בלוג וידאו – בנות Girls 4 Ever נותנות בראש באחד הקליפים המגניבים. אפילו עומר אדם מתארח.

מי שמכיר אותי או קורא אותי, או עוקב אחרי באמצעי הבילוש הכי מתקדם של העידן שלנו, הלא הוא הפייסבוק, יודע כבר שאני חלק מחבורת נשים שווה במיוחד.

פעם, לפני שהחבורה שלנו התרחבה טיפה, כשזה רק התחיל היינו 4 ומשם השם Girls 4 Ever שדבוק אלינו כבר שנים.

החבורה הזו מורכבת מעיסה אנושית מוצלחת מאוד של נשים, כולן אימהות לילדים, קרייריסטיות, דעתניות, למודות ניסיון, כולן בכושר כדרך חיים וכולן הפנימו כבר מזמן שבמסגרת הדברים הקטנים שגורמים לנו אושר ושומרים אותנו בריאות ויפות, יש את המפגשים, התמיכה, החוויות והבילויים שלנו אחת עם השנייה.

הבעלים והילדים שלנו אגב הם חלק מהעיסה המדהימה הזו. אנחנו קומונה אחת גדולה. הדבק הוא הבנות.

אז קרן שלנו חגגה השבוע 40. בעלה החליט להפתיע אותה במסיבה גדולה ואנחנו מיד התנדבנו להכין לה קליפ הפתעה.

אז כמו כל הדברים שאנחנו עושות, הלכנו עם זה עד הסוף. כמו תמיד לא פחדנו לצחוק על עצמנו קצת, כמו תמיד בחרנו לעשות את זה צעיר, פרוע, יפה ומרגש.

גירלז 2

והעיקר, בזכות הקליפ הזה היינו עסוקות בהכנות מהנות, החל מכתיבת התסריט, המילים לשיר, בחירת התלבושות במקום הכי שווה בתל אביב וכמובן שבילינו יום שלם ביחד בצילומים מצחיקים ומהנים. רגעים קטנים של אושר.

גירלז

אז הנה קישור לקליפ שיצא לנו ואתם מוזמנים. אפילו עומר אדם לוקח חלק (ואם תגיעו ממש עד סוף הקליפ, תראו אותי באחד הפספוסים המצחיקים). תיהנו. https://www.youtube.com/watch?v=EYcNz3-ZYpw&feature=youtu.be

באהבה

אני

יעל זוהר - UNSTOPPABLE
אני עוברת דרך החיים בכל הכוח ולא נותנת להם לעבור דרכי, אמא לשלושה בני נוער, אשת קריירה, עצמאית בתחום הפקת אירועים בחברה שלי - http://www.zoharevents.com/, אוהבת ליהנות ממה שהחיים מציעים לנו ומגשימה את החלום של לשלב בין קריירה לאימהות. אני בלתי ניתנת לעצירה ומרצה על זה.