בר פירות לאירוע מוצלח

הזמינו בר פירות עשיר בכל טוב, לאורחים שלכם מגיע יותר, יותר טעים ויותר בריא פנקו את האורחים באירוע הבא שישאיר טעם של עוד בר גדול מלא בפירות העונה.

בחורה עם מחשב נייד

מעוניינים לשדרג את האירוע הבא שלכם? רוצים לתת לאורחים הפתעה טעימה ובריאה  לדבר עליה? ובכן, בשנים האחרונות עלתה המודעות לבריאות, ולכן מרבית האנשים מחפשים אחר קינוח בריא ביום השמחה שלהם. בר פירות צבעוני המותאם במיוחד לחתונה ולאירועים הוא הפתרון המושלם והדבר החם הבא.

אנו יודעים כי תכנון אירוע היא משימה המורכבת מפרטים רבים. מרבית האירועים מתוכננים כמה חודשים קודם למועד האירוע כדי להבטיח שהאירוע יהיה מכובד ויעניק מקסימום הנאה ושמחה לבעלי השמחה ולאורחים שטרחו להשתתף באירוע. אירוע כולל צלם, תזמורת או תקליטן, אוכל מסוגים שונים, כל שנותר הוא בר אירועים מפנק שמוגש בעת קבלת האורחים כקינוח בריא.

בר לקבלת פנים הוא מעין מנת פתיחה לסעודה שתתקיים בהמשך או שתפקידו להציג בפני האורחים את האוכל כך שיוכלו לשרת את עצמם מבלי שהמלצרים יגישו את האוכל. אנחנו בטוחים שתרצו לפנק את האורחים היקרים שלכם בבר מעוצב וטעים, שמתאים לכל מטרה בשל היותו מעוצב לפי בקשתכם,גדול ומושקע. בר הפירות לאירועים שלנו מעוצב על ידי אומן  בהשקעה וייחודיות. בנוסף לעיצוב המרהיב, הפירות אצלנו נבחרים וממוינים בקפידה, בר הפירות עמוס במבחר פירות אקזוטיים בשילוב פירות העונה. הגשת פירות באירועים הוא רעיון מוצלח ביותר לכל סוגי האירועים, אורחים רבים ישמחו לטעום פרי מרענן לפני הסעודה או תוך כדי הסעודה. פירות הם כידוע בעלי ערך תזונתי גבוה לעומת מיני מתיקה אחרים ולכן כל האורחים בכל שכבות הגיל ישמחו לטעום מהם. אנחנו מתחייבים לחוויית אירוח ייחודית באווירה טרופית, שדרגו את האירוע שלכם עם בר פירות מפנק. 🙂

בר פירות מעוצב עם הקדשה