בכלל לא פשוט!חוה ברק!

זה הולך להיות השלאגר שיביא את הצעירים והצעירות, את ההורים, ואפילו את סבא וסבתא.
ולא רק בגלל עוז זהבי ואליאנה תדהר. בגלל השירים שגדלנו עליהם, על אריק איינשטיין,שלום חנוך, מיקי גבריאלוב וכל אלה שנשיר אתם בהצגה. המחזה שיעלה החל מעשירי לחודש בתאטרון הקאמרי.

בחורה עם מחשב נייד

   

"פשוט לאהוב אותך"

מחזמר ישראלי חדש מאת שלמה מושקוביץ

בבימוי דדי ברון.

אומנם רק חצי שעה נתנו לנו להציץ בחזרה. אבל מחוש ריח מפותח ,אני מריחה שזו הולכת להיות הצלחה!!

קאא

בעשירי לחודש הזה זה קורה,תאטרון הקאמרי מציג את  המחזמר " פשוט לאהוב אותך"מחזמר ישראלי שהכוכבים הראשים הם "עוז זהבי, ואליאנה תדהר." אבל מההצצה הקצרה  ישנם בהחלט עוד כמה וכמה שגונבים משם את ההצגה.

המחזמר בהשתתפות 20 שחקנים,רקדנים, ונגנים. אבל בטוח שהרבה בנות היו מוכנות להתחלף עם השחקנית הנפלאה אליאנה תדהר ,כשהיא משחקת את החברה של הכוכב עוז זהבי. עוד מככבת שם השחקנית המוערכת עידית טפרסון,שטרקה את הדלת להבימה, והגיעה לבית החדש בקאמרי. זוהי הצגתה הראשונה בבית החדש.

המחזה המדבר על השנים שבין 67 ל73 ,עם מלחמות,התאהבויות,בחור(עקיבא עוז זהבי)(קצת מזכיר סיפור קזבלן..)תל אביבי מתגורר על חוף הים , בחורה מסביון רחל  (אילונה תידהר.) האם תצליח אהבתם הבלתי מתפשרת לנצח?

המחזה  שופע במוסיקה של טובי היוצרים בארץ (שלום חנוך, יעקב רוטבליט, אריק איינשטיין, שמוליק קראוס, מיקי גבריאלוב,  ג'וזי כץ, יונתן גפן ועוד..) שאינו מתבייש לשאול שאלות נוקבות על קיומנו כאן ומציע לנו אפשרות, אולי נאיבית, להביט לימים בהם היינו חולמים ומאמינים.  בין השירים שהפכו ללהיטים במצעדי הפזמונים השזורים במחזמר: "מה איתי מה איתי", "אינך יכולה", "אחכה לך", "כל השבוע לך", "כמה נעים", "הנביא יחזקאל", "אני ואתה", "היא תבוא".משולב בקטעי וידיאו ארט,

משתתפים: עוז זהבי, אליאנה תדהר, אבי טרמין, עידית טפרסון, דוד שאול, רוני שיינדורף  איתמר זהר, דר רוזנבאום,ועוד רבים.  

והחזון: שלאגר על בטוח!!הכינו כרטיסים מראש. 

קמרקאאIMG_20170503_115014_resized_20170503_051739978
קאאא
 צילומים מתוך החזרה חוה ברק.
  

 

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד