ברק אובמה- הנשיא והאישיות בראי הנומרולוגיה הקבלית

קצת לפני שנפרד מכס הנשיאות, בואו נכיר את ברק אובמה מהיבט נומרולוגי קבלי. אז ככה:) כשמו כן הוא: מבריק וחכם עם יכולת לבחון בקלות מצבים ולהגיב בהתאם. אובמה מתחבר לאנשים אינטליגנטיים וחכמים, מהיר לשון עם חדות מילולית גבוהה מאד. החשיבה שלו קולחת עם הבנה עמוקה, שכל חריף ובעל תפיסה מהירה.

בחורה עם מחשב נייד

קצת לפני שנפרד מכס הנשיאות, בואו נכיר את ברק אובמה מהיבט נומרולוגי קבלי. אז ככה:) כשמו כן הוא: מבריק וחכם עם יכולת לבחון בקלות מצבים ולהגיב בהתאם. אובמה מתחבר לאנשים אינטליגנטיים וחכמים,  מהיר לשון עם חדות מילולית גבוהה מאד. החשיבה שלו קולחת  עם הבנה עמוקה, שכל חריף ובעל תפיסה מהירה.

ברק אובמה נולד בתאריך 4.8.1961. מה שאומר שמספר יום הלידה ארבע מצביע על…

אדם  הזקוק לאמון המשפחתי. מאמין בתהליך החיים ויודע לקחת את הידע וליישם אותו בחיי היום יום.  אובמה מאד מקצועי ואפשר לסמוך עליו במלוא מובן המילה. מידיי פעם מתפרץ מתוכו   יצר המרדנות.  זה  כאשר קורים דברים שלא לרוחו. כמו כן עלול הוא להיות רגיש מידיי לביקורת ולסמכות .

 מספר הגורל של ברק אובמה  29=20=11=2 מסביר איזה דרך ארוכה, וכמה  תיקונים עליו לעשות

עד שיגיע לייעודו האמיתי שהוא מספר 2. אישיותו של אובמה מורכבת משני טיפוסים : נערת גוגו ודוס.  כלפי חוץ הוא מאד סוער אולם בתוך נשמתו פנימה הוא שמרן. המאפיין החשוב ביותר של מספר 29 הוא היושר, החוכמה, שיתוף פעולה  ובדיקת החוסן הפנימי. אובמה אדם שלוקח אחריות על חייו. מטרתו בחיים היא להפיץ ידע תוך חיבור ליושר הפנימי. דרך בת הזוג – מישל, הוא לומד על עצמו. עליו מאד להיזהר לא לעבוד עם האגו( 11) ולהיות קשוב גם לדעות של אחרים . אם לא  הוא עלול לצבור כעסים ולהרגיש קורבן. חשוב מאד  שלא ידחיק אגרסיות וזאת – על מנת שלא יהיו לו התפרצויות פתאומיות לא מבוקרות. בסופו של דבר- אם אובמה מאמץ את הפן הבונה של ייעודו בחיים ( מספר 2) הרי שבסופו של דבר כל דרך ופעולה שתעשה על ידו, תהיה תוך איזון, שיתוף פעולה והרבה אמפטיה.

שאיפתו הפנימית של ברק אובמה היא להגיע לביטוי רגשי מקסימאלי מעומק הלב .

להיות יצירתי, טבעי  וספונטאני ולחיות את הילד שבתוכו. הצורך לבטא את עצמו מחזק את כושר הביטוי שלו מתוך פרשנות השם ברק. וזו הסיבה שיכולת השכנוע והאמינות שהוא משדר מאד חזקים.

דרך החיים  הטובה ביותר על מנת להגשים את הייעוד שלו בחיים היא באמצעות נתינה לקהילה.

מילת הקסם היא: להגיע להרמוניה  דרך איזון של נתינה וקבלה. באמצעות דרך זו – יש לו את היכולת לפשר בין עמים ולהשליט סדר והרמוניה בעולם.

מבחינה קבלית- הכריזמה של ברק אובמה נובעת מתוך שורש הנשמה .

האיש היה מלך בגלגול קודם. הוא בא ללמד אותנו שאהבה היא רוחב לב ואילו הוא צריך ללמוד שאהבה היא גם ענווה ולא לעבוד עם אגו.

כוכב  מארס השולט בעולמו של ברק אובמה

מסייע לו לדחוף את עצמו קדימה  ולהגיע להישגים מבורכים בחייו. כוכב זה מסמל את האש המפעמת בתוכו. מקנה לו  אומץ וכושר מנהיגות. רואה מטרה ומסתער עליה ללא פחד ומורא. הוא חבר נלהב שאוהב לתמוך ולעזור. בנוסף הוא ילדותי שזקוק לתשומת לב מהסביבה הקרובה לו.

בגלגול קודם(זיכרון נשמתי) נוסף- ברק אובמה כנראה חווה מצבים של תוקפנות ואגרסיות מצד אחד ההורים.

על מנת לא להיפגע – בגלגול זה הפך להיות צופה מהצד . זו הסיבה שמאד רגיש הוא לאגרסיות ולתוקפנות. התיקון שלו כיום הוא  להיות הכוכב של עצמו! צריך ללמוד ליהנות מהחיים וללכת אחר התשוקות והמאוויים שלו – וזה מה שהוא עושה!

 הקשר הזוגי  בין ברק אובמה ואשתו מישל הוא טוב.

יש ביניהם התאמה והשלמה מאד מעניינים. אובמה יותר רגיש עם אינטואיציות מאד מבורכות . לעומתו מישל יותר קרה ומחושבת. שילוב זה יוצר מצבים מאתגרים בחיי הזוג. אם לומדים הם להסתדר עם המעלות והחסרונות אחד של השני, וההתאמה עשויה להיות מושלמת.

לסיכום, לפנינו ברק אובמה נשיא ארה"ב. אדם בעל כריזמה של מלך מגלגול קודם. ישר, חכם ועם כושר ביטוי ואבחנה מעולים. האיש חדור מוטיבציה, ספונטני, יצירתי וטבעי לחלוטין. המייחד את האיש זה השילוב מדהים של אדם הבוגר עם הילד שבו. אין לו מעצורים. יש לו אומץ לעלות על בריקדות ולהילחם למען היושר והצדק בעולם. ואומנם,  כאשר הוא שם את האגו בצד, יודע להקשיב ומאציל מסמכויותיו  – כל העולם יוצא נישכר….

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 מקורות: ספר השמות המלא לפי הקבלה- נפתלי פרום