'בראשית': מדריך ליצירת מציאות בשיטת H.T.T/ שירלי מנוחין אלמוג

ספר זה מציג טכניקה בלעדית וחדשה שנקראת HOLOGRAM THERAPY ובקיצור H.T.T לפיתוח התודעה האישית ויצירת מציאות. המדריך הזה נועד לסייע לכם למצוא את היכולת הפנימית לחוות 'חיבור' למקור הכוח הפנימי ולכוחות היצירה שלכם על בסיס יומיומי, בטוב ברע ובשגרה.

בראשית

סדרת ספרי "בראשית"- מדריך בשיטת H.T.T " שכתבה שירלי מנוחין אלמוג ,היא סדרת ספרי הדרכה מפורטת לריפוי עצמי, העצמה וצמיחה רוחנית שנשענת על סודות מהתורה. הספרים מציגים את טכניקת הריפוי H.T.T לריפוי חיי האדם ויצירת שגשוג ורווחה, שפותחה על ידי שירלי. עד כה ראו אור שני ספרים בסדרה שמפרטים את הטכניקה ובקרוב יתפרסם הספר השלישי "בראשית- מחומש הבריאות מדריך לריפוי עצמי בשיטת H.T.T". ספר זה הינו הראשון בסדרה.

'בראשית' מציג טכניקה בלעדית וחדשה שנקראת HOLOGRAM THERAPY ובקיצור H.T.T לפיתוח התודעה האישית ויצירת מציאות, אשר נתקבלה בתקשור ופותחה על ידי המחברת בהקבלה לפרשת בראשית (ספר בראשית פרק א-ב).
על בסיס ספר זה, פותחו סדנאות לימוד לריפוי והגשמה עצמית בשיטת H.T.T שהיא טכניקת ריפוי בלעדית, ביו- אנרגטית, הנשענת על ריפוי בתדרי צליל ועבודה עצמית רוחנית.

הספר עוסק בהקניית העקרונות לעיצוב המציאות האישית, טכניקות פעולה, התחברות לכוחות הבריאה הקוסמיים ולכוחות שנמצאים בכל אחד מאיתנו. מדריך זה מלמד את הקוראים כיצד להתייחס למציאות האובייקטיבית בחייהם, כיצד לשנות את נקודת המבט וכיצד ליצור ולזמן אירועים לחייהם.
המדריך הזה נועד לסייע לכם למצוא את היכולת הפנימית לחוות "חיבור" למקור הכוח הפנימי ולכוחות היצירה שלכם על בסיס יומיומי, בטוב ברע ובשגרה.

רובנו מחפשים להיאחז במקור של כוח בעתות מצוקה: אנו נזכרים להתפלל ולבקש עזרה כשאנו פוחדים או במצוקה. אז נוצר חיבור למקור כוח בלתי מוגבל ואנו מוצאים מזור ועזרה. וכולנו שוכחים בעתות רווחה, את העוצמה שטמונה בחיבור הזה, בפנייה הזו לעזרה ואת העזרה שקיבלנו, כאשר ביקשנו. לכן, יש לעבוד על עצמנו, כל יום מחדש כדי לא לשכוח להתחבר לעוצמה האדירה שטמונה בחיבור הקבוע הזה לבורא, לכוחות הבריאה.

במדריך זה הכותבת מעבירה לכם את תפישת עולמה, את מה שהיא מאמינה שקורה פה.
בשיטת H.T.T כל בריאה וכל יצירה מתחילה בראש ומקבלת גושפנקא בהתגשמותה בחומר. על מנת להיות מסוגל 'לחולל את הנס' ' הזה, יש לפקוח עיניים ולהפוך להיות מודע.
אם נזכור לפקס את המחשבות ליצירה מודעת, אזי החומר לא יהיה חומר ריק, אלא תוצר- מלשון יצירה.
המשמעות היא שהחיים יהפכו להיות יותר פרודוקטיביים, ה"ניסים" יהיו גלויים, ההנאה והפליאה יגברו. שכחנו לאהוב אהבה זולתנית, נקייה מאינטרסים, אהבת הזולת. שכחנו לאהוב את עצמנו, שכחנו לאהוב את העולם בו אנחנו חיים. העולם היום מתנהל ממקום צר של אינטרסים, של חמדנות, הישגיות, צבירה.

