גבינת שמנת נפוליאון עם פלפלים ופפריקה ורק 16% שומן !

מתכונים עם גבינות שמנת נפוליאון רק 16% שומן … כנסו ותהנו !

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14259594352651

חדש מתנובה !

גבינת שמנת נפוליאון עם פלפלים ופפריקה ורק 16% שומן !

כפי שהינכם כבר מכירים אותי, אוהבת אני במיוחד לבשל ולאפות, ובעיקר אוהבת אני לחדש ולהכין יצירות חדשות ובעיקר כאשר אני מקבלת מוצרים חדשים לשם התנסות ויש בכך אתגר מיוחד וחדשני  והזדמנות של פז להכין משהו שונה וחדש או לחדש דבר ישן מן העבר הרחוק ופה נולד לו מתכון חדש משלי … הפעם חידשתי והכנתי דברים שונים וחדשים .

את גבינת נפוליאון כבר טעמתי בעבר ומאוד אהבתיה.  בעבר, בתקופת מגורי בקנדה, הכרתי ואהבתי את גבינת השמנת "פילדלפיה", גבינה הדומה בטעמה ובמרקם שלה לגבינת "נפוליאון" והיה לי, לכן, ברור  וטבעי שאדע מה אני הולכת להכין וליצור תוך שימוש בגבינה נפלאה זו.  

הפעם קיבלתי מתנובה לשם התרשמות והתנסות שני גביעים משני סוגי טעמים : גבינת נפוליאון 16% שומן בטעם טבעי וגבינת נפוליאון 16% שומן עם פלפלים ופפריקה .

ראשית מעשה, חייבת הייתי לטעום את הגבינה החדשה עם הפלפלים ופפריקה … אהבתי את המרקם התיבול העדין והחלטתי להכין פשטידה מיוחדת עם פסטה פונה, פיטריות ופלפלים,  המתכון בהמשך …

את גבינת נפוליאון 16% שומן בטעם טבעי טעמתי בעבר וידעתי מה אני הולכת להכין, ומה מקסים, טעים ונפלא יותר מעוגת גבינה בטעם של פעם עם אוכמניות, כאשר הכנת העוגה נעשית בדרך של יצירת עוגות אישיות.  המתכון בהמשך …

מאחר ואהבתי כל כך את הגבינות שמרתי לי חצי גביע לשם הכנה בהמשך והפעם בעזרת מכשיר המולטיקייק החדש שקיבלתי כמתנת חג. אף פה חייבת הייתי לנסות עם הגבינה … וגם זה מתכון חדש שלי שהכנתי עתה לראשונה .

pizap.com14259600220461

אלו המתכונים שהכנתי … ושמחה אני לשתף אתכם, חברי היקרים, בחווית הכנתם וטעימתם וכמובן שאשמח לקבל מכם את תגובותיכם.

עוגת גבינת שמנת נפוליאון ואוכמניות או פרות יער . לחצו כאן.

פשטידת גבינות פסטה פונה, בצל פיטריות ופלפלים  . לחצו כאן.

כדורי גבינה זיתים ופלפל ומני גמבות (חריף) במולטיקייק . לחצו כאן.

נכתב וצולם על ידי LEVANA REISER