בקבוקים לתינוקות mebby

בחורה עם מחשב נייד

 שלב המעבר לבקבוק עם חלב שאוב ומיים היה לא קל לבתי התינוקת. בתור אחת שהתרגלה לרך ונעים ממנו יוצא החלב, הייתי צריכה להציע לה רך ונעים בדמות הבקבוק. 

המותג mebby האיטלקי למוצרי תינוקות מגיע לישראל, ומשיק בימים אלה את קולקציית הבקבוקים החדשהmebby  Gentelfeed, המשלבת בין עיצוב חדשני ומיוחד לבין טכנולוגיה מתקדמת ובטוחה.

חייבת לציין, שבתי התינוקת בת 7 חודשים התלהבה מאוד מהבקבוק גם בגלל המבנה הארוגונומי שלו, המאפשר אחיזה נוחה וקלה של הבקבוק, הן על ידי ההורה והן על ידי התינוק, והיא בכייף שתתה ממנו מיים בכוחות עצמה.

 

י

יחודם של בקבוקיmebby Gentelfeed טמון בפטמת הסיליקון הרכה והגמישה, המדמה במבנה ובתחושה פטמת אם טבעית. המבנה האנטומי הייחודי של הפטמה מעניק לתינוק תחושת יניקה טבעית, ממש כמו יניקה מפטמת אם.

 

הבקבוקים מעוצבים על פי סטנדרטיים איטלקיים, ללא פשרות, והינם בעלי פתח רחב למילוי ולניקוי קל, פשוט ונוח.

הבקבוקים מותאמים למשאבות החלב של mebby והם מאפשרים שאיבת  חלב- אם ישירות לבקבוק. לבקבוקים פטמות אנטי קוליק שנועדו להפחית את כמות האוויר הנכנסת לפיו של התינוק בעת ההאכלה, מה שתורם להפחתת הגזים ולמניעת כאבי הבטן בקרב תינוקות.

בקבוקי mebbyGentelfeed אינם מכילים ביספינול A , מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועומדים בתקן האירופאי והישראלי.את הבקבוקים ניתן להשיג בשני צבעים: כחול או כתום, והם מגיעים בשני גדלים שונים: 160 מ"ל ו- 280 מ"ל.

מחיר מיוחד לקראת השקת המותג בארץ, במסגרת מבצע 1+1 :

2 בקבוקי mebby Gentelfeed  במחיר של ב- 49.99 ש"ח (24.99 ש"ח לבקבוק).

ניתן לרכוש בנפרד פטמות mebbyGentelfeed אנטי קוליק, העשויות סיליקון רך, המגיעות ב-4 גדלים שונים, בהתאם לגיל התינוק: שלב 1 (0-3 חודשים), שלב 2 (3-6 חודשים), שלב 3 (6 חודשים ומעלה), שלב 4 (12 חודשים ומעלה). מחיר לזוג פטמות: 24.90 ש"ח.

להשיג ב: רשת ניו פארם ובבתי המרקחת המובילים ברחבי הארץ.

כתובת אתר: www.mebby.co.il

אודות המותג האיטלקי mebby


החברה האיטלקית MEDELבעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחום הפארמה והבריאות, היא העומדת מאחורי הפיתוח והייצור של המותג mebby- מוצרי תינוקות בעיצוב איטלקי ואיכות ללא פשרות, שנועדו לשפר את איכות חייו של התינוק בשנות חייו הראשונות. ל-  mebbyמגוון מוצרים חדשניים, בטיחותיים ואיכותיים העונים על הצרכים היומיומיים של ההורים המודרניים, תוך כיבוד הסביבה בה אנו חיים.