בעלי מקצוע – עד כמה אפשר לסמוך?!

בחורה עם מחשב נייד

אני מתארת לעצמי שבמהלך חיינו, נתקלנו לא פעם ולא פעמיים בבעלי מקצוע שנתן את ההרגשה הלא נעימה שהוא עובד עלינו.

בין אם זה אינסטלטור, מנעולן, שיפוצניק או כל בעל מקצוע אחר, לא נדבר גם על התכניות שיש כיום המראות לנו כמה קל ו"פופולרי" לבוא לבית לקוח לרוב מבוגרים שהם "טרף קל" לבעלי מקצוע אלו.

אז עכשיו אני רוצה להמליץ על מנעולן מקסים בשם משה בכר,

את משה הזמנתי דרך המלצות של שכנים שלי, אחרי הכל אני יכולה להסתמך על בעל מקצוע שאנשים שממליצים וכבר חוו שירות כזה או אחר מאשר להסתמך על מישהו שמצאתי באינטרנט.

אז אתחיל מהתחלה,

אני גרה בתל אביב בדירה ממוצעת טיפה ישנה אבל עם קסם שלא ניתן להסביר, וכמו שזה נשמע כאשר משכירים  דירה ישנה למחייתנו כמובן שניתקל בתקלות כאלו ואחרות הקשורות לאחזקת הבית.

התקלה שלי הייתה דלת תקועה ועיקשת שלא מוכנה להיפתח, אחרי מספר ניסיונות לפתוח את הדלת בכוחות עצמי התייאשתי וניגשתי לשכניי המקסימים. הסברתי להם את המצב והם הפנו אותי למשה בכר – מנעולן ופורץ מנעולים בתל אביב.

אז לאחר שיחה נעימה ומרגיעה עם משה הוא הגיע בזמן ממש קצר לטפל לי בדלת התקועה, חשוב לי לציין שמשה התנהל בצורה מקצועי ושירותית אשר נתנה תחושה מרגיעה.

תוך כדי עבודה הוא התחיל לדבר איתי ונגלה לעיניי בן אדם נעים הליכות ונחמד ברמות, משה סידר את הדלת מהר מאוד, ללא פגע בדלת  עצמה ופה הבנתי שאני מצאתי לעצמי את המנעולן הכי מקצועי ויעיל ומרגיע שיש בתל אביב.

אני ממליצה בחום על משה בכר מנעולן בתל אביב.

תודה על השיתוף וניפגש בפוסט הבא.

לאתר של משה : https://locksmith-3372.business.site