בשורה חדשה לשומרים על המשקל יותר חלבון ובלי סוכר מוסף: דנונה PRO, TRIPLE ZERO יוגורט עשיר בחלבון 0 סוכר מוסף 0 שומן 0 ממתיקים מלאכותיים

שבוע נפלא

 

 

סופשבוע הזה חגגנו טו בשבט, יום הולדת של אור בכורנו שנולד בטו בשבט והיינו כל כך עסוקים בבישולים ואפייה שלא נותר זמן להכין את השקשוקה המסורתית של ששי בצהריים, עזבו שכמעט רצו לאכול אותי על זה. אבל שלפתי להם את היוגורטים וכולם בענייני בריאות אצלנו בבית משפחת ארז והיוגורטים טעימים בטירוף לא מרגישים דיאטה ולא משהו בכיוון בכלל.

אני ממליצה היוגורטים ממש איכותיים וטעימים. נסו ותהנו.

בשורה חדשה לשומרים על המשקל

יותר חלבון ובלי סוכר מוסף: דנונה PRO, TRIPLE ZERO

יוגורט עשיר בחלבון

0 סוכר מוסף

0 שומן

0 ממתיקים מלאכותיים

שנה לאחר השקת החדשנות של המותג דנונה PRO, ממשיכה שטראוס לפתח את הפלטפורמה עם השקת חדשנות נוספת:

דנונה PRO, TRIPLE ZERO יוגורט עשיר בחלבון עם 0 סוכר מוסף, 0 שומן ו- 0 ממתיקים מלאכותיים.

לדברי אלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס, חלק מהמגמות הבולטות כיום בשוק המזון בכלל, הן חיפוש אחר מוצרים עשירים בחלבון וכן חלופות של מוצרים ללא ממתיקים מלאכותיים.

טריפל זירו הוא מוצר ייחודי של דנונה המשלב בין שתי מגמות אלו ומציע לצרכנים יוגורט עם תכולת חלבון גבוהה מחד והיעדר שומן, סוכר לבן וממתיקים מלאכותיים מאידך, ועל כן הופך אותו למוצר ייחודי בעל ערכים מוספים גבוהים לצרכנים.

מסקר של איגוד הספורט העממי עולה כי  כ- 40% מהעוסקים בפעילות גופנית בישראל מתאמנים במטרה לרדת במשקל, ועבורם, ציין איצקין, פיתחנו את דנונה פרו טריפל זירו,  המהווה פתרון אידאלי וחלופה טעימה, נוחה וזמינה להשלמת צריכת החלבון היומית, תוך כדי שמירה על המשקל.

לפני כשנה הושקה בישראל סדרה היוגורטים העשירים בחלבון של דנונה תחת המותג "דנונה פרו", והפכה להצלחה חסרת תקדים. המוצר מצליח מזה מס' שנים בארה"ב, ומנוע הצמיחה שלו שם הוא סדרת ה TRIPLE ZERO שמושקת כעת אף היא בישראל.

הסדרה תכיל שני טעמי פרי: תות ואננס.

במקביל, יורחב מגוון המוצרים הלבנים של דנונה PRO ע"י השקת  דנונה PRO לבן עם 0% שומן, אף הוא עשיר בחלבון כמובן.

כשרות: בד"צ עדה חרדית (רובין)