בלדי מוצרים מהקצביה בטעם של פעם .

המבורגר עסיסי

 המבורגר מסעדות

התמונה של ‏לאה זוהר‏.

השנה במיוחד לרגל חגיגות ה-70 למדינת ישראל, חברת המזון הוותיקה 'בלדי' נערכת עם סדרת 'הקצביה של בלדי ', סדרת מוצרי בשר העשויים 100% ממרכיבים טבעיים וללא חומרים משמרים.

סדרת 'הקצביה של בלדי', המתובלת בצורה מושלמת, מבוססת על שנות ניסיון וידע רב שנצבר לאורך השנים. לכל מוצר בסדרה יש טעם אחר ותיבול שונה.

סדרת 'הקצביה של בלדי' מבוססת על חומרי הגלם הטובים והטריים  ביותר ולכן גן כשמכינים הם לא מגירים שומן מיותר ולא מתכווצים .צורתם וטעמם נשמרים.

קבלתי לנסות ממוצרי החברה וראו זה פלא – הפתעה . טעם מצויין למוצר מעולה וכשכנתי בבית במחבת נון סטיק ההמבורגר לא הצטמק וטעמו היה מתובל וטעים הוא לא הצטמק מפני שהוא מורכב מבשר משובח ולא מוזרק וטעמם של התבלינים האיכותיים נשמר .

הכנתי לדרלינג שלי לחמניה מעולה עם המבורגר ותוספות והוא אכן  חשב שזהו המבורגר מעולה .

אותו דבר אימי שתחיה שקשה לה בגילה לשבת במטבח טעמה ומיד אמרה – או כזה תקני לי שיהיה לי כך אכין מנה כראוי שכן ההמבורגרים מופרדים וכל שניים ארוזים ומסודרים לבישול .

לאנשים עסוקים או מבוגרים לא צריכים כמות גדולה ובכל זאת משובחת זהו פתרון פלא וכדאי .

אני יודעת שאקנה לי למקפיא שוב.

בין מוצרי הסדרה תוכלו למצוא:

 קבב רומני: מאופיין בטעם של שום טרי ופיקנטיות מעודנת מגיע במארז של 600 גרם.

קבב ביתי: שילוב מנצח של בצל טרי, בצל מטוגן, פטרוזיליה טרייה ושום טרי איכותיים ביותר, בעלי מרקם וטעם מעולה ומיוחד מגיע במארז של 600 גרם שאותו הכנתי במחבת והגשתי עם ספגטי בעגבניות -שילוב מנצח .

קבב טלה וצנובר: מאופיין בניחוח עדין של טלה,  שילוב של חומרי גלם מעולים, עשבי תיבול טריים , בצל מטוגן וצנוברים קלויים. מגיע במארז של 600 גרם

 קבב על מקל קינמון: התערובת העשירה של הבשר מקובבת באופן ידני על מקל הקינמון שמעניק ארומה מיוחדת ורמז עדין למתיקות, מגיע במארז של 520 גרם ומצויין לאירוח …

קבב בלדי: קבב הדגל של המפעל, קבב בקר עם פטרוזיליה טרייה, בצל טרי וצנובר עם תערובת תבלינים ייחודית, מגיע במארז של 500 גרם

 נקניקיות צ'וריסוס: נקניקיה שמתפצחת בפה מתערובת של תבלינים ייחודית, חומרי גלם מעולים ואיזון טעמים מושלם, מגיעות במארז של 600 גרם

מושלמות להכנת תבשילים ופאייה

 נקניקיות מרגז:  בחריפות מתונה, מגיעות במארז של 500 גרם ובעני מתאימות גם למלא בצק עלים ולהגיש לאורחים מופתעים עם רוטב עגבניות לטבילה בצד .

 נקניקיות מיני מרגז: מתובלות בחריפות מודגשת בטעם של עוד, מגיעות במארז של 500 גרם .

 המבורגר: 4 יח' של המבורגר מעולה בתיבול בסיסי ואחוז שומן מדויק שתורם לטעם ועסיסיות הקציצה, חומרי גלם מעולים ,בעובי 5 מ'מ היוצרים קציצה מושלמת. משקל מארז 480 גרם .כמו שכבר אמרתי מנסיון שווה בהחלט וטעים מאוד .

 שיפודי פרגיות מתובלים: מארז נתחי פרגיות משופדים על שיפוד עץ איכותיים , ארוזים אחד אחד  , מקוצבים במקצועיות ומתובלים בניחוח של תבליני שווארמה . משקל מארז 500 גרם

שיפודי פרגית: 500 גרם של נתחים משופדים המקוצבים בתשומת לב מקצועית, באופן אחיד ונכון לגריל מוצלח.

השיפודים לא מתובלים כדי שכל לקוח יתאים תיבול שמשפחתו אוהבת .

את המוצרים  ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות כגון : מגה, יינות ביתן, טיב טעם, רמי לוי, פרש מרקט, ויקטורי, יוחננוף, מחסני השוק, סופר ספיר, סופר ברקת, סלאח דבאח ומרכז המזון.

 

במחירים הנעים בין 21.90 ¤ ועד 24.90 ¤ למארז המבורגר

ושאר המוצרים בסדרת הקצביה בין 24.90 ¤ ועד 27.90 ¤ למארז.

תכינו רק תוספת וסלטים ותתענגו על טעמים מובחרים.

 

leazohar-הבית הזוהר של לאהל'ה
כי אני בולגריה כי אני יפואית ברמ"ח איברי כי אני אוהבת את האוכל שיצרו הסבתות כי ישבתי ולמדתי מהסבתות שלי אחת יפואית ואחת ירושלמית אוכל אותנטי . כי אני אוהבת לנסות הכל מכל להריח ,לטעום וליצור יש מאין וממצרכים רגילים לשנות סדרי עולם . לכן הבלוג שלי קיים כדי לשתף אתכם בחלומותי ובישומם.