אני לא מעצבת שולחנות אני מעצבת חלומות

יש היודעים לכתוב תווים, לחבר אותם זה לזה וליצור סימפוניה מעוררת השראה, האחרים יודעים ליצור עולם שלם באמצעות הכתיבה או המצלמה, אני ניחנתי ביכולת לספר סיפור דרך שולחנות מתוקים ומעוצבים לאירועים

קטי תמונה פייס

שמי קטי נהון, נשואה באושר לתמיר ואמא מסורה לשני נסיכים רואי ואמיר האור של חיי

בעלת עסק עצמאי לעיצוב שולחנות מתוקים לאירועים.

אני אוהבת אסתטיקה ויופי וכך מנוהלים חיי הפרטיים וגם העסק שלי, הכל צריך להיות יפה נכון ומדויק…

בעברי עסקתי במנהלת רווחה ומפיקת אירועים בחברת תוכנה בינלאומית והפקתי מגוון אירועים, כנסים, מסיבות, אירועי חברה ואירועי רווחה, כמו כן, עיצבתי שולחנות לכל אירוע קטן כגדול שהתקיים בחברה.

FB_IMG_1558247035441

במשך כל שנות עבודתי בחברה נהנו העובדים מכל הטוב שיצרתי, עד שהחלטתי לצאת אל השוק הפרטי כעצמאית, התחלתי כמפיקת אירועים ותוך כדי תנועה הבנתי כי עדיף להתמקד בנישה אותה אני הכי אוהבת, עיצוב שולחנות מתוקים לאירועים הבחירה המושלמת בשבילי, היות שאני מאוד אוהבת אנשים לשמח ולהפתיע אותם אני יכולה להיות יצירתית ולהשתמש בכישורים שלי להפוך פנטזיות של אנשים לשולחנות מרהיבים ביופיים וגם בטעמם.

בפגישה עם הלקוחות אני מעבדת את המידע ומתרגמת אותו עבורם בשפה עיצובית, לכל אחד חלומות אחרים ותפקידי לרקום בהם חיים ולעשות אותם מתוקים יפים ומעוררי השתהות.

אין סיפוק גדול יותר מקריאת התפעלות למראה שולחן מושלם שכזה ולמרות שאני רגילה לכך אני כל פעם מתרגשת מחדש ונהנית לראות את האושר בעיני הלקוחות שלי אשר מצטלמים ברקע השולחן שלי חלקם מעלים סטורי ויוצרים באזז סביבו.

היום במבט לאחור עשיתי בחירה נכונה אני עושה את הדבר הכי מדויק לי, נהנית מכל רגע והעולם שלי מתוק יותר… תרתי משמע.