המפתחות של שירלי מנוחין אלמוג לחיות חיים מלאים:
1. לזכור כל יום את החיבור האישי למקור האלוהי באמצעות מדיטציה.
2. לזכור כל יום שאנחנו רוח שמתנסה בחומר ולהיות פתוחים להדרכה רוחנית אינטואיטיבית.
3. לזכור כל יום שאנחנו מושלמים ולאהוב את עצמנו, את הזולת ואת העולם.
יש משמעות רבה למפתחות הללו בחיינו, כי למעשה, אלו המפתחות לכל שערי הניסיונות שאנו חווים.

מהות הנפש האנושית אינה ניתנת לכליאה. בטבעה היא בהתהוות, היא דינאמית והיא בשינוי קבוע ולמעשה נכון יהיה לומר שרק השינוי הוא הקבוע היחיד בעולם המתהווה ומשנה פניו ללא הרף, וכמותו גם אנחנו. הרבה אנשים בעולם מטיילים במשעולי החיים כשהם נאחזים במוכר להם ומרבים להשתנות ואו להיפתח לשינוי, כי עצם השינוי והלא ידוע מהלך עליהם אימים. הניסיון להיות מקובעים, מצר את צעדי ההתפתחות האישית.

בעיני במחברת, ספר בראשית הוא המדריך העליון להבנת הטבע האנושי וטבע המציאות הגשמית ולגילוי שהבורא הגדול, גם הוא לומד ומתפתח, והוא אתנו בתוכנו וסביבנו בכל רגע נתון.
למשל, בטכניקת H.T.T, המילה הראשונה בספר בראשית מלמדת אותנו לבחור משימה אחת ולהתמקד בה עד להשלמתה. עוד ניתן ללמוד מהמילה הזו, בפרשנות השנייה שלה ועל דרך השלילה, כי ניסיון לפעול במספר מישורים בו זמנית כדי לייצר שינוי, לא יצלח. יש להיות ממוקדי מטרה.

המסע שהספר לוקח אותנו אליו הוא בעצם תהליך של גילוי עצמי, גילוי ה'אני' האמיתי ביחס לסביבה. בעצם להבין מי אני ומה אני עושה כאן. איזה סוגים של אינטראקציה יש לי עם עצמי ועם הסביבה. אך זה רק הצעד הראשון שנועד להוות בסיס לתהליך ארוך.

כולנו יודעים מה לא פועל עבורנו וממה איננו מרוצים, כולנו הינו רוצים להיות במקום טוב יותר ומלא סיפוק בחיינו, אבל עדיין עם הידע שלנו, עם החוכמה, עם הרצון- איננו שם. למה? משום שזה מצריך "חפירת עומק".
שיטת H.T.T קובעת חד משמעית כי שינוי שנוגע רק לפני השטח, אינו שינוי בר- קיימא, כלומר הוא שינוי רגעי וחיצוני שלא יחזיק מעמד לאורך זמן.
בשיטת H.T.T אדם חייב להכיר את עצמו לעומק, את סול הערכים הפנימי שלו, את מושגי הרווח וההפסד הפנימיים שלו, כדי להבין מהם הכוחות שמניעים אותו.
שיטה זו קובעת כי כאשר אדם אינו ער ואינו מודע לעצמו, עליו להתייחס לרמזים המצויים בעולמו החיצוני, ובאמצעות "הנדסה הפוכה" לפרק את הצורך הערכי שמסתתר מאחוריו. כאמור, בחיים שלנו יש אירועים שיש להם חשיבות רגשית עליונה עבורנו, כמו גם חפצים שיש להם חשיבות עליונה עבורנו. כל דבר שיש לו חשיבות רבה מאוד או חשיבות רבה לחייך, הוא רמז לסולם הערכים והצרכים הפנימי שלך.

מוזמנים לקרוא עוד על השיטה בספר ולשתף אותנו בתגובות בתובנות.

מאחלת לכם קריאה מלאה בתובנות ופורה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)