במרחב המוגן של העיסוי הארוטי

בחורה עם מחשב נייד

כשהטיפול מסתיים, והיא יושבת על הספה שמולי אחרי שהתקלחה והתלבשה, אנחנו משוחחים ומעבדים את החוויה. אני שואל אותה איך היה לה והיא, מעט נבוכה, עונה שהיה לה נעים מאוד, שהיא נהנתה. היא שותקת אבל אני שם לב שהיא ממתינה. האינטואיציה שלי אומרת שיש עוד מילים שכדאי שהיא תעז לבטא, ולכן אני מוסיף: כשהתחלתי לגעת בך, בתחילת העיסוי הרגשתי אותך מאוד דרוכה, לא משוחררת, השכמות שלך התכווצו למגע… ככל שהתקדמנו לתוך העיסוי הרגשתי אותך מרפה ומשתחררת, ובסוף כבר היית במקום הרבה יותר משוחרר ומתענג. ככה זה הרגיש מהצד שלי. החוויה שלך הייתה דומה או שונה ממה שתיארתי?

היא עונה: דומה. התיאור שלך די מדויק. באמת הצלחתי להשתחרר ככל שעבר הזמן. האמת שקצת הפתעתי את עצמי.
– כי?
– כי לא האמנתי שאצליח ליהנות ככה.
– ומה לדעתך גרם לזה שתוכלי ליהנות?
– המגע שלך
– מה היה במגע שלי?
– אתה יודע לגעת, כלומר, די ברור שאתה מבין בנשים… באיך לענג אישה.
– תודה, אבל השאלה הזו לא באה לסחוט מחמאות, אני רוצה שתסתכלי דווקא על עצמך ועל הקושי שחווית בתחילת הטיפול ועל השינוי שחל במהלכו. מה גרם לך לשחרר? לדעתי זה לא רק שהמגע שלי היה נעים לך…
היא משפילה רגע מבט לכוס הקפה, שותקת כמה שניות ואז לוקחת נשימה עמוקה ומוציאה אוויר באנחה.
– תראה, אני לא רגילה שמישהו שם את העונג שלי במרכז… אני…
– את… מה?
– אוקיי. אני חושבת שעברתי ניצול מיני. כשהייתי צעירה, תיכוניסטית. כלומר זה לא היה אונס חס וחלילה או משהו בכפיה, אבל הייתי בקשר עם מישהו ש"לימד" אותי לעשות סקס. הוא היה מנוסה וגדול ממני בכמה שנים ואני הייתי צעירה וסקרנית ו… ועשיתי כל מה שהוא רצה. כשאני חושבת על זה, אני לא זוכרת שנהניתי כמעט, וגם כשנהניתי קצת תמיד היה שם כאב כי הוא לא ממש היה רגיש במגע שלו. עשינו מה שבא לו מתי שבא לו. הוא היה מרים טלפון כשרצה להיפגש ואני הייתי מתייצבת ובעיקר מקבלת פקודות. הוא כנראה הרגיש שזה התפקיד שלו בתור ה"מורה" שלי. אני זוכרת שהוא היה לפעמים אומר לי "את תלמידה טובה" במן חיוך מתנשא. ואני הקטנתי את עצמי. וזה הלך איתי הלאה. הייתי עם עוד כמה גברים. בצבא, בלימודים, ברווקות… ותמיד משכתי לחיים שלי את אותם טיפוסים. לא ידעתי להגיד לא. לא למדתי לקבל. לא למדתי לבקש. למדתי רק לרצות, לעשות מה שצריך כדי שהוא יהיה מסופק. אני חושבת שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שמישהו נוגע בי שעה שלמה ורק מתרכז בלענג אותי. לקח לי קצת זמן בהתחלה להבין שאתה באמת רק משתדל שיהיה לי נעים.
– חשבת שעוד דקה אני ארצה שתגעי בי בחזרה או משהו כזה.
– כן. הייתי צריכה להזכיר לעצמי שאני הלקוחה ואני משלמת ואת מה שאמרת לי בהתחלה, שאתה מתרכז בלענג אותי, בהענקה ולא בלקחת. זה עזר קצת. אבל כנראה שלא בקלות נפטרים מהשריטות האלה.
– את יודעת משהו, שמתי לב לדבר מעניין במה שסיפרת לי עכשיו.
– מה?
– אמרת שלא ידעת להגיד 'לא' לגברים…
– נכון
– אז תראי, נכון שבתחילת הטיפול אמרתי לך שאם אגע בך בצורה לא נעימה חשוב שתגידי לי שזה לא נעים לך… אבל ברור שמכיוון שהתרכזתי כולי בלענג אותך ומכיוון שהיה די מוצלח מהבחינה הזאת לא היית צריכה להשתמש ב"לא" הזה. אבל אני דווקא מציע לך הסתכלות אחרת על עצמך ועל החיבור שלך עם גברים…
– מה אתה מציע?
– זה חשוב מאוד לדעת להגיד לא. אבל באותה מידה תלמדי להגיד כן. כמו שעשית כאן היום, עכשיו. ה-כן הזה הוא לא לגבר שאת איתו. הוא כן לעצמך. כן – מגיע לי ליהנות. כן – אני יכולה גם לקבל ולא רק לתת. לא סתם הגעת אליי עכשיו. את בעצם זימנת לעצמך מצב מובהק של – כן. מצב שבו – כל עוד אני עושה את העבודה שלי כמו שצריך – אין צורך בכלל להגיד לא, ואפשר להתרכז בלהשתחרר ולחוות את החיובי.

המשכנו לדבר עוד קצת ואז סיימנו בחיבוק והיא נסעה לדרכה. אני חושב שהשיחה הייתה לא פחות משמעותית בשבילה מאשר המגע.
עבורי כמטפל, אחד הדברים הכי מתגמלים בלהעניק עיסוי ארוטי הוא כשאישה חווה אצלי יותר מהנאה פיזית נטו. כשהעיסוי מעביר את המטופלת כברת דרך שיש בה משמעות, או אפילו אשתמש במילה יומרנית – העצמה. אלו הפעמים שבהן אני מרגיש בר מזל שאני יכול לא רק לספק עונג, אלא לייצר איזו משמעות מעבר לכך.
ותובנה קטנה לסיום: שתי מילים ברורות וחדות כמו "כן" ו"לא" הן שני הפכים, שני קטבים. כשאנחנו לא יודעים להגיד לא, האיזון מופר. גם כשאנחנו לא יודעים להגיד כן, להתחבר לשפע, גם אז אנחנו לא מאוזנים. לעומת זאת כששני הקטבים – הלא והכן – נוכחים אצלנו ואנחנו מסוגלים לחוות את שניהם – אז אנחנו גם מגיעים ל"סנטר" שלנו, למקום המאוזן, הבטוח. לעצמנו, וליכולת להתחבר לאחרים מתוך ביטחון, ולהתמסר מתוך עוצמה ולא מתוך חולשה.

———————
האתר שלי: רוני – עיסוי ארוטי לנשים. מגע, הקשבה, עונג
והטלפון (ווטסאפ): 058-4472766. אשמח לענות לשאלות רלוונטיות.

 

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766