בתי היקרה/ אליזבת ליטל

כולם בטוחים שג'ני ג'ניקיס היא הרוצחת של אמה. אפילו היא לא בטוחה בחפותה. כשהיא משתחררת מהכלא היא מנסה לגלות את האמת על חייה של אמה ועל מותה. מי הרוצח?

29313789_10155718265688600_4592003458915106816_n

ג'ני ג'נקינס, נערה עשירה, אוהבת סקנדלים ומרדנית, הואשמה ברצח אמה, לאחר ששמה נמצא כתוב בדם לצד גופתה של האם. היא לא ממש זכרה מה קרה באותו הערב, היא רק ידעה שהיתה במסיבה עם סמים ואלכוהול, שהיא רבה עם אמה לפני כן ושגבר שהיא לא ידעה את זהותו היה בביתם ורב עם אמה יום לפני.
כולם האמינו שהיא אשמה. אפילו היא לא היתה בטוחה לגמרי שלא היא הרוצחת (הרי מחשבות כאלו עלו בראשה בעבר)…

אחרי עשר שנים בכלא, היא שוחררה בעקבות ממצאי החקירה הנמשכת של הטיפול הכושל בראיות במעבדות הזיהוי הפלילי. חוץ מעורך דינה, כולם האמינו שהיא הרוצחת.
היא נאחזת במספר מילים בודדות ששמעה בשיחתה של האם עם הגבר הזר, ומנסה לגלות את האמת על אמה ועל מותה.
היא נאלצת "להתחפש" ולרדת למחתרת, מאחר ופרס של חמישים אלף דולר הוצע עבור מי שימצא אותה.
בדרכי העורמה, שג'ני כה הורגלה אליהן, היא מצליחה להגיע לעיירה נידחת בדקוטה הדרומית. היא מתחזה להיסטוריונית המתעניינת בקורותיהם של כורי הזהב שחיו בעיירה והיא מנסה להתחקות אחרי עקבותיה של אמה.

היא מגלה את זהותה האמיתית של אמה, פוגשת בני משפחה נוספים ואף מגלה מיהו אביה האמיתי.
העיירה השקטה טומנת בתוכה סודות אפלים, משהו מאיים להתפרץ…
מיהו רוצחה של אמה? האם וולט, בעל הבלוג, האובססיבי לגבי אמה, האם מיצ' רודף השמלות, האם הוא שודד הבנק שאמה לקחה ממנו את כל הכסף?האם אחיה של האם או אולי זה אביה האמיתי?
לכל אחד יש מניע…

ככל שהיא מגלה יותר, כך מתהדק סביבה האיום בחשיפתה. כולם בעקבותיה.

האם היא תספיק לגלות מי באמת רצח את אמה?

מאחלת לכם קריאה מעניינת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)