown8 nolink]