בעלי עסק קטן? הכירו את המדפסת שלא ידעתם שאתם צריכים

יצאנו לבדוק את סדרת המדפסת OfficeJet pro מבית HP ששינתה את חוקי המשחק בכל הנוגע להדפסה משרדית. מעכשיו תוכלו לחסוך כסף לעסק שלכם ולהדפיס בצבע באיכות מרבית, בעלות נמוכה בחצי ממחיר ההדפסה בשחור לבן

ad_unit_1_sec

אין עסק שלא משתמש בשירותי הדפסה. חשבוניות, דוחות, ושלל מסמכים לתפעול השוטף של העסק מגיחים לעולם באופן יום יומי מהמדפסת המשרדית.

היום, רוב העסקים הקטנים מסתפקים במדפסות לייזר המדפיסות בשחור לבן, ואפשר להגיד במידה מסוימת-בצדק.

למרבית העסקים הקטנים והבינוניים אין צורך בהדפסה צבעונית, בייחוד כשהיא נתפסת כהדפסה יקרה בהרבה מחברתה נטולת הצבע, ולכן עד היום נחשבה כנחלה של עסקים מסויימים בלבד.

אבל כמו שאמרנו, עכשיו הכל משתנה.

ענקית המדפסות HP משנה את התמונה, עם סדרת המדפסות Officejet pro שהשיקה לאחרונה.

נדהמנו לגלות שהמדפסות בסדרה מוזילות באופן משמעותי את עלויות ההדפסה המשרדית, ועושות את הבלתי נתפס- מספקות הדפסה צבעונית איכותית בעלות נמוכה ב- 50% מהדפסה בשחור-לבן במדפסות הלייזר המוכרות.

לא רק איכות, התרשמנו גם ממהירות אדירה- לסדרת Officejet Pro יכולות הדפסה של 20-24 עמודים בדקה בשחור לבן, וכן 11-20 דפים לדקה בהדפסה צבעונית, לצד שלל יכולות ותוספות מגניבות.

והמחיר? מפתיע במיוחד- החל מ-440 ש"ח בלבד למדפסת בסדרה.

מדפסת צבעונית ב- 440 ש"ח- כן, גם אנחנו הופתענו

כל בעל עסק יודע- הוזלה באחת מההוצאות השוטפות של העסק, יכולה לחסוך כסף רב בטווח הרחוק.

גם HP קלטו את העניין, והצליחו לעשות את הבלתי יאמן: לשדרג את חווית ההדפסה המשרדית, תוך הוזלה משמעותית של עלויות ההדפסה.

 בין אם בעסק שלך מדפיסים באופן יום-יומי, או פעם בשבוע, שלוש המדפסות בסדרת Ofiicejet Pro מציגות תווך יכולות שונה, בהתאם לצרכים המשתנים של העסקים השונים.

כמו שאמרנו, חיסכון היא מילת המפתח בכל עסק, בייחוד בעסקים קטנים ובינוניים.

אם צריך להדפיס דו"ח שנתי, חוזים או כל מסמך אחר, הסדרה מאפשרת לכם לחסוך ולבצע הדפסה דו צדדית מהירה במיוחד עם עד 20 עמודים בדקה, גם בהדפסה צבעונית. על כמה דפים מדובר? בראש דיו אחד ניתן להדפיס עד כ-3,000 דפים.

יצאתם מהמשרד ושכחתם להדפיס מסמך? לא נורא, על כל היכולות המרשימות של המדפסת תוכלו לשלוט מהסמארטפון או מהטאבלט שלכם, באמצעות יישומון פשוט וחיבור המדפסת לאינטרנט.

אם בכל זאת תקומו מהכיסא המשרדי ותחליטו לגשת עד אליה, תוכלו לתפעל אותה בקלות באמצעות מסך המגע הצבעוני המותקן על צידה, ובאותה נשימה תוכלו גם להתרשם מהעיצוב של המדפסת. לא מדובר על עוד גוש אפור ואימתני שתקוע באמצע המשרד.

חוץ מהדפסה, המדפסות מספקות את כל השירותים הנלווים הנחוצים לתפעול שוטף של כל עסק: סריקת מסמכים, יצירת העתקים וגם פקס למסורתיים שביננו. קפה היא עדיין לא מכינה.

אם לומר את האמת, כשיצאנו לבדוק את הסדרה, הטלנו ספק ביכולות שלה. הדפסה צבעונית זולה יותר מהדפסה בשחור לבן, היתכן? הופתענו לגלות שכן.

סדרת המדפסות Officejet pro של ענקית ההדפסה HP הוכיחה לנו ששדרוג באיכות לא מחייב עלייה בעלות, ולעיתים אפילו מאפשר הוזלה.

המדפסות בסדרה מציעות לעסק שלכם יכולות ואיכויות הדפסה מעולות, תוך חיסכון מובהק בעלויות ביחס למדפסות הלייזר הקיימות, שנפוצות במשרדים. נוסף לשיקול הכלכלי, זאת הזדמנות מצוינת לשדרג ולהוסיף קצת צבע לעסק שלכם.