בית תותחני – מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם

חברת תותחני אינווסטמנט המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם בשוק המטבחים היוקרתיים בעולם, במגוון סגנונות בטכנולוגיה מתקדמת של טובי המעצבים והמותגים.

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת.
כשהלקוחות הופכים לבעלי מודעות רבה יותר לסביבה, MGS – שהפכה לירוקה הרבה לפני הטרנד הנוכחי – נמצאת שם על מנת לספק את הדרישה הגוברת למוצרי בנייה ירוקים. MGS, המיוצגת בארץ ע"י "תותחני אינווסטמנט" רוכשת כבוד עמוק לסביבה, משתמשת בתהליכים ובחומרים הידידותיים ביותר לסביבה הקיימים כיום, ומייצרת מוצרים העשויים 100% נירוסטה ניתנת למיחזור.

NEMO_Rose_gold_mat בית תוחני ראשלצ
NEMO_Rose_gold_mat בית תותחני ראשלצ. צילום יח"צ

MGS נבדלת ממרבית יצרני הברזים הנוקטים בעיקרון עיצובי מרכזי של שימוש בלעדי ב"נירוסטה אמיתית". מגוון ברזי המטבח והאמבטיה המינימליסטיים, ראשי המקלחת, ברזי מילוי האמבטיה והאביזרים של MGS, המרוחקים מהתקן התעשייתי של ציפוי פליז ליצירת גימור מוברש או מבריק, מעוצבים תוך שימת דגש מרבי על פרטים ומשלבים את הנירוסטה האיכותית ביותר בעולם!

נירוסטה, הנחשבת לחומר בעל "מחזור חיים שלם" אמיתי, היא בעלת יכולת שרידות עצמית גבוהה עם הישג סביבתי מוכח כחומר הממוחזר בפועל בקנה מידה עולמי גדול. הגרוטאות מופרדות בשיטתיות ומוחזרות לתהליך המחזור, בו הן מוכנסות לכבשן חשמלי להתכה מחדש לנירוסטה.

בית תותחני MGS דגם SPIN P 3732 שח
בית תותחני MGS דגם SPIN P 3732. מחיר בגוון מט 3732 ₪, מבריק 4025 ₪.
צילום: יח"צ

תעשיית הנירוסטה של צפון אמריקה תורמת להארכת חיי הנירוסטה באמצעות יצירת שכבה בלתי נראית המתפתחת בטבעיות על פני השטח באמצעות הברזל והכרום הכלולים בנירוסטה. שכבה בלתי נראית זו מתחדשת מיד בעת פגיעה והופכת את הנירוסטה לבעלת יכולת תיקון עצמי יוצאת דופן ומגינה על החומר מקורוזיה.
הברזים של MGS, העשויים נירוסטה, היגייניים ביותר והם אחד מהברזים הבודדים המאושרים ע"י קרן הסניטציה הארצית (NSF),בארה"ב הגוף העולמי המוביל לבטיחות וגהות. בניגוד לחומרים אחרים, כגון פליז, המצריכים שטיפה על בסיס מים לעמידה בהצלחה במבחני ה-NSF, הרכב הנירוסטה טהור לחלוטין, ומבטיח שעופרת או חלקיקים רעילים אחרים לא יחדרו למי השתייה.
MGS ממשיכה להיות בחירה אידיאלית למטבח ולאמבטיה עם הייצור הידידותי לסביבה שלה והשימוש בחומר שאינו פוגע בשימושיות והסגנון.
pizap.com14886379048732
מימין לשמאל: SPIN HD בית תותחני MGS NY 6184 מחיר בגוון מט 5782 ₪,
מבריק 6367 ₪. צילום: יח"צ
בית תותחני ראשלצ MB289_Polished_gold . צילום: יח"צ 
 

 
דגם VELA – ברז נירוסטה נשלף במראה אלגנטי ומרשים.
מסתובב 360 מעלות, ניתק מן הבסיס.
מחיר בגוון מט 5782 ₪, מבריק 6294 ₪
דגם SPIN P – ברז נירוסטה מסתובב 360 מעלות. הגרסה הגבוהה של סדרת ה-SPIN המינימליסטית.
עבור כיורי מטבח גדולים יותר או כיורי בר.
מחיר בגוון מט 3732 ₪, מבריק 4025 ₪.
דגם SPIN D – ברז נירוסטה נשלף עם מתז, מסתובב 360 מעלות.
עיצוב אלגנטי ומינימליסטי, דק וגבוה, בתוספת כפתור ייחודי כפול לזרם קצף או מקלחת – נשלף.
מחיר בגוון מט 5782 ₪, מבריק 6367 ₪.
pizap.com14886378533861
מימין לשמאל: בית תותחני ראשלצ-SPIN_D_matte_gold. מחיר בגוון מט 5782 ₪,
מבריק 6367 ₪. צילום: יח"צ
בית תותחני MGS דגם VELA מחיר בגוון מט 5782 ₪, מבריק 6294 ₪. צילום: יח"צ 
 

 
להשיג ב: חנויות המטבחים המורשות ע"י היבואן
טלפון לברור חנות מורשית:03-9513378
בקרו באתר האינטרנט:     http://www.tothani.co.il/web/Default.aspx
 
חברת "תותחני אינווסטמנט" המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם בשוק המטבחים היוקרתיים      בעולם, במגוון סגנונות בטכנולוגיה מתקדמת של טובי המעצבים והמותגים. החברה הינה המשווקת הרשמית בישראל של המותגים הר"מ: BARAZZA : חברה איטלקית ידועה המתמחה בייצור כיריים, כיורים, תנורים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. MGS MILANO יצרנית ברזי נירוסטה ואביזרים יוקרתיים למטבח ולאמבט FRECAN הקולטים הייחודיים, מחשבה יצירתיות וטכנולוגיה. ARTINOX חברה איטלקית המתמחה ביצור כיורי טיטניום למטבח ועבודות נירוסטה מיוחדות IRINOX מקררי יינות, מכונות מים וסודה, מכונות להקפאה עמוקה ועודWESCO מותג גרמני לפחי אשפה בהתקנה שטוחה. INLE חברה איטלקית מאזור הדלומיטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט.
 
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