בתי ספר לגרפיקה בקריות

בחורה עם מחשב נייד

בתי ספר לגרפיקה בקריות

גרים בצפון ומחפשים באזור הקריות והסביבה לימודים בעיצוב גרפי? הגעתם למקום הנכון! סרטוני הסבר!! מהו מקצוע הגרפיקה והאם הוא מבוקש? מקצוע הגרפיקה הוא מבוקש בהמון מקומות עבודה ולא רק בבית דפוס או במגזינים לעיתונים, עם התפתחותה המטאורית של הטכנולוגיה שלנו והכניסה של האינטרנט לחיינו, נוצר צורך יותר מתמיד להיעזר באנשי הגרפיקה שיהיו בקדמת הבמה וידאגו לעצב את אתרי האינטרנט שמייצגים את החברה או כל חומר פרסומי אחר שלה, או לבנות סרטוני פלאש קטנים שישווקו את החברה, וכמובן לוגואים איכותיים וחדשים אם תרצה החברה להחליף את המיתוג שלה תוכל לעשות זאת רק ע"י איש גרפיקה מקצועי ומנוסה שעשה עבודות דומות ולמד הרבה תוכנות גרפיות על מנת שיוכל לרמת גימור גבוהה ועבודה מיטבית יותר.

[youtube AR_PDbjHd1s]

פרסום סולו

לימודים גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי בקריות מי צריך מעצב גרפי?

בעיקרון כל חברה שרוצה להשתמש בשיטת שיווק שתכלול אלמנטים וויזואליים כמו טקסט, תמונה צורה וצבע, והיום אין חברה או עסק שלא עושים שימוש בוויזואליזציה. יש חברות אופנה שיחפשו מעצב גרפי שיוכל להוביל את הליין העיצובי של חברת האופנה, או לבנות מותג חדש לקראת השקת דגם חדש ומעניין, הגרפיקאי ילמד קצת על חברת האופנה והקולקציות והצבעים וינסה להתאים עבורה עיצוב מתאים למותג החדש שעומד להיחשף בקרוב.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד עיצוב גרפי בקריות להכין עיצובים לאפליקציות

בעולם הסמארטפונים, יש המון אפליקציות שמטרתן נועדה  לשפר לנו את החיים קצת יותר, קצת יותר להקל עלינו בחישוב משקל עודף או במשחק שטותי בדרך לתור לרופא, או אולי צפייה מידית במייל שלנו או שיחות עם החברים, כל האפליקציות הללו מחייבות עיצוב, כדי שיהיה נעים להשתמש בהן, וכאן נכנס הצורך באנשי גרפיקה מקצועיים שיודעים לעבוד עם תוכנות גרפיות  ולעצב ממשקים מתאימים למשחקים ולאפליקציות שיוצרות חברות ההזנק. חברת סטארט אפ שמחפשת איש מקצוע שיעצב עבורן דבר ראשון תרצה לבדוק את תיק העבודות שלו, תרצה לראות אם המעצב שהם בוחנים לתפקיד מנוסה בעיצוב לאפליקציות, עיצוב אייקונים וכו,

קורסים בעיצוב גרפי בקריות הצגת תיק עבודות

תיק עבודות מרשים חייב להיות מורכב מאלמנטים רבים, להראות שיש לכם יכולות לעשות יותר מכרזות או כרטיסי ביקור או לוגואים, להראות שיש לכם יכולות רישום טובות לא יזיק בכלל, להראות שאתם יודעים גם להשתמש בתוכנות הגרפיות בשביל לאייר איורים דיגיטליים, הצורך לדעת להשתמש באלמנטים נכונה של אור וצל ושיהיו עבודות מתוחכמות של פרספקטיבה ותלת ממד, החברות מפרסמות את דרישותיהן בכל מיני אתרים ייעודיים שמחפשים עובדים בתחום הגרפיקה ובמודעתם הם מציינים שהם מחפשים אנשי גרפיקה שיודעים לעבוד עם תוכנות גרפיות באופן מקצועי, פוטושופ אילוסטרייטור וכמובן תוכנת העימוד אינדיזיין ותוכות אחרות, כדי שתוכלו ללמוד את התוכנות הללו כמו שצריך ואף לפתח את חשיבתכם הגרפית. תוכלו לבדוק לימודים גם במכללות שמעבירות לימודים אלו באינטרנט באמצעות מורה מקצועי ומומחה שמלמד בשיטת אחד על אחד.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

פרסום סולו

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/