בפריז: נפתחה מסעדת הנודיסטים הראשונה

משתוקקים לסעוד ללא בגדים בחברת זרים? בעיר האורות תוכלו להגשים חלום, במסעדת O'naturel ולהזמין מהתפריט כאתם עירומים. ואנחנו חשבנו שראינו כבר הכל

אם חשקה נפשכם לסעוד בלב פריז, כשאתם מכוסים במפית בלבד, מסעדת O'naturel תגשים לכם את החלום החושפני. המקום, השוכן בכתובת 9 rue de Gravelle, נפתח לאחרונה וכצפוי, עורר באזז עצום בכל העולם. כאן תוכלו לשבת עירומים באווירה אינטימית בחברת עוד כ-40 סועדים סקרנים ולהתמוגג מהמנה העיקרית שתעלה כ-35 דולר. לא יודעת מה איתכם, אבל ממש לא בוער לי לחשוף את האיברים הכמוסים שלי לעיני זרים בעודי תוקעת ביס בביף בורגניון.
האורחים יוכלו להתפשט בחדר המיועד לכך שקט, לפני שיצעדו לתוך חדר האוכל המושקע. ואם תהיתם מה יראו האנשים החולפים דרך חלונות הראווה אז התשובה היא: כלום. וילונות שחורים יכסו את כל מה שיתחולל בפנים. לא שזה משנה אם כבר החלטתם לשבת בחליפות העור שהעניק לכם הטבע מול עשרות סועדים אחרים. אבל מה שעומד מאחורי זה הוא הרצון לשמר אווירת מועדון סגור ופרטי. במילים אחרות: מה שקורה ב-O'naturel נשאר ב-O'naturel.
מסעדת נודיסטם בפריז
ערב הפתיחה כלל בעיקר את חברי ה-"Paris Naturist Association" שתמכו במייסדים, מייק וסטפן סעדה, מתחילת הדרך. לשכנים אין בינתיים בעיות עם הקונספט החדשני והפרובוקטיבי. "זה לא מפריע לי או לשכנים שלי", סיפר תושב מקומי בתקשורת. "אנחנו לא רואים שום דבר ברחוב וזה בסדר, אנחנו מבינים מה קורה שם וזה לא מכון עיסוי". הסיכוי לפתיחת מסעדה כזאת בארץ היא אפסית כמובן מאחר ואין סלנו פה "תרבות עירום", המאפיינת את הפריזאים שלא עושים דרמה מקצת עור חשוף כמו בישראל. נו, מצאנו עוד סיבה לטוס לעיר האורות.
מסעדת נודיסטים בפריז