בריאות – הדרך לבריאות והצלחה מושלמת

בחורה עם מחשב נייד

תקשור אמיתי ובריאות – הדרך המושלמת לבריאות, שגשוג ולחיים מאושרים.

בריאותנו ושמחת החיים שלנו תלויים רק בנו. נכון שיש גנטיקה אך ניתן לשנות גם אותה. 

הדרך לכך היא אהבה עצמית. לקבל ולאהוב את עצמך כמו שאתה. דרך שינוי של אמונות ומחשבות שליליות שאתה רגיל אליהן למחשבות  חיוביות המחזקות אותך. אתה יכול לעשות זאת. המורה הגדולה ללימוד אהבה עצמית ושינוי מחשבות הדרגתי ויום יומי היא כמובן: הגברת לואיז היי.

 הדרך המושלמת לבריאות

זה מסע של חיים. כל אחד יכול לעשות זאת. לואיז היי מראה דרך החיים הקשים שהיא עברה: הורים שהתגרשו כשהייתה בת 18 חודשים, אונס קשה שעברה. חוסר בחום ואהבה שפיתחו כעס עצמי, התנגדות ביקורתיות ושיפוטיות כלפי עצמה, להורים, לחיים עצמם, ודרך לימוד הדרגתי עם מורים אמיתיים היא פיתחה לאט לאט אהבה אמיתית לעצמה. אהבה שבתוכה הרבה חמלה, עזרה לאנשים אחרים, שחרור כעסים ועוד.

סוד האושר הפנימי – בריאות – הדרך המושלמת לבריאות

לדעתי אין דרך אחרת לבריאות כי אהבה היא הכוח החזק ביותר בעולם. כוחו של האלוהות, הבריאה, טבע או מי שאתה מאמין כאור וחום חיוביים. כך אתה בעצמך הופך לאור ואהבה לעצמך. כוחות אלו יכולים רפא ולשחרר כל בעיה קיימת גם באם היא גנטית.

כשנהר החיים שלנו זורם במלוא הדרו אנו יכולים לעזור לעצמנו ובאם נרצה גם לאנשים אחרים. אפשר להרגיש זאת בגוף. זה הייעוד הראשוני של כל הנשמות בעולם. באם תנסה רק תרוויח ותהנה משפע פנימי עמוק בכל תחום בחייך ולא תהיה תלוי בדבר.

זכור! האדם שאתה חי איתו כל חייך והקרוב ביותר אליך בחיים אלו וגם אחר כך הוא אתה. לכן רק אתה, כמובן גם בעזרת המורים הנכונים, יכול להחליט איך חייך ייראו.

בריאות – הדרך המושלמת לבריאות והצלחה: המשך

הדבר החשוב ביותר בחיים הוא להינות וללמוד לקבל גם את הדברים הקשים יותר בחייך.

לכל דבר שקורה בחיינו יש משמעות גדולה בהתפתחות הגופנית – רוחנית שלנו. זו עובדה!!!!

הנאה אמיתי מביאה לזרימה של אנרגיה בריאה בגופך, לשגשוג בכל תחום בחייך ולהחלטות הנכונות עבורך.

הנאות בחיים יכולות להיות בכל תחום:

תזונה נכונה המתאימה לך, מגע, פעילות ספורטיבית נכונה. עבודה מהנה, זוגיות, מיניות, חברים טובים, עזרה לאחרים והגשמת חלומות ובעיקר סליחה לעצמך, להוריך, לחיים עצמם והרבה חיוכים ומתן מחמאות לעצמך או כל דבר שאתה רוצה. התרגיל הנפלא ביותר הוא: הבט כל יום במראה וחייך אמור: אני אוהב אותך!!! נסה ותהנה!

אני ממליץ להקשיב לקלטות של לואיז היי הנמצאות ביו טיוב או בכל מקום אחר.

נסה להקשיב לפחות חודש ובאם תירדם המידע ימשיך לחדור לתת המודע שלך וייצור שינויים חשובים שאתה רוצה בחייך.

על תעשה דבר, רק הקשב ובאם המידע מתאים לך קח אותו באהבה.

באם אתה זקוק לעזרה בתהליך אתה יכול כמובן לפנות אלי: 054-6649283

קישור לאתר >> מתקשרים מומלצים

 

בהצלחה, אורן