בנות אתן מוכנות? קבלו את קולקציית החג של ליה לונדון

הקניונים לובשים חג, דוכני מארזים מקשטים את המקום ומעניקים אווירה חגיגית, באינטרנט מתרוצצים מתכונים שווים לחג. אחד הדברים החשובים לא פחות מחגיגה קולינרית הוא מה לובשים בערב החג.

ראש השנה, החג הראשון בשנה העברית המסמל את תחילתה של השנה החדשה. הצבע הלבן הוא הצבע הבולט והפופולרי בעונת החגים, שאיתו אפשר ליצור סגנונות נפלאים מסגנון קלאסי ורגוע ועד לרומנטי ואלגנטי.

היות ובחירת האאוטפיט לחג מבוססת על הצבע הלבן המסורתי המסמל ניקיון, חיוביות, טוהר וחגיגיות חשוב ביותר לבחור הלבשה תחתונה מתאימה, אבל מי אמר שחייבים לבחור גם בסט לבן? בקולקציה החדשה של ליה לונדון מגוון רחב של דגמים, גזרות וצבעים. מפרחים עדינים, וורוד מתקתק ועד לבורדו נועז ובועט עם שילובי תחרה מעניינים וגזרות נשיות מחמיאות.

ANA-חזיה 270 ANAחזיה 270 שח

גם אם נדמה לך שאף אחד לא רואה מה את לובשת מתחת לבגדים, בפועל להלבשה תחתונה יש השפעה גדולה על המראה כולו ולא פחות מזה על הדימוי העצמי של כל אחת מאיתנו וכן על מצב הרוח.

לכן, חשוב להשקיע בהלבשה תחתונה מדויקת, איכותית ומחמיאה כדי להיראות ולהרגיש מצוין.

בליה לונדון מבינים את הצורך של התאמה אישית לכל לקוחה, במיוחד לקהל הצעירות שמתחילות את דרכן עם חזייה טובה ונוחה – כדי שתשפיע על צורת ההתפתחות שלהן על הצד הטוב ותקין ביותר.

ANA-חזייה 270 תחתון 120 שח EMMIE-חזייה 300 שח תחתון 120

ANA-חזיה 270 שח תחתון 120 שח OFFBEAT-חזיה 300 תחתון 100

בליה לונדון מאמינים כי אם תתחילי את דרכך עם חזייה שתומכת באופן מושלם, את תהני מהתוצאות לאורך זמן.

לשם כך, החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות לכל גיל / מידה / לוק שתחפשי.

FUSION_חזיה 300 שח

ב"ליה לונדון" זיהו את הצרכים של האישה הישראלית ומבינים שלכל אישה מבנה גוף שונה וצרכים ייחודיים ולכן ניתן להתאים לכל אישה את  פריט ההלבשה התחתונה הנכון בהתאמה אישית, מקצועית ובמידה / גזרה המדויקת למבנה גופה. המוצרים מיוצרים מבדים איכותיים, נושמים וברמה הגבוהה ביותר על מנת להגביר את אלמנט הנוחות מאחר וב"ליה לונדון" מאמינים שמידה והתאמה מדויקת הופכת את השימוש בפריטי ההלבשה התחתונה לנוחים יותר ויעילים יותר, לצד הרגשה של ביטחון וחושניות.

צילום: יח"צ

פייסבוק: ליה לונדון – leia London

אינסטגרם:leialondonil

www.leialondon.co.il