גברים שימו לב

אנחנו בתוך מהפכה: מהפכה של שקיפות, win win, שיתוף ושותפויות. האינטרנט הוא המחולל המרכזי. זה מחלחל גם לעסקים ולחיי היום יום. עידן האישה החל

בחורה עם מחשב נייד

גברים יקרים שימו לב – הנשים נושפות בעורפכים. עידן הגבר עומד בפני סיום ומתחיל עידין האישה

האינטרנט התגייס לטובתנו. הוא מסמן את המהפכה – הרשת  מציעה שקיפות, שוויון. ברשת אין שום ערך לכוח פיזי…יש שם נתינה חינמית, יש דיאלוג סוער, יש הרבה מילים והרבה פרצופים. חיבורים בין אנשים בגובה העיניים. יקירי -הגברים-: אנחנו אלופות בזה – להתבטא, לגלות אמפתיה, הבנה, לפעול בשקיפות ויש לנו גם יכולת נתינה ורב ערוציות. אנחנו גם אוהבות לדבר על זה…

המהפך המתחולל לנגד עינינו  מסתמן בקיצור כך:

אגו גדול ונפוח, אדנות, כוחנות "אני ואפסי עוד" – OUT

אמפתיה, נתינה, הקשבה ודיאלוג – IN

שלא תחשבו חס וחלילה שאני שונאת גברים –  אני גם לא  מוגדרת כפימיניסטית ובטח לא לוחמנית. מעולם לא עליתי על בריקדות. עם זאת, יש אצלי  שיווין מלא בבית  עם בן הזוג ואני הפנמתי מגיל צעיר את העובדה שאני לא פחות חשובה ואיכותית מהגבר. זה אצלי מובן מאליו. גברים הם החברים הכי טובים שלי, המאהבים והאהובים… אין עליכם. אבל, יש קטעים שכדאי שתבינו שהם שלנו:

רוצים שלום – הנשים הם הכתובת

רוצים איכות סביבה – כנ"ל

חינוך טוב לילדים – ברור

יחסים בינאישים ויחסי עבודה – איזו שאלה

אינטואיציה ותשובות מדויקות מהבטן – כמובן

לא מבקשת שתפנו לנו את הבמה אבל:

א. לא יזיק לכל גבר לרכוש כמה מהמיומנויות שנשים גדלו עליהן

ב. אם יהיה מספר שווה של נשים לגברים בכל המערכות-  50%-50% (שמירה על עקרון של – "פיפטי פיפטי") – בדיוק כמו בבית מסורתי שבו יש אבא ואמא – יהיה לנו עולם הרמוני יותר. יש עודף טסטוסטרון בעולם האנושי, היעדר חמלה, עודף אלימות והעדר סבלנות וסובלנות.

אנחנו בעידן חדש ומעניין, שבו השחיתות יוצאת החוצה. הכביסה המלוכלכת נראית לעין כל (שוב כתוצאה מהשקיפות הגדלה והולכת). רוב  השחיתות וההתנהגות הלא נאותה במערכות הגדולות שאנחנו שומעים עליה היא של גברים. (אולי זה כתוצאה מהעובדה שהם בעמדות הבכירות…אבל זה כבר אני משאירה לניתוח אחר)  יש כמובן גם הרבה גברים אחרים: ישרי דרך, נבונים, אמפתיים ובעלי רגישות גבוהה לזולתם. כך הנשיא אובמה וגם קלינטון היה זן אחר. בכנסת אני מכירה אישית חבר כנסת כזה – זאביק ביילסקי. בטוחה שיש עוד. אלה גברים שיודעים לשמוע ולהשמיע, להאזין ולפעול לטובת הכלל באמת.

יבורכו  כל הגברים, אבל העוצמה האמיתית היא שלנו – נשים באשר הן. קדימה בנות: השמים הם הגבול.

🙂

אורית בראון אגמי
בלוגרית פעילה ובועטת. היתה עיתונאית שלושה עשורים. היום מלמדת ילדים ביפו ובשכונת התקווה תקשורת ואקטואליה.