בלי תירוצים: 5 האפליקציות שיכניסו אתכם לכושר

אחרי החגים שלו חיכינו הגיע ואיתו השגרה, זה הזמן לקיים את כל ההבטחות שלנו לעצמנו להכנס לכושר, להתחטב ולהגיע לגוף שתמיד רצינו. אז מאיפה מתחילים?
ההמלצה שלי היום – מהסמארטפון!

בחורה עם מחשב נייד
5 האפליקציות שיכניסו אתכם לכושר
5 האפליקציות שיכניסו אתכם לכושר

 

מי מאיתנו לא רוצה להתחיל להתאמן ולהכנס לשגרה מסודרת של אורח חיים בריא? לעיתים, כשדברים לא מונחים לנו מול העיניים ונגישים קשה לנו להתמיד או בכלל להתחיל. היתרון – נגיש בכל מקום ונייד, אפילו בחופשה לא תתחמקו! החסרון – לא תמיד יש תחליף למאמן אישי שמדריך ומתקן בזמן אמת ויכול להוביל אותך בחוכמה ליעד.

אספתי עבורכם 5 אפליקציות שיאפשרו לכם להכנס לכושר בכיף ויזכירו לכם כל פעם שתפתחו את הסמארטפון שיש מה שמחכה לכם.

TOP 5   יאללה זוזו !!!!!!!!!

 

TOP 1 –

 7 דקות שיא 

אז, האפליקציה הראשונה המומלצת היא –   MINUTE 7  , אפליקצית כושר שמאפשרת להכניס גם בלו"ז הצפוף אימון כושר ולקדם את המטרה להכנס לכושר ולשמור על שגרה ספורטיבית בקלות. ניתן לעשות את התרגילים בכל עת ומקום, כל אימון לוקח 7 דקות בלבד. למעשה זה אימון שיא – אימון בעצימות גבוהה במטרה לשפר את הכושר האירובי וכן את הכושר האנאירובי – שרירי. האימון 7 דקות כולל 12 תרגילים שצריכים לעשות במשך 30 שניות, עם 10 שניות הפסקה בין תרגיל לתרגיל. כל מה שצריך זה כיסא וקיר בכל זמן ובכל מקום. האפליקצייה חינמית וקלה לשימוש.

TOP 2 –

תיספרו לי 

האפליקצייה השנייה המומלצת היא – 'סופר צעדים – פדומטר' הפעם הבחירה היא לא אפליקצייה שתציג בפניכם תרגילים שלעיתים מסובכים לביצוע, היא אפליקצייה למי שרוצה לעשות צעד קטן בדרך למודעות שתוביל לשינוי. למעשה, האפליקציה מודדת (ללא צורך בהפעלת GPS אפילו) כמה צעדים עשית וכמה קלוריות שרפת ומציגה לך את הנתונים עם אופציה לניתוח תקופתי של כל הנתונים. לפעמים גם צעדים קטנים כמו להתקין מד צעדים בסמארטפון יכולים להכניס אתכם למודעות ולגרום לך לרצות לשפר את הנתונים בלי לשנות יותר מידי את השגרה. קצת יותר ללכת, לבחור במדרגות במקום מעלית, לצאת ליותר טיולים עם הכלבה. האפליקצייה חסכונית מאוד בסוללה ואף פועלת כאשר המסך כבוי והסמאטרפון בתיק. בהצלחה!

TOP 3 –

קוביות או לא להיות 

האפליקצייה השלישית המומלצת לדעתי היא – 'SIX  PACK' אין לכם זמן לאימון בטן? לא בטוחים כיצד לבצע תרגילים חדשים באופן בטוח ויעיל? בעזרת האפליקציה Six Pack תוכלו לבצע אימוני בטן מלאים לכל הרמות ובכמה שלבים. האפליקציה מציעה דוגמאות לביצוע התרגילים כולל הדרכה קולית, ומאפשרתלראות את הזמן שנותר לביצוע כל תרגיל. בנוסף, ניתן לבנות תכנית אימון מותאמת אישית לפי מטרה.

TOP 4 –

אימון לפי דרישה 

האפליקצייה הרביעית שעליה אמליץ היא – 'Pumpup' אומנם הכלל הראשון בדיאטה הוא הקפדה על אכילה נכונה, אבל בכל דיאטה כדאי לשלב גם אימון גופני. מי שלא רוצה לעשות מנוי לחדר כושר כדי לחטב את הגוף יכול ליהנות מהאפליקציה Pumpup. זהו יישום פשוט ונוח של סדרת אימונים, לפי המטרה של המתעמל: הורדת משקל, בניית שרירים או אימון שנועד לשוות לגוף מראה בריא.

את רוב התרגילים ניתן לבצע גם ללא מכשירי כושר מיוחדים או בליווי עזרים פשוטים שניתן להשיג או לקנות בקלות, כמו גומיה או משקולות. בנוסף, יש תוכניות אימון שניתן לבצע בחדר הכושר. האפליקציה מאפשרת לבנות תרגילים עבור המתעמל בדרגת קושי שונה לפי בחירתו, לפי הזמן שירצה להשקיע וגם לפי המיקום שלו – בבית, בחדר הכושר או בחוץ. האפליקציה גם מאפשרת לבחור אזור בגוף שבו רוצים להתמקד באימון. ממש אפליקצייה לפי בקשתך!

TOP 5 ואחרון –

וירטוז'ים

המלצה אחרונה היא האפליקצייה וירטוג'ים 'Virtugym' אפליקציה שמכילה בתוכה מגוון רחב של הצעות לאימונים ומראה איך לבצע כל תרגיל בזמן אמת ומתזמנת אותו. ביישום תוכלו לקבוע לוח זמנים מסודר של האימונים שלכם בתוך לוח שנה מובנה, שמציג את ההתקדמות לאורך זמן. מתאים לאנשים שכבר רשומים לחדר כושר אך מנסים להתמיד בשגרת האימונים בחדר כושר. מה שמיוחד בה הוא הפן החברתי – ישנה קהילה שעוזרת לכם לקבוע לוח זמנים יעיל ונוח ומספקת עצות לשיפור. גרסת הפרימיום תעלה לכם 25 שקלים לחודש או 100 שקלים לשנה ובתמורה תקבלו אפליקציית חדר כושר לוהטת.

לסיכום, חנות האפליקציות רוויה אפליקציות אשר עשויות לדרבן אותנו להכנס לכושר ולשמור על בריאות וגוף חטוב לנו נשאר להכנס לבחור ולהוריד את האפליקציה שהכי מתאימה לנו. אך עם זאת, לא לכל אחד זה מתאים ולא את כל אחד זה מספק, ההמלצה שלי כמובן בתור מאמנת כושר ותזונה הוא להיות מלווה ע"י איש מקצוע אשר יתאים לך באופן אישי תוכנית מותאמת עבור כל אדם, לא כל אחד דומה לשני, לכל אחד צורך משלו ושגרה משלו ולעיתים התוכנית והליווי המותאם הוא זה שעושה את כל ההבדל! בהצלחה !

לעוד המלצות תרגילים וסרטונים עקבו אחריי באינסטגרם