גברים של טסה תומפסון ב Press Press שחור הארון הוא ברמה הבאה

בחורה עם מחשב נייד

בסוף השבוע הזה, טסה תומפסון חוזרת לתיאטראות ב גברים בשחור: בינלאומי: ספינוף של זיכיון מדע בדיוני 90 'פופולרי, בכיכובו של וויל סמית' וטומי לי ג 'ונס כמו סוכנים פדרליים המוטל על שמירה על קיומו של חייזרים מתחת לעטיפות. הסרט, אשר re- צוותי תומפסון עם שלה Thor: Ragnarok כוכב שיתוף כריס Hemsworth, מוגדר להיות שובר קופות, הכוכבים שלה יצאו לסיבוב עיתונאים גלובלי כדי לקדם את שחרורו. באופן טבעי, כמו תומפסון יש נסע מפריז כדי בייג 'ין, היא כבר לובשת שום דבר אבל האופנה הנפלאה ביותר.Tessa%2520Thompson%2520MIB2

תומפסון תמיד היתה ידועה בסגנון שלה ללא דופי, אבל הנחת היסוד של הסרט הציעה הזדמנות חדשה לניסויים. על המסך, היא ספורט את MIB קלאסי חליפה שחורה ועניבה, אבל הסיור שלה נראה כבר משהו אבל אחיד. תומפסון והסטייליסטים שלה, וויימן בנרמן ומיכה מקדונלד, כבר יוצאים ליותר ויברציה. Ruffles יש הבנתי באופן בולט בכמה נראה: לקחת את רוברט Wun טוקס עם סלסלת קובלט, להוכיח בדיוק עבור השיחה צילום פריזאי. בבכורה עולמית בניו יורק בתחילת השבוע, תומפסון היה לבוש בגלימה רודארטי נוצצת, מה שהופך את ההצהרה מנצח על ידי זיווג השמלה עם minaudière נוצץ בצורת הירח סהר.

לא כל מבט היה על סלסולים, עם זאת. בבייג'ינג ביום שני האחרון, תומפסון בחרה Vaquera מוקף יבול העליון עם זוג מכנסיים רחבים הרגל; בדרך לבניין אולפני השבוע, היתה זו חולצת החתול של אלכסנדר ואנג וחגורה גדולה יותר שסיפקה את הקצה המתאים. אפילו התסרוקות הלא-מציאותיות שלה – אפודת-המשא של שאנל הלבנה כולה, ומכנסיים תואמים, למשל – הוכיחו את עצמה. כמובן, תומפסון והצוות שלה לא היו צריכים לקמפל של שבועיים בשווי של בגדים מגניב כדי להגיע לקהל המעוניינים tentpole סטודיו הקיץ. אבל המאמצים שלהם – והכי חשוב כל אלה בגדים פנומנלי – יש מסומנים השטיח האדום של תומפסון נראה כמו כמה מרגש ביותר של קופות הקיץ עד כה.