בר חמסה חמסה

הלוואי שהייתי יכולה להגיד לכן שמילאתי את תפקידי הנאמן כבלוגרית בצילום האוכל, אבל היה כל כך טעים שנזכרתי שלא צילמנו רק באמצע כל מנה.

האמת שאני לא ממש בליינית עליזה כפי שנראה בדף האינסטגרם השוקק שלי, בימים רגילים אני נרדמת עם הקטנה בזמן שאני מנסה להרדים אותה, היא מצידה מחכה שאמא תישן כדי ללכת לישון בעצמה, מניחה שככה תוודא שאשאר במיטה שלה לנצח.

והשבוע היה שבוע מאתגר במיוחד, שישי בירות על מיטת חברה בבית חולים בחיפה (איך שאנחנו יודעות לבלות) שבת יומולדת חברים לקטנה בתל אביב, ראשון חתונה בנס ציונה, שני ברית ילד רביעי לחברת ילדות בירושליים, סביר שנהייה לי קעקוע של הגה על הידיים כשנזכרתי שהבטחתי לחברה חדשה וכיפית לליב גל לצאת איתה לבר 55 במול זכרון, מזל שזה ממש יריקה מהבית.

הקוסמטיקאית שלי לימדה אותי שאם מרטיבים את הידיים במים וטופחים קצת על הפנים אז האיפור של הבוקר נראה חדש, מזל שהבר היה בתאורה הנכונה שאף אחד לא יוכל לדעת.

אני לא זוכרת איך קראו לקוקטיילים אבל הם היו ככ טעימים. וזה כמעט בלתי אפשרי לבחור בין כל כך הרבה סוגי בירות, אז המלצר החביב פינק אותי בכוסיות טעימה כדי להקל על המשימה.

בר 55

והלוואי שהייתי יכולה להגיד לכן שמילאתי את תפקידי הנאמן כבלוגרית בצילום האוכל, אבל היה כל כך טעים שנזכרתי שלא צילמנו רק באמצע כל מנה.

Royal Burger

סלט%20ירקות%20וגבינת%20כבשיםבראשלצ וכס

המנות הראשונות היו מושלמות, קרפציו חצילים, סלט מוצרלה, סלט ארטישוק, ציפס בטטה פריך ומושלם במיוחד. שום תמונה מצידי, נהניתי מכל רגע בשלמות. במנות העיקריות התגנבו לי הרהורי חרטה שלא צילמתי קצת, בכל זאת הבטן הייתה כבר מלאה. הפיש אנד ציפס בטמפורה היה תענוג גדול כל כך שדיאטת הגלוטן נדחתה למחר. ההמבורגר שצמחונית כמוני פחות מחבבת נטרף בידי חברותי המאושרות לשולחן ששמחו מאוד שאני לא נוגסת להן בחגיגה. היה שם כל מטוגן שהייתם רוצים לצד הבירה שלכם והכל היה עשוי במידה הנכונה, טרי ולא שמנוני ללא נקיפות מצפון בזמן האכילה. והמנות האחרונות, בדיוק שחשבתי שאי אפשר יותר וכדאי להגיד בנימוס שמספיק הגיע קראמבל תפוחים, (על מי אני עובדת עם דיאטת הגלוטן) וכדור בומב שוקולד אלוהי עם שוקולד מומס במחבת קטנטנה למזיגה אישית. רק מלכתוב על האוכל בא לי לחזור שוב, מזל שכבר הזזתי את מפגש החברות לשבת לשם.

Nimrod_Genisher_3025

Nimrod_Genisher_3086

בין השולחנות עבר בחור מבוגר קמעה, שהרים כל מפית מלוכלכת מהשולחן כאילו זו הייתה המשימה החשובה ביותר בחייו. ניכר היה שמקום הזה הוא הבייבי שלו,אהבה אמיתית. ולמקום בו הבעלים עושה מאמץ גדול כל כך לשמור על כל פרט ופרט עד לרמת מפית השולחן ברור שתהיה הצלחה אדירה.

———-—-—xxxxx——————

 הבלוג מדבר גם אנגלית בכתובת הזו

בואו להיכרות אישית באתר הבית שלי

הכי מעודכן האינסטגרם שלי

ויותר אישי תוכלו לקבל בערוץ היוטיוב שלי

 

עינבר שחק
עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/