בלו/ דניאל סטיל

כאשר ג'יני חזרה מאפריקה לקראת יום השנה שממנו חששה כל כך, ילד בשם בלו שינה לנצח את חייה, והיא שינתה את חייו. בזכות האמון, האכפתיות והאהבה הם זוכים להזדמנות נוספת לחיות את החיים כחיים נפלאים.

4210022302b

לג'יני קרטר היה הכל. מעבר להיותה יפייפיה, היה לה בעל מצליח ואוהב, ילד בן שלוש, קריירה מצליחה, חיי נוחות וזוהר.
לפני שלוש שנים,יומיים לפני חג המולד, ג'יני איבדה הכל. טעות אחת הובילה לאבדן הגדול בחייה. ערב של שמחה והנאה, הפך בין רגע לסיוט של חייה. תאונת דרכים הביאה למותם של בעלה ובנה הקטן. לבה של ג'יני הלך יחד איתם. והאשמה שחשה על כך שלא מנעה אותה, רדפה את נשמתה.
לאחר התאונה, ג'יני עזבה את חיי הנוחות שלה, את הקריירה המצליחה שלה בטלוויזיה, את אחותה ואת לוס אנג'לס. היא לא היתה מסוגלת להמשיך ולהביט בחייה כשמארק ובנה כבר לא איתה. היא עברה להתגורר בניו יורק והחלה לעבוד בארגון לזכויות האדם, בקרן אס- או- אס. היא נשלחה לאזורים מסוכנים לתקופות ארוכות. ספק ניסתה לשלם על מה שקרה אז, ספק ניסתה לגרום למותה שלה.

מאז עזיבתה את לוס אנג'לס היא ניהלה חיי נדודים. היא אהבה את עבודתה ואת העובדה שהיא תובענית כל כך, שבדרך כלל לא משאירה לה רגע לחשוב על חייה הפרטיים. עבודתה בקרן אס- או- אס הכניסה את חייה הפרטיים לפרופורציות.
דומה שג'יני קידמה בברכה את התנאים הקשים ביותר שהיו לאס- או- אס להציע. היא הצליחה למצוא חדווה במה שעשתה, וחיכתה לרגע שבו תשוב להישלח למשימה הבאה. היא רצתה לבלות זמן קצר ככל האפשר בניו יורק, ובעיקר חרדה מפני החגים. עבורה לחגים לא היתה משמעות זולת כאב.

ביום השנה לאסון, ממש לפני חג המולד, מחשבות קשות עלו בראשה. לקפוץ אל מותה, נראה לה הפתרון הטוב ביותר לכאבה. בעודה עומדת על הגשר, משהו תפס את עינה. משהו התחבא לו שם במחסן נטוש. סקרנותה הובילה אותה לבלו ויליאמס, נער בן שלוש עשרה חסר בית.
היא לוקחת את בלו תחת חסותה. היא נותנת לו מזון, ומשהו חם ללבוש. אבל מעבר לכך, היא נתנה לו תחושה שלמשהו אכפת.
בין השניים נרקם קשר עמוק של אהבה וצורך הדדי. השניים הצילו זה את זה.
האמון ביניהם הולך וגדל ובלו חושף בפניה את סודו המחריד. השניים יוצאים יחדיו למאבק, בעזרתו של עורך דין, שגם הוא הופך למציל ומוצל. בזכות האמון, האכפתיות והאהבה, שלושתם מקבלים הזדמנות נוספת לחיות את חייהם.

כל יום קורים לנו דברים טובים ודברים רעים. מה שחשוב זה מה אנחנו עושים איתם. אסור לנו לתת להם לשבור אותנו. אנחנו צריכים להמשיך להילחם. אשמה וחרטות לא מביאות אותנו לשום מקום.

כאשר חזרה מאפריקה לקראת יום השנה שממנו חששה כל כך, ילד בשם בלו שינה לנצח את חייה, והיא שינתה את חייו. סיפורים ישנים הפכו לנחלת העבר. סיפורים חדשים החלו להירקם. כאב הזיכרונות הישנים החל להתעמעם. קשרים חדשים נארגו. וחיים חדשים קמו מתוך האפר של חיים עברו.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)