בנימין נתניהו: כל האמת מחקירת מפת לידה נומרולוגית קבלית

מבט על מפת הלידה נומרולוגית\אסטרולוגית קבלית מצביעה על אישיות מאד דואלית. מצד אחד מנהיג אמיתי מלא כריזמה, ומאידך, קושי להחליט, לרצות ומושפע מדעות המנוגדות לו. איך כל זה מתיישב על בנימין נתניהו? בואו לקרוא כאן…

בחורה עם מחשב נייד


יש דברים שאף אחד לא ייקח מראש הממשלה בנימין נתניהו: יש לו כריזמה, איש תקשורת מעולה, מייצג את ישראל בעולם בכבוד, נמנע מחיכוכים וגם יודע להשיב מלחמה כשצריך. המציאות כיום שמדינת ישראל תחת לחץ: כן בחירות? לא בחירות? זה מביא אותי לחקור את אישיותו של נתניהו: מאיין שואב את הכוחות להצליח, ועם מה הכי קשה לו להתמודד, ושם הוא חסר אונים? את כל התשובות נקבל במפת לידה נומרולוגית קבלית…

מהי הפרשנות הקבלית של השם בנימין? (שימו לב כמה עוצמות!)

השם מעיד על אדם מעמיק וחקרן. הוא רגיש, עדין נפש ויש לו יכולת ניתוח והתבוננות מעמיקה. קיימת נטייה לאהוב או לשנוא באופן קיצוני. השם בנימין מצביע על צניעות וענווה ומצד שני רוצה להיות בעמדה גבוהה בה יוכל להשפיע, להיות חזק ועשיר ולהחליט עבור האחרים. יש בו טוב לב, הוא רוחני ואינו נוטה לחיכוכים מיותרים. יודע לשלוט ברגשות שלו ואינו אוהב לחשוף אותם. אוהב מאד את מנעמי החיים, ויודע לנצל אותם כאשר מוגשים לו בצלחת.

עוד היבטים על השם בנימין עפ"י הקבלה.

  • שורש נשמה מצביע על היותו פילוסוף הבא להפיץ יידע לאחרים, ובמקביל צריך ללמוד לשתף אחרים בחוויות הפנימיות שלו. הוא מתחבר למשמעות החיים, והנשמה שלו באה ללמד שאהבה היא יושר- ובמקביל, הוא צריך ללמוד שאהבה היא מעשיות ונאמנות.
  • כוכב שולט מצביע כושר מנהיגות ואדם אמיץ מטבעו. הוא רואה מטרה ומסתער עליה ללא מורא ובאומץ לב. הוא חבר נלהב ואוהב לתמוך ולעזור. ילדותי וחינני, יודע לסלוח. נתניהו אדם מיני ומחפש תשומת לב כמו ילד קטן.
  • עולם שולט מבחינה קבלית, נתניהו שייך לעולם האצילות ולרובד הרוחני הגבוהה. הוא אינדיבידואליסט ויוצא דופן.

 

מפת לידה עפ"י תאריך לידה 21.10.1949, מה היא מספרת על בנימין נתניהו?

  • מספר יום בפן הבונה מצביע על יכול להתחבר למודע ותת מודע, ולהגיע לאיזון בחיים. יכולת להתחבר לצד הנשי והגברי שבו. יש לו ביטחון עצמי רב, זורם רגשית ומשתף פעולה. בפן המעכב, קושי עם נחישות והחלטיות. נשלט ע"י הצד הנשי, התלבטויות ורגישות לאגו.
  • מספר גורל  בפן הבונה מצביע על כושר מנהיגות, אידאלים גבוהים, נתינה עם רגישות גבוהה שמזינה הרבה רעיונות יצירתיים. בפן המעכב מושפע מדעות מנוגדות, מאנרגיות שליליות ובורח מהתמודדות אישית ורגשית. יש לו יכולת לספוג את כאב הזולת, (למשל, אשתו) יוצר הגנות ומטייח את הכאבים שלו.

 

גלגול קודם עפ"י אסטרולוגיה קבלית – מה מגלה על בנימין נתניהו?

זיכרון נשמתי\גלגול קודם מצביע על היותו עקר\ת בית מאחורי הקלעים ללא יכולת להשפיע. תחושה של חוסר זהות עצמית ורצון לקבל הכרה מבחוץ ולא מתוך עוצמה אישית. התנהלות זו גורמת לו להתלבטות כרונית ורצון לרצות את הזולת. השיעור שלו הוא להיות בחזית הבמה. להוביל! לזכותו של נתניהו יאמר, שהוא מזמן כבר לא שם! שעושה הוא עבודה טובה, והרזומה שלו מצביע על הצלחה עצומה ותרומה גדולה במישור הציבורי. קיימים פה ושם ספיחים של שיעורים שעליו לעשות. איך יתגבר עליהם? באמצעות חיבור לעוצמות והחוזקות שבו, והתנהלות ממקום של החלטיות, נחישות ואסרטיביות.

בנימין נתניהו – אז מה היה לנו?

מבט על מפת הלידה נומרולוגית\אסטרולוגית קבלית מצביעה על אישיות מאד דואלית. מצד אחד מנהיג אמיתי מלא כריזמה, בעל אומץ ותעוזה, איש תקשורת מצוין ובעל יכולת השפעה בעולם. מצד שני- יש לו קושי להחליט, לרצות ומושפע מדעות המנוגדות לו. ז"א שיש פה ניגוד אינטרסים לא קל כמנהיג וכראש ממשלה. ברגע שישכיל להבין, שיש בידו הכוח להשפיע ולא להיות מושפע, ושידע להיות אסרטיבי, החלטי ונחוש – הרווח יהיה שלו כפרט, ושל כולנו כאומה.

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: ספר השמות המלא לפי הקבלה | נפתלי פרום

כתבות נוספות בנושא:

מפת לידה נומרולוגית קבלית: האמנם הסתיים עידן נתניהו?

שרה נתניהו: מה מסתתר מאחורי  התנהגות אשת רוה"מ הפסיכולוגית?