ברימאג ו-LG משיקות: מקרר InstaView 4 דלתות בצבע שחור מט ועיצוב יוקרתי

צהרים טובים

מקרר lg instaview היוקרתי. צילום יחצ חול

מקרר lg instaview היוקרתי. צילום יחצ חול.

ברימאג ו-LG משיקות:

מקרר InstaView 4 דלתות
בצבע שחור מט ועיצוב יוקרתי

בנוסף יושק מקרר 4 דלתות פרימיום
קומפקטי המתאים לכל בית

חברת ברימאג ו-LG משיקות בישראל דגם נוסף מסדרת מקררי הפרימיום InstaView Door-in-Door™ אשר זכתה להצלחה רבה בישראל, והפעם מקרר דגם GR-X910INS בצבע שחור מט, עם עומק גדול יותר ובעיצוב יוקרתי. המקרר משתייך לליין הפרימיום והוא כולל את טכנולוגיית ה- Knock Knock (הקשה על הדלת), בה דלת המקרר העשויה מזכוכית הופכת לשקופה ב-2 נקישות.

החידוש המהותי, אותו מציג המותג LG בדגם זה, הינו בתחום העיצוב: גובהו ורוחבו של המקרר זהים לדגמים הקודמים, אך הוא עמוק יותר ובנוסף, בעוד שהמקררים הקודמים בסדרה הינם כסופים, הדגם החדש מעוצב בשחור מט יוקרתי, המשתלב במטבחים מודרניים ומעוצבים ומתכתב עם אופנת עיצוב הבית. מעבר להיותו יוקרתי יותר, הצבע השחור אף מפחית את נראות סימני טביעות האצבעות על המקרר. בנוסף, כולל הדגם החדש את כל החידושים הטכנולוגיים שבמקררי InstaView Door-in-Door™: כולל טכנולוגיית ה- Knock Knock (הקשה על הדלת), בה דלת המקרר הופכת לשקופה ב-2 נקישות ודלת בתוך דלת המונעת פתיחה מיותרת של המקרר ואובדן רב של אנרגית קור.

מקררי LG מסדרת InstaView Door-in-Door™ זכו להצלחה רבה כשהושקו לראשונה בישראל, לפני כשנה, עתה סדרת מקררים זו מתרחבת, למקררים בעלי נפח גדול יותר וצבע שחור מט בעיצוב יוקרתי המעניק שדרוג נוסף לסדרת פרימיום מוצלחת זו. במקרר קיימת פונקציית שבת מובנית .

את מקרר LG דגם GR-X910INS ניתן לרכוש ברשת טרקלין חשמל, ברשתות המורשות ובחנויות החשמל המובחרות. מחיר מומלץ לצרכן:18,990 ₪.

מקרר LG דגם GR-B608S – מקרר 4 דלתות פרימיום קומפקטי:
בנוסף למקרר InstaView דגם GR-X910INS, משיקות LG וברימאג את מקרר דגם GR-B608S – מקרר 4 דלתות פרימיום קומפקטי המתאים לכל בית. המקרר אשר מידותיו צרות במיוחד, מתאים לכל מטבח, גם בנישה קטנה ומעוצב בצורה יוקרתית, המעניקה לו מראה פרימיום חדשני.

כניסתו של דגם זה מבשרת על השקתה של תת קטגוריה חדשה במקררי LG בעלי 4 דלתות: מקררי פרימיום קומפקטיים בצבע נירוסטה מוברשת, בעלי מראה מעוצב, יוקרתי ואלגנטי, עם מידות מיוחדות ההופכות את המקרר לקומפקטי ומתאים לכל מטבח.

בנוסף להיותו בעל חזות יוקרתית ומידות המתאימות לכול מטבח, דגם זה הינו הראשון מבין מקררי ה-4 דלתות המשלב את טכנולוגית הקירור הלינארי Linear Cooling™ וקירור הדלת – DoorCooling+™ המתקדמות של LG, אשר מבטיחות שמירה על טריות המזון לאורך זמן רב יותר. טכנולוגית ה- DoorCoolingעובדת באמצעות מניפת אוויר הממוקמת בתקרת המקרר. מניפת אוויר זו יודעת להפנות את זרם האוויר אל אזור הדלתות, כך קטן בצורה משמעותית פער הטמפרטורות בין פנים המקרר ואזור הדלת וניתן לשמור על הפריטים המאוחסנים במדפים הצמודים לדלת במצב מיטבי. טכנולוגית ה- DoorCooling אף מבטיחה קירור מהיר יותר, מהמקובל במקררים אחרים בכמעט כ 20%.
במקרר קיימת פונקציית שבת מובנית .

את מקרר LG דגם GR-B608S ניתן לרכוש ברשת טרקלין חשמל, ברשתות המורשות ובחנויות החשמל המובחרות. מחיר מומלץ לצרכן: 7,490 ₪.

פרטים נוספים בברימאג און ליין: www.brimag-online.co.il.