בעלי שלח אותי להיכרויות סקס

בחורה עם מחשב נייד

חלפו מספר שבועות מאז האירוע והכל התערפל לי בראש והפך לגוש של רגשות מכל הסוגים. מצד אחד, יש לי רגשי אשמה וחשש שלבסוף אאבד את בעלי היקר לי כל כך, ומצד שני, אני כל כך נהנית מהפתיחות שנוצרה בינינו בזמן האחרון, עד כי קשה לי לוותר על חוויות הסקס שלנו. אבל במקום שאחזור על כל הסיפור מהתחלה, אני חושבת שכדאי שתקראו אותו מהתחלה כאן: "היכרויות סקס של אשתי".

היכרויות סקס של אשתי
היכרויות סקס של אשתי

אני רק רוצה להוסיף לכל מה שבעלי סיפר כאן שבדרך כלל אני מאוד נאמנה ואפילו לא חושבת על גברים אחרים. בעלי הוא זה שדחף אותי להרפתקה המוזרה והסוחפת הזו. זהו קטע מתוך הסיפור שלנו:

כשנכנסנו לדירת הסטודנטים המבולגנת שלי חשבתי לעצמי שמזל שסידרתי קצת במהלך הסוף שבוע האחרון, ובכל זאת, עדיין המקום נראה כמו דירה בה ביקור פורץ שהפך את המקום כדי לגלות היכן מוסתר הכסף. הובלתי אותה לחדר הלימודים שלי. החדר היה מסודר ומרשים יחסית לשאר הדירה. הראיתי לה את הקלסרים והיא חשבה בקול רם שחבל שלא הביאה קרטון כדי להוביל אותם. ברור היה שהיא לא תוכל להיסחב באוטובוס חזרה עם כל הקלסרים האלה. הבטחתי שאסיע אותה הביתה ואעזור לה להוביל, תוך שחשבתי שאני מתאמץ מידי עבורה ואני ככל הנראה פתטי בעיניה. אבל התוצאה היתה הפוכה ממחשבותיי. היא קיבלה בטחון והחלה להסתובב בדירה, בוחנת את התמונות על הקירות והספרים הרבים בסלון. הצעתי קפה והיא נענתה בחיוב. פתאום היא היתה נינוחה ולא הראתה סימנים של ממהרת להסתלק. התיישבנו יחד בפינת האוכל במטבח לשתות. עדיין, השיחה לא קלחה, ובכל זאת היא לא מיהרה ללכת.

המשיכו לקרוא בקישור למעלה. לא תאמינו איזו הרפתקת סקס עברנו יחד וכל אחד מאיתנו בזכות אתר מגניב של היכרויות סקס.

dating