בר רפאלי בראש רשימת ההוט 100 של המגזין "מקסים"

בחורה עם מחשב נייד

כולם יודעים שבר רפאלי לוהטת זה לא חדש, אבל עכשיו היא הוכתרה כהכי הכי לוהטת! והגיע לראש רשימת ה- הוט 100 של המגזין מקסים. השנה זו הפעם הראשונה, שהרשימה נבחרה על פי הצבעות הקוראים ולא ע"י פנל של עורכי המגזין מה שכנראה מוסיף משנה תוקף לבחירה – בר ואיכויותיה הטובות מוערכים בעולם כולו…

מידי שנה מפרסם המגזין את רשימת היפות והנכונות של השנה, אסופה של סלברטיז רובן שחקניות ודוגמניות סקסיות, ומרכיב ממנה רשימה מדורגת שנחשבת לאחת הפופולאריות בעולם. אישית תמיד חשבתי שהרשימות האלה מגוחכות ומיותרות, אך מליוני קוראים בכל העולם חושבים אחרת. מובן שזהו סוג של תעלול שיווקי, שנוצר בעיקר על מנת לקדם את המגזין וליצור באזז תקשורתי סביבו. למעשה חלק מהנשים ברשימה הן מפורסמות מספיק וממש אינן זקוקות לו (שרליז תרון וקריסטיאן סטיוארט למשל), אבל אני מניחה שכשבר רפאלי נבחרת לעמוד בראש הרשימה, היא מבינה היטב עם הראש העסקי שלה, שזה מאוד מועיל עבורה ועבור מיזם ההלבשה התחתונה שהיא משווקת.

לכבוד הבחירה היא מופיעה בתמונת עירום סקסית מתמיד ולאנשי המגזין היא אמרה בצניעות, שהיא בשוק שמבין כל הנשים היפות האלה, היא מס' אחת.
בשביל בר אגב זו לא פעם ראשונה שהיא מופיעה ברשימה, בשנה שעברה היא דורגה במקום השישי  כאשר לטופ הגיע הדוגמנית והשחקנית רוזי הנטיגנטון.

עוד קוריוזים (חלקם הזויים) ברשימה: למקום ה -92 הגיע אמנדה נוקס הסטודנטית האמריקאית שהואשמה ברצח שותפתה לחדר באיטליה, פיפה מידלטון האחות של קייט במקום ה-81, סטייסי קיבלר חברתו של ג'ורג' קלוני במקום ה- 51, בלייק לייבלי, כביכול הנמסיס של בר, במקום ה- 13 ובעשיריה האחרונה בין השאר, מייגן פוקס (8), ג'ניפר לורנס (6), קייטי פרי (4) ומילה קוניס (3).

המגזין יצא לדוכנים ב-29 למאי.

*

ובמקום הראשון – בר רפאלי


ברוקלין דקר מקום 42

איימי רוסום הבאמת לוהטת, מקום 49

קייט בקנסייל מקום 12

רוזי הנטינגטון השנה רק במקום ה -11

מייגן פוקס מקום 8
*
התמונות מהמגזין Maxim

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.