ברוכים הבאים לסלונה Vegan

עמוד פייסבוק חדש מבית סלונה אוכל יגיש לכם המון מתכונים טעימים, קלים להכנה (פלוס מינוס), אסתטיים ו… ניחשתם נכון – טבעוניים

פרות ברמת הגולן. צילום: רן שילון

בהכל אשמות הפרות של רמת הגולן. לפני כשבועיים חזרתי עם מורן ממרוץ הרי הגעש בגולן (הנשמה המשוגעת רצה שם, אני רק עודדתי וצילמתי). ובדרך עצרנו להפסקת פיפי באיזו תחנת דלק + שיפודיה, שממש מחוץ לה רעו כמה פרות נחמדות. כמובן שהתבדחתי על זה שאם הן היו יודעות מה  קורה מטרים ספורים משם הן לא היו רועות שם. אבל איכשהו הדיסוננס הזה לא הפסיק להציק לי מאז.

כששואלים אותי אם אני טבעונית אני אומרת שלא, אבל שאני Vegan Friendly. זה בינתיים לא השתנה, ובאופן כללי הרגלי האכילה הפרטיים שלי הן לא עניינו של הציבור, אבל ביושבי כעורכת מדור האוכל בסלונה אני שמחה לבשר שהחל מהיום פתחנו עמוד פייסבוק שהוא אח קטן לעמוד הפייסבוק הגדול של סלונה אוכל. קבלו בתשואות את סלונה Vegan.

מה יהיה שם? מתכונים. 100% טבעוניים. מדי פעם גם ביקורת מסעדה או כתבה כלשהי, אבל בעיקר המון מתכונים טעימים, קלים להכנה (פלוס מינוס), אסתטיים ו… ניחשתם נכון – טבעוניים.

האג'נדה הפרטית שלי, וגם של העמוד החדש, היא שבמקום להגיד לאנשים מה לא לאכול, ועל ידי כך ליצור אנטגוניזם, אפשר להציע להם מה כן לאכול. ויש הרבה אפשרויות.

אז שיהיה לנו בהצלחה ובתיאבון.

saloona_vegan_banner