בעולם של עיוורים, כמה אנשים היו מתרשמים ממך ?

unsee

אילו היית מתהלכת בעולם שכולם עיוורים, כמה אנשים היו מתרשמים ממך ?

את המשפט הזה ראיתי באחד מהאתרים שאני עוקבת  אחריו והוא תפס את עיניי.

בעולם שהכל מוחצן, חוויות משפחתיות, קולינריות ופנאי הכל חשוף ברשתות החברתיות .אני שואלת את עצמי כמה מזה אמיתי ? כמה אותנטיות יש בתמונות ?  האם אנחנו חיות באשליית האידיליה דרך התמונות ? כשיש החצנה כל כך חזקה כמה זה מאפשר להיות מחובר לפנימיות ?

מתקרבת לשנות ה 50 בחיי וסביבי חברות כבר חצו את גיל ה 50 והעיסוק שלנו האינסופי בשינויי הגוף, הקמטים, המשקל שמשחק למעלה ולמטה ומתריע על ידי סממנים של בטן נפוחה או עייפות כללית , שופטות את עצמנו ואת המראה שלנו, מחפשות את הג'ינס שיאסוף את הגוף ויטשטש שיפולים מיותרים ואת המייק אפ שיעלים סימן כזה או אחר על הפנים . רוצות להראות טוב, נקודה ! רוצות להראות צעירות ורלוונטיות !

מקדישות הרבה מאמץ, השקעה וטרחה כדי שנראה טוב לעצמנו ולסביבה.

חוזרת ל "בעולם שכולם עיוורים" , בדמיון של מציאות כזו, המחשבה הראשונה שעולה לי, וואו נשמע מגניב, אפשר להשיל קליפות חיצוניות, אף אחד לא יראה שיש לי חיוך עקום כשאני נבוכה, לא ישפוט את השערות הלבנות שמבצבצות בשערי, כבר לא חשוב אם יש לי לק שהתקלף כשלא היה לי זמן להחליף אותו ואם גדל לו חצ'קון קטן בצד ימין של הסנטר שלי אני יכולה להשאר רגועה כי אף אחד לא רואה, אפשר לצאת מהבית עם הפיג'מה בבוקר כשצריכה לפזר ילדים במסגרות בלאו הכי השכן שבדיוק יצא לאסוף את העיתון לא רואה . וכשאני ביום פגישות אין צורך יותר בעקבים של 8 ס"מ כדי להרשים את היושבים בגובה המדומה שלי. וככל שאני ממשיכה לדמיין שגרה כזו, ככה עולים לי יותר רווחים.

יש לי ווידוי פומבי, אף פעם לא חשבתי שאני יפה או מרשימה בחיצוניותי ואולי זו הסיבה ששנים רבות שמרתי להיות מאחורי הקלעים עד שהתחזקתי מספיק בבטחון והערכה עצמית והעזתי לצאת לפרונט, נוכחת בין העיוורים והרואים, מבינה לעומק שגם הרואים לעתים עיוורים והדרך ללב שלהם היא בדיוק כמו לאלו העיוורים.

אני ממשיכה לנתח את משמעות המשפט הזה ומבינה שגם מהצד השני של המתרס זהו אתגר.

להרשים אנשים בעולם של עיוורים, מצריך מיומנויות אחרות. השאלה המתבקשת איך תביאי נוכחות לתוך מרחב אנושי עיוור ? כיצד תפעלי כך שתצליחי להרשים את הסובבים אותך ?

את מיוחדת, את ייחודית ! עכשיו צאי לגלות מה הסוד הפנימי שלך כך שתוכלי להרשים גם בלי צבע ומראה.

תוכלי לפתח חושים אחרים, כמו את חוש השמיעה.

אנשים מקשיבים וקשובים יש להם נוכחות והשפעה . יכולת התגובה שלהם היא מדויקת, מתונה וסובלנית יותר. זה אומר שכשאת יושבת לשיחת הכרות עם מישהו את נוכחת כל כולך ומרוכזת במה שהוא אומר מבלי לרצות להגיב או מיד המחשבות מכינות תשובות. את מייצרת מרחב מקבל ונוצר שיח כנה ואותנטי.

מיומנות השפה והדיבור יכולה להרשים וזה אומר בחירת המילים, למילים יש כח לייצר מציאות . שימוש במילים חיוביות שיכולות להשפיע בטוב. מילים שיש בהם נתינה, תקוה ואמונה לעצמך ולכל אדם באשר הוא. תחקרי את הייחודיות שלך בתוכך ודברי אותה במחשבות ובדיבור טוב. כשאת חושבת על עצמך דברים טובים, כשאת מדברת עם עצמך במה את מיוחדת זה מוקרן החוצה.  נוצרת השפעה טבעית .

והכי הכי ירשים כל עיוור, שאת פשוט תהיי את ! את עצמך בהווייתך ! את עצמך מחוברת למי שאת באמת, למה שחשוב לך באמת ולאמת הפנימית שלך נטולת שיפוט וביקורת .

כשאת מי שאת באמת בעולם של עיוורים, את פועלת פשוטה,בוגרת, בעשייה ענווה, משפיעה ומרשימה.

 

מה דעתך להתחיל להתאמן ? ..

אם תרצי כלי לעבודה, אשמח מאוד ללוות אותך בדרך אליך .

באהבה,

גליה 

050-8210386

galiabayaar.com