בתי ספר לגרפיקה בצפון – איפה לומדים עיצוב גרפי בחיפה?

בחורה עם מחשב נייד

איפה לומדים עיצוב גרפי בחיפה? בתי ספר לגרפיקה בצפון – לימודים שיווק ומדיה דיגיטלית – בוגרי לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מבוקשים מאוד בתעשיית הפרסום והשיווק וגם בחברות הייטק.

מתגוררים באזור הצפון ורוצים ללמוד עיצוב תקשורת חזותית לעולם הפרסום והשיווק? אוהבים את עולם העיצוב הגרפי ולא יודעים כיצד להתחיל? בכתבה הבאה נסביר לכם בצורה מפורטת ביותר איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גם אם אתם גרים בצפון דרך לימודים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורי הסבר על עולם התקשורת החזותית ליצירת קשר בין מותג וצרכן. השיעורים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת כיצד אפשר להיות מעצבים גרפיים מקצועיים.

תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה לומדים בבתי ספר לגרפיקה באזור הצפון חיפה והקריות?

בלימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדו לעבוד על הפלטפורמות האינטרנטיות שמאפשרות לעסקים לשווק ולמתג את עצמם. כיום יש לעסקים יותר אפשרויות פרסום מה שלא היו קיימות בעבר בפלטפורמות אינטרנט כמו הרשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם מאפשרות לעסקים למכור ולשווק באמצעות מודעות מכירתיות. מעצבים גרפיים הם אלה שמכינים את כל סגנון העבודה על ידי יצירת תקשורת שיווקית בתוכנות הגרפיקה. במהלך הלימודים תלמדו על השפה הוויזואלית ולהתאים את השפה לצרכנים בהתאם למותג.

 

איפה לומדים עיצוב גרפי בחיפה?
ריכוז מכללות ואוניברסיטאות בחיפה נמצא בקריות ובאזור העיר תחתית. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימודי אלו תוכלו ללמוד דרך לימודים מקוונים באמצעות בית הספר לתקשורת חזותית אונליין. בית הספר מספק מערכת לימוד מרחוק שמאפשרת לסטודנט ולמורה לעבוד בו זמנית על התוכנות בגרפיקה הממוחשבת. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים ליצירת אלמנטים ויזואליים והסטודנט יצטרך לתרגל לאחר ההסבר של המורה. המורה רואה את המסך של הסטודנט ויכול להזיז את העכבר כך שבכל זמן בשיעור המורה והסטודנט נמצאים אונליין. בלמידה אישית ופרטית ללימודי תעודה הסטודנט מקבל הרבה יותר לעומת לימודים בקבוצה כי כל היחס האישי מופנה אך ורק לסטודנט.

עקב מחסור עצום במעצבים גרפיים וגרפיקאים תוכלו להתקבל ישירות ובמהירות ללא ניסיון לעבודה בתחום. המחסור נובע בגלל שבעבר רוב המעצבים היו פונים אך ורק לעבוד בענף הדפוס והיום עולם ההייטק שואב לתוכו אינספור מעצבים גרפיים להכנת אתר האינטרנט או בנייה של האפליקציות. זה לא חדש שבתחום ההיי-טק השכר הוא מאוד גבוה. במידה ותרצו להתברג לתחום זה תצטרכו להראות תיק עבודות מקצועי. בסיום לימודי עיצוב גרפי תקבלו תעודה מקצועית. במידה ותרצו להמשיך לתחום התקשורת החזותית תוכלו להשלים קורסים בהכנה ועיצוב של אפליקציות או אתר האינטרנט UI-UX.

 

הביקוש בעולם העיצוב הגרפי.
בוגרי לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מבוקשים מאוד בתעשיית הפרסום והשיווק וגם בחברות הייטק. מעצבי גרפיקה ללא ניסיון יכולים להתחיל בחברות הייטק עם שכר של 18000 שח נטו ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה בצורה פרטית ואישית כדי לספק למותגים עבודות פרסום לרשתות החברתיות. הביקוש בעולם ההייטק ועולם הדפוס רק ילך ויגדל כי אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בהכנת שלטים או בענף הדפסות היום המצב שונה כי יש לעסקים יותר אפשרויות לפרסם בעולם ההייטק. מעצבי גרפיקה עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים לעיצוב מוצרים שחברות הייטק מפתחות באופן סדיר.

 

לסיכום.
בסיום לימודי גרפיקה ועיצוב תקבלו תעודה מקצועית אבל זה לא מה שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה. תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום העיצוב הגרפי ומה שרוצים לראות בחברות ההייטק ומשרדי פרסום זה לא הניסיון שלכם אלא אך ורק כיצד אתם חושבים בצורה יצירתית. ככל שהיצירתיות שלכם מתאימה לטרנדים המקובלים ב2020 תוכלו להשתלב בתעשייה זו מהירות.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/