בת מצווה מנצנצת

תכשיטים, אביזרים, מתנות, צילום, סטיילינג ומסיבת תה בהשראת מיכל נגרין

בת מצווה חוגגים בגיל 12, אבל נראה שהבנות מתחילות להתרגש ולתכנן את המסיבה המיועדת כבר מגיל 10-11. הן רוקמות חלום מנצנץ, שבו הן נסיכות ליום אחד וכל המבטים נשואים אליהן. הן רוצות להיות מעורבות בכל רגע ובכל שלב בתכנון פרטי האירוע, החל מהחיפוש אחר מקום האירוע, האווירה והסגנון וכלה ברשימת המוזמנים. נראה שהחלק הכי חשוב מבחינתן הוא מה ילבשו כולל אביזרים ותכשיטים, איזו תסרוקת תהלום אותן ולמזכרת חשוב שיהיה בּוּק לתפארת.

תכשיטים לבנות מצווה

לא פשוט להסתובב עם בנות העֶשְׂרֵה בחיפוש אחרי בגדים, כל שכן כשמדובר בבגד ליום המסיבה. בדרך כלל הבנות אוהבות להוסיף גם שרשרת וחלקן אפילו עגילים תואמים. אחרי שהבגדים והתכשיטים נמצאו, מגיע שלב התסרוקת. כאן נכנס לתמונה הסַפָּר והאחראית על התסרוקות, שמגיעים אליהם לתסרוקת ניסיון ובהרבה מקרים הם ממליצים לשלב סיכה או קשת לקבלת מראה מושלם.

חנויות תכשיטים ישנן לרוב, אבל גיליתי מקום מיוחד, שיכול להיות המקום המושלם במציאת האביזרים למאורע. בסוף בת-ים, בתוך מבנה ענק נמצא מרכז המבקרים של מיכל נגרין, שם יוכלו בנות המצווה למצוא עולם קסום ומנצנץ במיוחד בשבילן. הקו העיצובי של מיכל נגרין נמצא בכל פינה במרכז והוא חלק בלתי נפרד ממגוון המוצרים המוצע בחנות : תכשיטים, בגדים, בובות she-shy, חפצי נוי ואביזרים לבית. המרכז מעוצב עם פריטים מאוספה הפרטי של מיכל נגרין וכאילו לקוח מתוך האגדות.

שרשראות

בנות המצווה ישמחו למצוא בחנות הגלריה שבמרכז, מבחר גדול של שרשראות בקשת גדולה של צבעים, לפי שילוב הצבעים הייחודי למיכל נגרין ועל פי טעמה ועיצובה. כל אחת תמצא את הצבע האהוב עליה.

בין השרשראות אפשר למצוא קולקציה של שרשראות בצורת לב

שרשראות של אותיות השם באנגלית, שרשראות של מזלות ושרשראות של רקדניות.

טבעות ועגילים
אם הבנות רוצות עוד קצת להתגנדר, הן ישמחו למצוא בחנות גם שלל טבעות ועגילים. אפשר למצוא בקלות טבעת ועגילים בצבע תואם לשרשרת או להוסיף עוד גוון וצבע. גם כאן יש מבחר דוגמאות ואלה שהולכות בעקבות הלב, ימצאו אותו גם בטבעת.

סיכות שיער וקשתות

ומה עם תוספת צבע לשיער ? גם כאן, המגוון רחב ואפשר לבחור את הצבע המתאים לנעליים, לבגד או לשרשרת.

אם רוצים לקחת הפסקה קטנה בבחירת האביזרים, או להתבשל בהחלטה על השילוב המנצח, תשמחו לשבת בפינת הקפה שנמצאת בחנות, שם ניתן לשבת על ספות המעוצבות בסגנונה של מיכל נגרין ולהינות מהיופי ומהאווירה ולאחר חידוש הכוחות, לחזור אל המשימה – למצוא את האיבזור לחגיגת בת המצווה.

מתנות לבנות מצווה

גם אם אתם נמנים רק על המוזמנים לחגיגת בת המצווה ואתם רוצים להביא מתנה אישית ולא מעטפה עם כסף, תוכלו לשמח את כלת החגיגה עם אחד או יותר מהפריטים שנמצאים בחנות. אפשר להכין שילובים שונים של תכשיטים ואביזרי אופנה, או ליצור חבילת מזל, שתהיה מורכבת מחולצה עם ציור של המזל של החוגגת, יחד עם שרשרת המזל שלה.
אני, בת מזל דלי, קניתי לי חולצה עם המזל שלי והגדולה שלי התלהבה ממנה כל-כך, שאני בטוחה שזו יכולה להיות מתנה נהדרת לבת-מצווה.

הכנת בּוּק בת-מצווה

כחלק מההכנות לבת-המצווה, מחפשות הבנות לוֹקֵיישֵן מתאים לצילום תמונות למזכרת, לקראת ההכנות לבת המצווה. הבנות מתייפיפות אצל הספר לפני הצילומים, כשהן לובשות את הבגד שבחרו לאירוע. מרכז המבקרים של מיכל נגרין יכול לשמש בתור נוף מדהים לצילום הבּוּק (רק אל תשכחו להביא את הצלם). אפשר לשלב גם עם הדרכת סטיליינג. לא לשכוח לתאם מול מרכז המבקרים בטלפון 03-5553305

ומי שלא רוצה מסיבה ואירוע נוצץ, תוכל לחגוג בת-מצווה עם כמה חברות

יש בנות שלא מחפשות את אור הזרקורים ולא רוצות את כל הפסטיבל של בת-המצווה ומעדיפות לחגוג רק בקרב המשפחה והחברות הקרובות. בנות כאלה ישמחו לחגיגה מסוג אחר. אפשר להזמין את החברות והמשפחה הקרובה לבוקר או צהריים של כיף ל"מסיבת תה" עם קפה, תה, או שוקו ועוגה טובה ולשלב עם סיור חווייתי במרכז המבקרים, כולל פגישה עם המעצבת מיכל נגרין וכל זאת בעלות של 20 ש"ח בלבד לכל משתתף.