בלי מילים – נגיעה אחת רכה

בחורה עם מחשב נייד

כשהוא יוצר איתי קשר לקבוע לזוגתו עיסוי ארוטי הוא מתנצל במהלך התקשורת המקדימה שאינם דוברים היטב עברית. למעשה היא לא דוברת עברית כלל והוא עם עברית בסיסית. מדינה זרה, שפה זרה. הוא מספר לי: מהיכן שאנחנו באים – שם יש שפע של אפשרויות לעיסוי אירוטי, זה מאוד נפוץ. כאן חיפשנו באינטרנט, השתמשנו הרבה בגוגל טרנסלייט ובסוף אחרי הרבה התלבטויות ופעמיים שקבעתי עם אחרים והיא ביטלה, היא החליטה לבוא אלייך.
אני יושב עם שניהם, מוזג מים,  שלושתנו מחייכים בעברית ומתרווחים בספה. אני מבקש ממנו לתרגם לה את דבריי ומסביר על העיסוי האירוטי שהיא עתידה לקבל ממני, למרות שקראו כבר באתר. חשוב לי לוודא שהיא יודעת למה לצפות, שהיא יכולה לבטא העדפות או גבולות מיוחדים שיש לה. היא עונה עונה לי דרכו ואני מקבל את האוקיי שלה לגעת בה בכל דרך, ובשלב זה היא לא מרגישה צורך להוסיף אילו שהם הגבלות והעדפות. נתחיל ונראה…

היא שוכבת על מיטת העיסוי ומחכה לי. הוא מתמקם על הספה שבפינת החדר. ההתרגשות ניכרת על פניו. התרגשות טובה, כך אני קורא אותו. אני מכסה אותה בבד שיפון שקוף ומתחיל אט אט להכיר אותה במגע ידיים. מחסום השפה מתפוגג. כעת אנחנו בשלב ההיכרות בשפה אוניברסלית – מגע. וכאשר אני מדבר איתה במגע – היא עונה לי בנשימה. אני יוצא לטיול על פני הגוף שלה. לגוף אין הבדלי שפה, וגבולות ומדינות. אישה היא אישה. ובלי שהיא יודעת מילה משפתי ואני משפתה, נוצרת שיחה שמילים אין בה, רק תנועה, ואויר, והברות.
עמוק לתוך הטיפול ועמוק לתוכה, אני נוגע בה כעת באופן הכי אינטימי, חש אותה מבפנים, מחדד את הקשב שלי באמצעות האצבעות, העיניים, האוזניים. היא נאנחת. זה אומר לי הרבה. אני ממשיך לגעת בה באופן שמענג אותה ומחפש עם היד הפנויה שלי את היד שלה. כשהאצבעות משתלבות הדיאלוג הופך שלם. אין צורך במילה. שינוי קטן של עוצמת האחיזה, של מתח השרירים ואנחנו לגמרי מביעים את ההתמסרות לרגע הזה. את ההתפעמות.
היא נוסקת… הגוף שלה בונה רעד פנימי, רטט, ובעקבות זאת סדרה של התכווצויות אורגזמיות ארוכות ארוכות. יש לה אנחות מתוקות כאלה עם מבטא. גוגל טרנסלייט היה מתבלבל, אני בטוח. אני איתה בתוך הרגע הזה, הארוך, וכשהיא מתרפה לבסוף אני לומד אותה שוב, במילים של מגע. הקצב מואט, התנועות מתארכות, אני שולח יד שטיילה בה לטייל ליטופי מעגל על בטנה, על חזה, מותניה. היא מתפנקת ומחכה לעוד. שתי ידינו עדיין משולבות. האצבעות שלה מחוות לי ליטוף קל על גב היד, בנגיעה רכה. אני נושף על אצבעותיה. היא נרעדת מעט ושפת הגוף שלה נדרכת ונפתחת. עוד, עוד מזה. עוברת לי מחשבה מוזרה כזו שאם גם כרגע היה בינינו אותו גוגל טרנסלייט בו השתמשו להגיע אליי, היינו צריכים לתרגם מילים ספורות כדי לתקשר: כן, עוד, נעים, יותר, לאט, מהר, חזק, בבקשה, תודה. המחשבה חולפת, העונג נוכח. אני ממשיך לנשוף את דרכי על מסלולי הגוף הנשי והמתוק שלה. היא מביאה את עצמה אליי, מפתלת פיתולים כדי להתקרב לנשיפה, כדי שאגע בה. גוגל טרנסלייט הדמיוני מבקש שאתקרב, שאצמד והיא מהדקת אותי אליה בשתי ידיים. הגבול הדק נשמר בינינו אבל כל היתר לא קיים כרגע. לא מחסום שפה, לא שיחת נימוסין של לפניי, לא הוא. היא משחררת את האישה הפראית שבפנים ורוקדת. ככה בשכיבה, ככה קרוב איתי, היא מפתלת את הנשיות שלה סביבי, עליי, אליי. גוגל טרנסלייט מתרגם את המילים: הנאה, אקסטזה, ואחר כך את המילים: עונג, פינוק והתמסרות.
אט אני מחזיר אותה לקרקע, לסיומו של הריחוף. אני עומד כעת לצידה, היא מכוסה שוב בבד העדין. אני משלב איתה ידיים, על מרכז החזה. כשהיא פוקחת עיניים נאמרות שוב ברכות ללא שפה, בחיוכים ובליטוף שיער.
כשהוא חוזר לשמש כמתורגמן בינינו אני מתבונן בו: עדיין נרגש, מחוייך, מאוד מפרגן. אני שם לב ששכחתי לגמרי ממנו בזמן הטיפול. לא הרגשתי אותו בחדר. אולי כי מחסום השפה מיקד אותי יותר מכרגיל, אולי כי בעצם העברית שתיווך ביני לבינה הייתה לגמרי מיותרת כאן ועכשיו.
כשהוא לוחץ לי יד בדלת ואומר לי "אנחנו עוד נחזור" היא מחייכת אליי ומהנהנת. חיבוק בשפה זרה, נשיקה בעברית, ונגיעה אחת רכה.

רוני – עיסוי אירוטי. מגע- עונג – מיניות – טנטרה
להודעות, תגובות, שאלות: 058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766